Skocz do zawartości

Czy Pan w przyszłości jeszcze odezwie się do mnie?


Szept myśli

Rekomendowane odpowiedzi

Między nami cisza poki co. Chłop się odciął bez powodu ( choć z reguły swoje powody ma zapewne ) 

 

Król Mieczy 4 buławy  2 kielichy 

 

No tak. 

Pan w Królu odcięty to ktoś kto jest w oddaleniu logicznie myślący kontrolujący swoje emocje chłodny typ, dystansujący się 

Dalej mamy dobre karty .

Byc może faktycznie się kiedyś odezwie i może nawet się spotkamy karta 2 kielichy pokazuję mi odzew i spotkanie i będzie radość w 4 bulawach karta świętowania pozytywnych emocji 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Szept myśli napisał:

Między nami cisza poki co. Chłop się odciął bez powodu ( choć z reguły swoje powody ma zapewne ) 

 

Król Mieczy 4 buławy  2 kielichy 

 

 Tak, Pan stwierdzi że opłaca  mu się spotykać  z Tobą  po jakimś  spotkaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,będzie kontakt i spotkanie.Król mieczy reprezentuje jego Osobę.Inteligentny,analityk,może wydawać się na zewnątrz chłodny.4 buławy z 2 kielichami raczej pokazują spotkanie.On musi przeanalizować sytuacje.Chyba jeszcze nie jest odcięty.Jest na etapie analizy.Bo masz dobre karty po królu mieczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.10.2021 o 09:42, Szept myśli napisał:

Między nami cisza poki co. Chłop się odciął bez powodu ( choć z reguły swoje powody ma zapewne ) 

 

Król Mieczy 4 buławy  2 kielichy 

 

On ma juz teraz chlodna glowe do tego (krol mieczy), i nie chce stracic krolewskiej pozycji (krol), wiec milczy. 4 palek - bo jest mu tak dobrze, i nic nie chce zmieniac. 2 kielichow moze sugerowac kontakt.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.10.2021 o 09:42, Szept myśli napisał:

Między nami cisza poki co. Chłop się odciął bez powodu ( choć z reguły swoje powody ma zapewne ) 

 

Król Mieczy 4 buławy  2 kielichy 

 

 

 Pan ma swój świat w którym jest szczęśliwy, spełniony i zakochany.  Dlatego milczy. Czy się kiedyś spotkacie. Uważam, że nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.10.2021 o 09:42, Szept myśli napisał:

Między nami cisza poki co. Chłop się odciął bez powodu ( choć z reguły swoje powody ma zapewne ) 

 

Król Mieczy 4 buławy  2 kielichy 

 

No tak. 

Pan w Królu odcięty to ktoś kto jest w oddaleniu logicznie myślący kontrolujący swoje emocje chłodny typ, dystansujący się 

Dalej mamy dobre karty .

Byc może faktycznie się kiedyś odezwie i może nawet się spotkamy karta 2 kielichy pokazuję mi odzew i spotkanie i będzie radość w 4 bulawach karta świętowania pozytywnych emocji 

 

 

Myślę, że Król Mieczy na tej pozycji pokazuje, że jednak Pan jest zamknięty na spotkanie, jest zadowolony ze swojej strefy komfortu w 4 buław, natomiast 2 kielichy mogą wskazywać na to, że z kimś się spotyka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie 2 kielichy nie wskazują,że On się z kimś spotyka.Pytanie brzmi czy się odezwie,a nie czy kogos ma.Czy się z kims spotyka to inne pytanie i trzeba na to osobno stawiac karty.A więc tak,bo 2 to karty kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 13.10.2021 o 09:42, Szept myśli napisał:

Między nami cisza poki co. Chłop się odciął bez powodu ( choć z reguły swoje powody ma zapewne ) 

 

Król Mieczy 4 buławy  2 kielichy 

Nie odezwie się... Pan chłodno odcina się od kontaktu. Jest zamknięty w swoim świecie. Wszystkie 3 karty stateczne, żadna nie wskazuje na zainicjowanie kontaktu z jego strony :(

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Lunaria napisał:

Nie odezwie się... Pan chłodno odcina się od kontaktu. Jest zamknięty w swoim świecie. Wszystkie 3 karty stateczne, żadna nie wskazuje na zainicjowanie kontaktu z jego strony :(

Niewiem czy się zgodzić ze 4 bulaw I 2 kielichy sa stateczne, w końcu to karty kontaktu. 

Można powiedzieć ze chłop odcięty w Królu mieczy bo ma swój związek ( tego już niewiem) ale 2 puchary na końcu?

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, Szept myśli napisał:

Niewiem czy się zgodzić ze 4 bulaw I 2 kielichy sa stateczne, w końcu to karty kontaktu. 

Można powiedzieć ze chłop odcięty w Królu mieczy bo ma swój związek ( tego już niewiem) ale 2 puchary na końcu?

W tej kolejności sugeruje, że to układ zamknięty. Nie kojarzą mi się te karty z inicjowaniem kontaktu przy 6 Buław lub 8 oczywiście jak najbardziej nawet 6 Mieczy (kontakt często internetowy) lub 5 Buław, natomiast 4 to jest karta stałości, nie wychodzenia poza schemat. Oczywiscie oznacza też świętowanie, ale w zamkniętym gronie. 2 Kielichów to przygladanie się komuś (lub sobie) tak jak przeglądasz się w lustrze/tafli jeziora (Kielichy jako żywioł wody) i mi osobiście nie kojarzy się z wykonaniem pierwszego kroku.

Zresztą... życie zweryfikuje :p 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem....:D

Z jednej strony król mieczy, z drugiej 2 kielichy i 4 kije

to okresy wiosenne... Może wtedy coś ruszy?

Brakuje mi np .jakiegoś sądu, 6 kijów ew. 8 kielichów...

jakbym już miała obstawiać to chyba jednak byłabym na tak

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Ekspert

@Szept myśli - dziękuję Ci za weryfikację pytania :) kolejny raz potwierdza się, że Król Mieczy jest „łagodniejszy” od Królowej z tego samego dworu. Król z reszta nigdy nie jest sam. Jest racjonalny. Królowa z kolei jest humorzasta( każda) i jest sama. 
Gdzieś umknęło mi Twoje pytanie - ale tak, tez byłabym na tak - że się odezwie. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...