Skocz do zawartości

Powróżę w ramach ćwiczeń - Tarot


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie - mam trochę wolnego czasu i z przyjemnością poćwiczę interpretacje.

Wróżę z max. 6 kart ( 3 główne i 3 dopowiadające)

Garść zasad: 
- nie odpowiadam na pytania o zdrowie oraz macierzyństwo
- nie odpowiadam na pytanie o tzw. osoby trzecie, jeśli nie ma to bezpośredniego związku z pytającym.

- będę się starać odpowiadać na bieżąco, ale może się zdarzyć, że wróżba pojawi się max. do 3 dni.

- nie odpowiadam na pytania na priv, w związku z tym, nie proszę o żadne dane wrażliwe. Wystarczy samo pytanie.

Zastrzegam, że jestem początkującą tarocistką, jakieś tam doświadczenie mam, ale jeszcze uważam się za ucznia w tym temacie. 

Zapraszam chętnych.

  • Lubię to! 2
  • Cool 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

To ja na pierwszy ogień: planuję w któryś weekend,  30.X, 7 XI lub 14.XI wypad w ciekawiące mnie miejsce. Czy dojdzie do ten wypad do skutku? 

Jeśli tak, to kiedy i jak przebiegnie? będę zadowolona z wycieczki? 

Jeśli nie to dlaczego, co stanie mi na przeszkodzie / co wpłynie na odłożenie planu?

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też poproszę. Chcę kogoś zaprosić na miasto i namówić do odwiedzenia pewnego miejsca, o którym usłyszałam. Marudnik to jednak straszny i propozycja może się spotkać z odmową :biggrin: Pytanie jak przyjaciel zareaguje: czy pójdzie ze mną czy mi odmówi? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też chętna. Mam pytanie - co będzie z moją pracą? Czy praca, którą w najbliższym czasie podejmę będzie ok dla mnie, jak tam się będę czuła, jak się tam odnajdę. Chodzi mi o ogólną atmosferę, jak mi tam pójdzie generalnie. Z góry dziękuję za wróżbę! :) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ismer napisał:

To ja na pierwszy ogień: planuję w któryś weekend,  30.X, 7 XI lub 14.XI wypad w ciekawiące mnie miejsce. Czy dojdzie do ten wypad do skutku? 

Jeśli tak, to kiedy i jak przebiegnie? będę zadowolona z wycieczki? 

Jeśli nie to dlaczego, co stanie mi na przeszkodzie / co wpłynie na odłożenie planu?

Hej Ismer

Czy wypad dojdzie do skutku: Pustelnik i Rycerz Buław - myślę, że pomimo Pustelnika, wyjazd dojdzie do skutku, bo jednak Rycerz Buław to działanie bez dwóch zdań. Pustelnik wskazuje na to, że początkowo nie będziesz miała chęci, będziesz wolała pozostać w domu, ale w Rycerzu zmienisz zdanie i pojedziesz.

Podzieliłam wróżbę na dni. 
30.X - 5 denarów i 4 denary - wyjazd nie dojdzie do skutku, bo będziesz musiała przyoszczędzić pieniądze.
7.XI - Wisielec i Świat - tego dnia też wyjazd będzie odroczony, nawet jeśli wcześniej będzie wydawał się pewniakiem (Świat). W ostatniej chwili zmienisz plany.
14.XI - 6 kielichów i As Kielichów - ta data wydaje mi się najlepsza patrząc na karty, bo As Kielichów to szansa na spełnienie marzeń (6 kielichy).

Jak przebiegnie - Królowa Denarów i Król Buław - tu mam zagwozdkę, bo wygląda na to, że najpierw będzie to wyjazd wg planu, będziesz miała poczucie spełnienia i na początku będziesz zadowolona, ale później coś może Ci ten porządek zburzyć. W ogóle, może to nadinterpretacja, ale jeśli jedziesz z mężem, lub jeśli będziesz miała inne towarzystwo, to on może starać się postawić na swoim i mieć swoją wizję tego wypadu.

Czy będziesz zadowolona - 10 buław, Wieża - niestety, ale wrócisz zmęczona i z poczuciem zrujnowanego wyjazdu. Łączy mi się to z z tym Królem Buław.

Mimo wszystko, życzę udanego weekendu :)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ragna napisał:

To ja też poproszę. Chcę kogoś zaprosić na miasto i namówić do odwiedzenia pewnego miejsca, o którym usłyszałam. Marudnik to jednak straszny i propozycja może się spotkać z odmową :biggrin: Pytanie jak przyjaciel zareaguje: czy pójdzie ze mną czy mi odmówi? ;p

Hej Ragna, 

karty na Twoje pytanie wypadły następujące:

Słońce + Sprawiedliwość + 10 kielichów - Przyjaciel, po początkowym przemyśleniu wszystkich za i przeciw, zgodzi się Ci towarzyszyć. Słońce tutaj jest zdecydowanie na TAK :) 

Udanego wyjścia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kamkapamka napisał:

To ja też chętna. Mam pytanie - co będzie z moją pracą? Czy praca, którą w najbliższym czasie podejmę będzie ok dla mnie, jak tam się będę czuła, jak się tam odnajdę. Chodzi mi o ogólną atmosferę, jak mi tam pójdzie generalnie. Z góry dziękuję za wróżbę! :) 

Hej Kamkapamka,

Karty na Twoje pytania wyszły następujące:

Ogólna atmosfera - Wieża + 5 kielichów - Niezbyt to wygląda, możesz czuć się niedoceniona, a atmosfera będzie pełna napięć.
Jak się będziesz tam czuła - 5 denarów + Księżyc - pierwsze skojarzenie to "nie tak miało być". Wydaje mi się, że będziesz żałować (5 denarów), bo obiecywano Ci coś innego (Księżyc). Może to być związane z finansami
Jak Ci pójdzie w tej pracy - Król Kielichów + 8 denarów - tutaj już bardziej optymistycznie, bo będzie to okres doskonalenia się i podnoszenia kwalifikacji. Praca będzie dosyć żmudna i wytężona, wymagająca skupienia. Król Kielichów to w mojej ocenie, Twoje własne nastawienie, otwarte, harmonijne, dyplomatyczne. 

Wyciągnęłam Ci dodatkowo kartę radę:
5 buław - walcz o swoje, broń przekonań i nie daj sobie wejść na głowę.

Mimo wszystko, życzę, żeby praca była owocna. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dziękuję Sunrise :thanks:

 

19 minut temu, Sunrise009 napisał:

W ogóle, może to nadinterpretacja, ale jeśli jedziesz z mężem, lub jeśli będziesz miała inne towarzystwo, to on może starać się postawić na swoim i mieć swoją wizję tego wypadu.

 

Byłam tam już, lecz w towarzystwie, a teraz, jeśli pojadę to sama. Ale fakt, mam swój plan, a możliwość zburzenia porządku może wystąpić z powodu innej osoby. 

Po 14.XI będzie weryfka :) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ismer napisał:

Dziękuję Sunrise :thanks:

 

 

Byłam tam już, lecz w towarzystwie, a teraz, jeśli pojadę to sama. Ale fakt, mam swój plan, a możliwość zburzenia porządku może wystąpić z powodu innej osoby. 

Po 14.XI będzie weryfka :) 

Kurcze, miałam wrażenie, że to podróż sentymentalna w tej 6 kielichów, że już tam byłaś. Ale tak jak mówię, nie chciałam nadinterpretować. Powodzenia!

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
49 minut temu, Sunrise009 napisał:

Kurcze, miałam wrażenie, że to podróż sentymentalna w tej 6 kielichów, że już tam byłaś. Ale tak jak mówię, nie chciałam nadinterpretować. Powodzenia!

 

Do odważnych świat należy ;) - tak, byłaby to podróż bardzo sentymentalna.

 

Godzinę temu, Sunrise009 napisał:

14.XI - 6 kielichów i As Kielichów - ta data wydaje mi się najlepsza patrząc na karty, bo As Kielichów to szansa na spełnienie marzeń (6 kielichy).

 

Dla mnie najodpowiedniejszy byłby właśnie 14.XI, ale to nie za bardzo ode mnie zależy. I do tego obawiam się, ze może być rzeczywiście tak:

 

Godzinę temu, Sunrise009 napisał:

Czy będziesz zadowolona - 10 buław, Wieża - niestety, ale wrócisz zmęczona i z poczuciem zrujnowanego wyjazdu. Łączy mi się to z z tym Królem Buław.

 

Co do zmęczenia to nie wiem, raczej prędzej byłby to skutek nadużycia napojów wyskokowych :biggrin: natomiast zrujnowanie jak najbardziej - może być to zrujnowaniem moich nadziei. 

 

Pożyjemy - zobaczymy, już mnie swędzi, żeby zrobić wszystko w kierunku wyjazdu, by sprawdzić czy się zadzieje jak karty mówią! :D

 

 

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sunrise009 napisał:

Hej Ragna, 

karty na Twoje pytanie wypadły następujące:

Słońce + Sprawiedliwość + 10 kielichów - Przyjaciel, po początkowym przemyśleniu wszystkich za i przeciw, zgodzi się Ci towarzyszyć. Słońce tutaj jest zdecydowanie na TAK :) 

Udanego wyjścia :) 

 

Dzięki. Zweryfikuję za kilka dni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Piko napisał:

Hej @Sunrise009 Mam pytanko :)

Czy uda mi się z wybraną przyjaciółką pójść na film do kina w najbliższym czasie, czy może znajdzie ona jakąś wymówkę. Dodam że wcześniej chodziliśmy do kina...

Hej Piko,
karty na Twoje pytanie są następujące:

7 denarów + As mieczy (doł. Paź Monet) + 9 denarów

Do kina pójdziesz sam, bo będziesz długo czekał na decyzję (7 denarów i As mieczy). As mieczy wskazuje na rzeczowe argumenty. Być może argument będzie dotyczyć dziecka lub pracy (Paż Monet), 9 denarów wskazuje na samotne, ale nie smutne wyjście do kina, wręcz przeciwnie, to będzie przyjemnie spędzony czas.

Dociągnęłam kartę radę:
Słońce - Realizuj się, swoje plany, a będziesz zadowolony. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Sunrise009 napisał:

Hej Kamkapamka,

Karty na Twoje pytania wyszły następujące:

Ogólna atmosfera - Wieża + 5 kielichów - Niezbyt to wygląda, możesz czuć się niedoceniona, a atmosfera będzie pełna napięć.
Jak się będziesz tam czuła - 5 denarów + Księżyc - pierwsze skojarzenie to "nie tak miało być". Wydaje mi się, że będziesz żałować (5 denarów), bo obiecywano Ci coś innego (Księżyc). Może to być związane z finansami
Jak Ci pójdzie w tej pracy - Król Kielichów + 8 denarów - tutaj już bardziej optymistycznie, bo będzie to okres doskonalenia się i podnoszenia kwalifikacji. Praca będzie dosyć żmudna i wytężona, wymagająca skupienia. Król Kielichów to w mojej ocenie, Twoje własne nastawienie, otwarte, harmonijne, dyplomatyczne. 

Wyciągnęłam Ci dodatkowo kartę radę:
5 buław - walcz o swoje, broń przekonań i nie daj sobie wejść na głowę.

Mimo wszystko, życzę, żeby praca była owocna. 

Oj, trochę słabe te karty :D 

Jak się będziesz tam czuła - 5 denarów + Księżyc - pierwsze skojarzenie to "nie tak miało być". Wydaje mi się, że będziesz żałować (5 denarów), bo obiecywano Ci coś innego (Księżyc). Może to być związane z finansami

 Wygląda tak, jakbym w ogóle miała nie zostać przyjęta - 5 denarów to niedostatek materii i w połączeniu z Księżycem dobrze nie wróży.  Zastanawiam się, czy wróżba może odnosić się do sytuacji, w której byłam niedawno: W poniedziałek byłam na rozmowie o pracę i zostałam przyjęta, miałam tylko wykonać badania medycyny pracy. Niestety w czwartek p. dyrektor z miejsca, w którym ubiegałam się o pracę, zadzwoniła do mnie i powiedziała, że niestety nie może mnie przyjąć (podała powód, ale nie wiem, czy prawdziwy). Zastanawiam się więc, czy ona zadzwoni jeszcze ewentualnie i przyjmie mnie jednak i wtedy karty będą odnosiły się do tej pracy, czy też do nowej pracy (w poniedziałek mam spotkanie w miejscu, gdzie miałam już rozmowę i byli mną zainteresowani, ale potem rozchorowałam się i nie podjęłam tam pracy. Teraz mam tam iść ponownie na spotkanie, więc czuję się już jedną nogą przyjęta. Ciekawe :) Ogólnie odpowiedź na pytanie jak mi pójdzie w tej pracy trochę pociesza, bo 8 denarów to dobra karta na pracę a KK może reprezentować np. dobrze nastawioną do mnie osobę, która będzie mnie wprowadzała w pracę, szkoliła, itp. W związku z powyższym mam prośbę, czy mogłabyś droga Sunrise postawić mi karty raz jeszcze szukając odpowiedzi na pytanie: Czy p. dyrektor D. z miejsca pracy w W. oszukała mnie podając powód, dla którego nie może mnie tam zatrudnić? Ciekawi mnie to, bo tak coś czuję, że mogła skłamać (5 Buław to rywalizacja, mogła po prostu wybrać kogoś innego) a Księżyc jako wynik pytania jak się będę tam czuła wskazuje na niedomówienia, niedopowiedzenia, na to, że nie mamy pełnego obrazu sytuacji. Dzięki za wróżbę, postaram się wrócić jak najszybciej z weryfikacją :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kamkapamka napisał:

Oj, trochę słabe te karty :D 

Jak się będziesz tam czuła - 5 denarów + Księżyc - pierwsze skojarzenie to "nie tak miało być". Wydaje mi się, że będziesz żałować (5 denarów), bo obiecywano Ci coś innego (Księżyc). Może to być związane z finansami

 Wygląda tak, jakbym w ogóle miała nie zostać przyjęta - 5 denarów to niedostatek materii i w połączeniu z Księżycem dobrze nie wróży.  Zastanawiam się, czy wróżba może odnosić się do sytuacji, w której byłam niedawno: W poniedziałek byłam na rozmowie o pracę i zostałam przyjęta, miałam tylko wykonać badania medycyny pracy. Niestety w czwartek p. dyrektor z miejsca, w którym ubiegałam się o pracę, zadzwoniła do mnie i powiedziała, że niestety nie może mnie przyjąć (podała powód, ale nie wiem, czy prawdziwy). Zastanawiam się więc, czy ona zadzwoni jeszcze ewentualnie i przyjmie mnie jednak i wtedy karty będą odnosiły się do tej pracy, czy też do nowej pracy (w poniedziałek mam spotkanie w miejscu, gdzie miałam już rozmowę i byli mną zainteresowani, ale potem rozchorowałam się i nie podjęłam tam pracy. Teraz mam tam iść ponownie na spotkanie, więc czuję się już jedną nogą przyjęta. Ciekawe :) Ogólnie odpowiedź na pytanie jak mi pójdzie w tej pracy trochę pociesza, bo 8 denarów to dobra karta na pracę a KK może reprezentować np. dobrze nastawioną do mnie osobę, która będzie mnie wprowadzała w pracę, szkoliła, itp. W związku z powyższym mam prośbę, czy mogłabyś droga Sunrise postawić mi karty raz jeszcze szukając odpowiedzi na pytanie: Czy p. dyrektor D. z miejsca pracy w W. oszukała mnie podając powód, dla którego nie może mnie tam zatrudnić? Ciekawi mnie to, bo tak coś czuję, że mogła skłamać (5 Buław to rywalizacja, mogła po prostu wybrać kogoś innego) a Księżyc jako wynik pytania jak się będę tam czuła wskazuje na niedomówienia, niedopowiedzenia, na to, że nie mamy pełnego obrazu sytuacji. Dzięki za wróżbę, postaram się wrócić jak najszybciej z weryfikacją :)

Hej raz jeszcze, dziękuję za wstępną weryfikację.
Odpowiedź na pytanie to Paź Kielichów (Głupiec) 
Jak dla mnie Dyrektor mogła Cię oszukać, bo paź kielichów często mija się z prawdą, a w Głupcu, mogła postąpić lekkomyślnie, zatrudniając Cię.
Nie wiem do której z prac odnosiło się tamte pytanie, natomiast karty pokazały co pokazały i tak myślę, że może z innymi pytaniami, poczekajmy, aż się coś wyklaruje, bo sytuacja jak widzę, jest dosyć skomplikowana.

 

Pozdrawiam :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sunrise009 napisał:

Hej raz jeszcze, dziękuję za wstępną weryfikację.
Odpowiedź na pytanie to Paź Kielichów (Głupiec) 
Jak dla mnie Dyrektor mogła Cię oszukać, bo paź kielichów często mija się z prawdą, a w Głupcu, mogła postąpić lekkomyślnie, zatrudniając Cię.
Nie wiem do której z prac odnosiło się tamte pytanie, natomiast karty pokazały co pokazały i tak myślę, że może z innymi pytaniami, poczekajmy, aż się coś wyklaruje, bo sytuacja jak widzę, jest dosyć skomplikowana.

 

Pozdrawiam :)

Dzięki za odpowiedź. Tak coś czułam, że może ściemniać, bo coś mi tam śmierdziało :) Zawsze warto słuchać swojej intuicji :) Jasne, jak będę miała jeszcze jakieś pytania to chętnie się do Ciebie zgłoszę. Pozdrawiam!

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli można, to chciałabym zapytać jeszcze o jedną pracę - znalazłam ofertę, która bardzo mnie zainteresowała i mam do niej wszelkie kwalifikacje i zgłosiłam się tam. Nie odzywali się jednak do mnie, więc sama tam zadzwoniłam po pewnym czasie żeby zapytać, czy to nadal aktualne i czy są mną zainteresowani itd. Usłyszałam klasyczne "odezwiemy się", ale czas mija a ja nadal jestem bez odpowiedzi, więc zastanawiam się czy w ogóle się ze mną skontaktują? Czy mogę postawić takie pytanie czy z tej firmy odezwą się do mnie - a jeśli nie to dlaczego (podkreślam, że tu byłam praktycznie pewna, że się do mnie odezwą z racji tego, że mam bardzo dobre kwalifikacje do wykonywania tej pracy.) Pozdrawiam

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sunrise009 napisał:

Hej Piko,
karty na Twoje pytanie są następujące:

7 denarów + As mieczy (doł. Paź Monet) + 9 denarów

Do kina pójdziesz sam, bo będziesz długo czekał na decyzję (7 denarów i As mieczy). As mieczy wskazuje na rzeczowe argumenty. Być może argument będzie dotyczyć dziecka lub pracy (Paż Monet), 9 denarów wskazuje na samotne, ale nie smutne wyjście do kina, wręcz przeciwnie, to będzie przyjemnie spędzony czas.

Zweryfikuje w ciągu tygodnia....

4 godziny temu, Sunrise009 napisał:


Dociągnęłam kartę radę:
Słońce - Realizuj się, swoje plany, a będziesz zadowolony. 

Dzięki :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, NadziejaZoja napisał:

Hej Sun. Mam pytanie czy kobieta o ktorej mysle odezwie sie do mnie?  Wlasciwie czy chce tego kontaktu? 

Hej NadziejaZoja,
odpowiadając na Twoje pytania:

Czy odezwie się do Ciebie:
5 buław (10 buław) + 9 mieczy (Cesarzowa) + Paź mieczy (Wisielec)

Mam wrażenie, że w 5 buław i 10 buław jest zawarty jakiś konflikt, Kobieta jest zmęczona, bije się z myślami, w 9 mieczy, widzę wyrzuty sumienia, które rzutują na pewność siebie (Cesarzowa). Paź Mieczy i Wisielec raczej nie wskazują na szybki kontakt, tylko na przyglądanie się rozwojowi sytuacji między wami, zbieranie informacji, może podpatrywanie Cię w internecie. Wisielec to wstrzymanie działań i spojrzenie na sprawy z innej perspektywy, zastój w działaniach.

Czy chce tego kontaktu?

Rycerz Denarów + Kapłan (Księżyc) + Król buław
Myślę, że chce, ale musi minąć jakiś czas (Rycerz Denarów), bo ta karta jest kontaktowa, ale w swoim czasie. Kapłan i Księżyc wskazują na dylematy moralne, natomiast Król Buław mówi o trwaniu w swoim zdaniu. Ale to też działanie, ale wtedy, kiedy sama uzna za słuszne.

Powodzenia!

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sunrise009 napisał:

Hej NadziejaZoja,
odpowiadając na Twoje pytania:

Czy odezwie się do Ciebie:
5 buław (10 buław) + 9 mieczy (Cesarzowa) + Paź mieczy (Wisielec)

Mam wrażenie, że w 5 buław i 10 buław jest zawarty jakiś konflikt, Kobieta jest zmęczona, bije się z myślami, w 9 mieczy, widzę wyrzuty sumienia, które rzutują na pewność siebie (Cesarzowa). Paź Mieczy i Wisielec raczej nie wskazują na szybki kontakt, tylko na przyglądanie się rozwojowi sytuacji między wami, zbieranie informacji, może podpatrywanie Cię w internecie. Wisielec to wstrzymanie działań i spojrzenie na sprawy z innej perspektywy, zastój w działaniach.

Czy chce tego kontaktu?

Rycerz Denarów + Kapłan (Księżyc) + Król buław
Myślę, że chce, ale musi minąć jakiś czas (Rycerz Denarów), bo ta karta jest kontaktowa, ale w swoim czasie. Kapłan i Księżyc wskazują na dylematy moralne, natomiast Król Buław mówi o trwaniu w swoim zdaniu. Ale to też działanie, ale wtedy, kiedy sama uzna za słuszne.

Powodzenia!

Dzięki..

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w takim razie i ja poproszę o pomoc Ciebie i Twoje Karty :)

Pytanie: czy nawiążę trwałą i owocną współpracę z firmą z Trójmiasta w branży turystycznej? konkretnie chodzi o pośrednictwo turystyczne (sprzedaż wycieczek, zielonych szkół, kolonii itp.) ja zamierzam być agentem, ale jakoś nie potrafię tego zaproponować... Chodzi też o tworzenie programów imprez turystycznych, wyjazd na kolonie/zimowiska/zielone szkoły jako kierownik. 
Teoretycznie powinnam spotkać się z właścicielką firmy na początku listopada (w innej sprawie) - czy dojdzie do tego spotkania? Spotkam się z NIĄ czy z kimś innym? Jaka będzie reakcja, jeśli coś takiego zaproponuję?

Pozdrawiam serdecznie M.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kamkapamka napisał:

A jeśli można, to chciałabym zapytać jeszcze o jedną pracę - znalazłam ofertę, która bardzo mnie zainteresowała i mam do niej wszelkie kwalifikacje i zgłosiłam się tam. Nie odzywali się jednak do mnie, więc sama tam zadzwoniłam po pewnym czasie żeby zapytać, czy to nadal aktualne i czy są mną zainteresowani itd. Usłyszałam klasyczne "odezwiemy się", ale czas mija a ja nadal jestem bez odpowiedzi, więc zastanawiam się czy w ogóle się ze mną skontaktują? Czy mogę postawić takie pytanie czy z tej firmy odezwą się do mnie - a jeśli nie to dlaczego (podkreślam, że tu byłam praktycznie pewna, że się do mnie odezwą z racji tego, że mam bardzo dobre kwalifikacje do wykonywania tej pracy.) Pozdrawiam

Przepraszam, że nie w kolejności, ale zagubił się Twój post.
10 mieczy (9 denarów) + Sąd Ostateczny (Słońce) + Wisielec (4 buławy)

Wydawać by się mogło, że się nie odezwą (10 mieczy) bo już kogoś wybrali i są zadowoleni (9 denarów), ale razem te karty mówią mi o tym, że wybrana osoba zrezygnuje. Sąd ostateczny i Słońce wskazują na ponowne podejście do CV i wznowienie rekrutacji. Natomiast Wisielec i 4 buław to jak dla mnie, spotkanie rekrutacyjne, ale po dłuższym czasie zawieszenia.

Powodzenia :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mika43 napisał:

Witam,

w takim razie i ja poproszę o pomoc Ciebie i Twoje Karty :)

Pytanie: czy nawiążę trwałą i owocną współpracę z firmą z Trójmiasta w branży turystycznej? konkretnie chodzi o pośrednictwo turystyczne (sprzedaż wycieczek, zielonych szkół, kolonii itp.) ja zamierzam być agentem, ale jakoś nie potrafię tego zaproponować... Chodzi też o tworzenie programów imprez turystycznych, wyjazd na kolonie/zimowiska/zielone szkoły jako kierownik. 
Teoretycznie powinnam spotkać się z właścicielką firmy na początku listopada (w innej sprawie) - czy dojdzie do tego spotkania? Spotkam się z NIĄ czy z kimś innym? Jaka będzie reakcja, jeśli coś takiego zaproponuję?

Pozdrawiam serdecznie M.

Hej Mika43,
w odpowiedzi na pytanie pierwsze, tj. czy nawiążesz trwałą i owocną współpracę z firmą z Trójmiasta karty są następujące

 

6 buław + 5 buław (4 denary) + Król Kielichów 
Jak najbardziej współpracę nawiążesz (6 buław), wygrasz rekrutację, prawdopodobnie z powodu warunków finansowych jakie postawiłaś (5 buław + 4 denary), a Król Kielichów sam w sobie to satysfakcjonująca oferta.

Odpowiedzi na kolejne pytania są zadziwiające gdyż
Na pytanie czy dojdzie do spotkania w terminie o który pytasz, karty odpowiedziały tak:
9 mieczy + 10 mieczy + Paź Buław
Moim zdaniem, patrząc na resztę kart, termin zostanie przełożony, na co wskazuje 10 mieczy i w związku z tym, będzie spory stres, ale Paź Buław wskazuje na to, że ogólnie się odbędzie.

Na pytanie o to, czy spotkasz się z Szefową:
Cesarzowa - owszem, będzie to spotkanie z Szefową

Oraz reakcja na Twoją propozycję
2 kielichy - moim zdaniem będzie tu pełne porozumienie.

Powodzenia :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Sunrise009 napisał:

Hej Mika43,
w odpowiedzi na pytanie pierwsze, tj. czy nawiążesz trwałą i owocną współpracę z firmą z Trójmiasta karty są następujące

 

:)

Super :) I gratuluję trafności, jest wiele wydarzeń, które mogą zgadzać się z Twoją wróżbą ;) Obiecuję, że napiszę więcej, tylko w tej chwili naprawdę nie mam czasu :) myślę, że taka weryfikacja dla Ciebie jako osoby wróżącej może być pewnego rodzaju wskazówka (mam przynajmniej taką nadzieję :) )
Bardzo Ci dziękuję za poświęcony czas i energię, pozdrawiam

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Sunrise009, 

 

Ja tez poprosze o wrozbe na pyt:  Czy do koncu roku odnowii sie relacja z Panem o ktorym mysle,  i czy on chce zebmy  sie ja  do niego odzywala. 

 

Dziekuje serdecznie i pozdrawiam

Edytowane przez LadyU84
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LadyU84 napisał:

Witam Sunrise009, 

 

Ja tez poprosze o wrozbe na pyt:  Czy do koncu roku odnowii sie relacja z Panem o ktorym mysle,  i czy on chce zebmy  sie ja  do niego odzywala. 

 

Dziekuje serdecznie i pozdrawiam

Hej LadyU84,

Karty na Twoje 1 pytanie są następujące:
Król Kielichów + Diabeł (As Kielichów) + 5 mieczy (Król Denarów)

Uważam, że relacja się odnowi, ale nie z inicjatywy Pana (Król Kielichów). Widać, że to skomplikowana, być może (wybacz sformułowanie) toksyczna relacja, polegająca na dziwnej maści przywiązaniu i namiętnościach, ale dosyć prymitywnych. I to przywiązanie będzie motorem napędowym odnowienia relacji, o czym mówi As kielichów, który zawsze jest szansą na nowy uczuciowy początek. 5 mieczy i Król Denarów mówi o walce o ten związek, za wszelką cenę, dobre rozegranie strategiczne i zwycięstwo, ale gorzkie i po trupach.

Karty na 2 pytanie:
Wisielec (5 denarów) + Królowa Buław
Pan odczuwa Twój brak i brak kontaktu, ale czeka na rozwój sytuacji (Wisielec) i Twoją inicjatywę (Królowa Buław). 
 

Nie podoba mi się ta wróżba więc dociągnęłam kartę radę dla Ciebie
3 buław - powiedziałabym, że karta nawołuje do realizacji planów i nie obawiania się nieznanego. Jeśli chcesz coś zmienić, zrób to, otwierają się przed Tobą nowe perspektywy.

Pozdrawiam :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lianna napisał:

Witaj :) Mam pytanie, co czeka mnie dobrego w listopadzie? Pozdrawiam :thanks:

Hej Lianna,

karty na Twoje pytanie są następujące:
7 kielichów + Paź denarów + Słońce - 7 kielichów to bardzo twórcze działanie, dużo okazji do wykorzystania, a przy Słońcu będzie można zaryzykować. Paź Denarów wskazuje na nową propozycję zawodową, możliwość doszkolenia się, być może zastrzyk gotówki. Słońce nastraja optymistycznie, bo to ogólnie zmiany na lepsze, co nie zaplanujesz to się uda, będzie to spokojny i wesoły czas, pełen radości. 

Fajnie :) Życzę udanego miesiąca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Sunrise009 napisał:

Hej Mika43,
Powodzenia :)

Tak, jak obiecałam, napiszę nieco więcej.

Z firmą, o którą pytałam, zaczęłam współpracować w ostatnie wakacje - zupełnie przypadkiem. Była to współpraca sezonowa (pełniłam funkcję kierownika na koloniach). Turnusy były - ogólnie mówiąc - dość ciężkie, zresztą miniony sezon był chyba jednym z najtrudniejszych. Ale ogólnie miło wspominam te kolonie - zarówno pod względem dzieci, jak i organizatora. Firma jak najbardziej ok, dlatego chciałabym z nimi współpracować. 
Wracając do tematu. Tak, jak wspomniałam, kolonie były w tym roku trudne. Problemy często wyssane z palca, ale udało się ze wszystkiego wybrnąć. Przed końcem ostatniego turnusu, najtrudniejszy ze wszystkich chyba, szefowa (o nią pytałam) stwierdziła, że jestem zmęczona psychicznie. Zaprzeczyłam, bo bardziej byłam wkurzona niż zmęczona, ale to inna para kaloszy. Po prostu w niektórych sytuacjach chyba jestem zbyt wymagająca i powinnam nieco się zdystansować. 

Dodam, że w międzyczasie miałam jeszcze jeden turnus z inną firmą - tam już zupełnie porażka i jestem święcie przekonana, że więcej z nimi nie pojadę :(  (to taka mała dygresja)
Ponownie wracam do tematu. Spotkanie z firmą z Trójmiasta jest nieuniknione, muszę od nich odebrać jeszcze część mojego wynagrodzenia. Tutaj od razu wyjaśniam, że nie jest to żadne opóźnienie ze strony firmy, oni płacą na czas. Po prostu ja - z powodów takich, a nie innych - poprosiłam, aby wypłacali mi kasę na rękę, a nie na konto. Część wynagrodzenia "odebrałam" z zaliczki na kolonię (zostały pieniążki), drugą zamierzam odebrać w listopadzie ( na początku). W kartach wyszło opóźnienie, nerwy.  Powiem tak, pierwotnie planowałam odebrać należność we wrześniu, ale wyjechałam do sanatorium. Wystawiłam FV i ustaliliśmy, że odbiorę później. Miał być październik. Ogólnie zamierzałam podjechać do Gdańska w ten weekend, ale znów się pomieszało, pojawiły się inne komplikacje i musiałam przełożyć.

Pisałam wcześniej mail do szefowej i informowałam, że planuję być w październiku (w ten weekend - nie udało się) lub w weekend po Wszystkich Świętych. Odpisała, ze mam dać znać, kiedy będę - podjedzie osobiście (pisałam, że będę w Gdańsku Wrzeszczu, bo tam mam rodzinę na cmentarzu, ale zamierzam też pobyć na starówce, a to bliżej biura ;) )
Nie ukrywam, ze zależy mi, aby odebrać pieniądze na początku listopada... 

I teraz tak się zastanawiam - czy tu może chodzić o ten poślizg wcześniejszy? To, ze planowałam być w ten weekend, ale się nie udało? Nerwówka była.... Ogólnie ciężki czas ostatnio...

Kolejna sprawa, która mnie nurtuje - myślisz, że powinnam zaproponować szefowej współpracę, czy raczej czekać na ruch z ich strony? Dopowiem tylko tyle, ze jakiś czas temu (ok 2-3 tygodnie temu) umiescili na profilu facebookowym firmy podziękowanie dla wszystkich, którzy współpracowali z nimi na koloniach w ostatnim sezonie. Oczywiście pojawiło się zdanie "czuliśmy wasze zmęczenie", a ja odebrałam to jakoś tak personalnie... Być może jestem przewrażliwiona... Potem jeszcze przyszedł do mnie mail z podziękowaniem (to samo, tam jest link do filmiku na kanale youtube). kontaktowałam się z jednym z wychowawców, którzy byli ze mną na koloniach - pytałam, czy też otrzymał podziękowanie, odpisał, że tak, na bieżąco... Cóż, ten człowiek, jak i kilkanaście innych, entuzjastycznie zareagowali na podziękowania umieszczone na fb, ja oczywiście jestem ostrożna, może zbyt ostrożna...

Aha, potem jeszcze otrzymałam podziękowanie SMS - dokładnie w święto Edukacji Narodowej...

 

Właśnie te wiadomości, mail i sms jakoś zmobilizowały mnie, aby zacząć myśleć o współpracy z tą firmą, chociaż - nie ukrywam - szukam czegoś stabilnego, także jeśli chodzi o kolonie - chciałabym wyjechać z jedną firmą najlepiej na całe wakacje.  

Co do pośrednictwa imprez turystycznych - poniekąd to moja pasja, poniekąd konieczność szukania nowych rozwiązań zawodowych. Mam nadzieję, że będzie ok. 

Rozpisałam się, ale sama widzisz, że wróżba jest w dużym stopniu potwierdzeniem innych znaków - przynajmniej ja tak to odbieram. Pozdrawiam serdecznie i raz jeszcze dziękuję :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Sunrise009 napisał:



Powodzenia :)

Jeszcze jedna sprawa - po jakimś czasie mogę dopytać lub zadać nowe pytanie do Kart? Nie chciałabym nadużywać Twojej dobroci, a wiem, że wróżący mają różne zasady: niektórzy wychodzą z założenia, że można zadać jedno pytanie na tydzień/dwa/miesiąc. 
W poprzednim wpisie trochę się rozpisałam, ale patrząc na wcześniejszą wróżbę miałam wrażenie, że jest ona potwierdzeniem wcześniejszych znaków/zdarzeń :)

Pozdrawiam serdecznie  i gratuluję daru :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, mika43 napisał:

Tak, jak obiecałam, napiszę nieco więcej.

Z firmą, o którą pytałam, zaczęłam współpracować w ostatnie wakacje - zupełnie przypadkiem. Była to współpraca sezonowa (pełniłam funkcję kierownika na koloniach). Turnusy były - ogólnie mówiąc - dość ciężkie, zresztą miniony sezon był chyba jednym z najtrudniejszych. Ale ogólnie miło wspominam te kolonie - zarówno pod względem dzieci, jak i organizatora. Firma jak najbardziej ok, dlatego chciałabym z nimi współpracować. 
Wracając do tematu. Tak, jak wspomniałam, kolonie były w tym roku trudne. Problemy często wyssane z palca, ale udało się ze wszystkiego wybrnąć. Przed końcem ostatniego turnusu, najtrudniejszy ze wszystkich chyba, szefowa (o nią pytałam) stwierdziła, że jestem zmęczona psychicznie. Zaprzeczyłam, bo bardziej byłam wkurzona niż zmęczona, ale to inna para kaloszy. Po prostu w niektórych sytuacjach chyba jestem zbyt wymagająca i powinnam nieco się zdystansować. 

Dodam, że w międzyczasie miałam jeszcze jeden turnus z inną firmą - tam już zupełnie porażka i jestem święcie przekonana, że więcej z nimi nie pojadę :(  (to taka mała dygresja)
Ponownie wracam do tematu. Spotkanie z firmą z Trójmiasta jest nieuniknione, muszę od nich odebrać jeszcze część mojego wynagrodzenia. Tutaj od razu wyjaśniam, że nie jest to żadne opóźnienie ze strony firmy, oni płacą na czas. Po prostu ja - z powodów takich, a nie innych - poprosiłam, aby wypłacali mi kasę na rękę, a nie na konto. Część wynagrodzenia "odebrałam" z zaliczki na kolonię (zostały pieniążki), drugą zamierzam odebrać w listopadzie ( na początku). W kartach wyszło opóźnienie, nerwy.  Powiem tak, pierwotnie planowałam odebrać należność we wrześniu, ale wyjechałam do sanatorium. Wystawiłam FV i ustaliliśmy, że odbiorę później. Miał być październik. Ogólnie zamierzałam podjechać do Gdańska w ten weekend, ale znów się pomieszało, pojawiły się inne komplikacje i musiałam przełożyć.

Pisałam wcześniej mail do szefowej i informowałam, że planuję być w październiku (w ten weekend - nie udało się) lub w weekend po Wszystkich Świętych. Odpisała, ze mam dać znać, kiedy będę - podjedzie osobiście (pisałam, że będę w Gdańsku Wrzeszczu, bo tam mam rodzinę na cmentarzu, ale zamierzam też pobyć na starówce, a to bliżej biura ;) )
Nie ukrywam, ze zależy mi, aby odebrać pieniądze na początku listopada... 

I teraz tak się zastanawiam - czy tu może chodzić o ten poślizg wcześniejszy? To, ze planowałam być w ten weekend, ale się nie udało? Nerwówka była.... Ogólnie ciężki czas ostatnio...

Kolejna sprawa, która mnie nurtuje - myślisz, że powinnam zaproponować szefowej współpracę, czy raczej czekać na ruch z ich strony? Dopowiem tylko tyle, ze jakiś czas temu (ok 2-3 tygodnie temu) umiescili na profilu facebookowym firmy podziękowanie dla wszystkich, którzy współpracowali z nimi na koloniach w ostatnim sezonie. Oczywiście pojawiło się zdanie "czuliśmy wasze zmęczenie", a ja odebrałam to jakoś tak personalnie... Być może jestem przewrażliwiona... Potem jeszcze przyszedł do mnie mail z podziękowaniem (to samo, tam jest link do filmiku na kanale youtube). kontaktowałam się z jednym z wychowawców, którzy byli ze mną na koloniach - pytałam, czy też otrzymał podziękowanie, odpisał, że tak, na bieżąco... Cóż, ten człowiek, jak i kilkanaście innych, entuzjastycznie zareagowali na podziękowania umieszczone na fb, ja oczywiście jestem ostrożna, może zbyt ostrożna...

Aha, potem jeszcze otrzymałam podziękowanie SMS - dokładnie w święto Edukacji Narodowej...

 

Właśnie te wiadomości, mail i sms jakoś zmobilizowały mnie, aby zacząć myśleć o współpracy z tą firmą, chociaż - nie ukrywam - szukam czegoś stabilnego, także jeśli chodzi o kolonie - chciałabym wyjechać z jedną firmą najlepiej na całe wakacje.  

Co do pośrednictwa imprez turystycznych - poniekąd to moja pasja, poniekąd konieczność szukania nowych rozwiązań zawodowych. Mam nadzieję, że będzie ok. 

Rozpisałam się, ale sama widzisz, że wróżba jest w dużym stopniu potwierdzeniem innych znaków - przynajmniej ja tak to odbieram. Pozdrawiam serdecznie i raz jeszcze dziękuję :) 

 

Pytanie było o początek listopada i odpowiedź też na ten okres przypada. Termin który zakładałaś wg mnie nie będzie terminem odebrania pieniędzy. 

 

Na kolejne pytanie położę jedną kartę radę, tj. Czy powinnaś zaproponować współpracę:

Umiarkowanie - zachowaj równowagę, czerp z poprzednich doświadczeń, studź porywy serca. Wykaż się taktem i dyplomacją w kontaktach z innymi.

Przy czym Król Kielichów we wróżbie ogólnej jednak czeka na ofertę, a nie działa, ale reakcja na Twoją propozycję jest naprawdę ok, bo 2 kielichy to współpraca na równych prawach, b2b, a z tego co pisałaś, wynika, że masz działalność.

Do odważnych świat należy, tak dodam od siebie. 

 

38 minut temu, mika43 napisał:

Jeszcze jedna sprawa - po jakimś czasie mogę dopytać lub zadać nowe pytanie do Kart? Nie chciałabym nadużywać Twojej dobroci, a wiem, że wróżący mają różne zasady: niektórzy wychodzą z założenia, że można zadać jedno pytanie na tydzień/dwa/miesiąc. 
W poprzednim wpisie trochę się rozpisałam, ale patrząc na wcześniejszą wróżbę miałam wrażenie, że jest ona potwierdzeniem wcześniejszych znaków/zdarzeń :)

Pozdrawiam serdecznie  i gratuluję daru :) 

Raczej poczekałabym z kolejnym pytaniem na ten konkretny temat, żeby prognoza miała szansę się zrealizować. 
Jeśli chodzi o pytanie na zupełnie inny temat, niż ten wyżej, to śmiało, pytaj, w końcu to wątek ćwiczeniowy, jest od tego, żeby pytać. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Sunrise009 said:

Hej LadyU84,

Karty na Twoje 1 pytanie są następujące:
Król Kielichów + Diabeł (As Kielichów) + 5 mieczy (Król Denarów)

Uważam, że relacja się odnowi, ale nie z inicjatywy Pana (Król Kielichów). Widać, że to skomplikowana, być może (wybacz sformułowanie) toksyczna relacja, polegająca na dziwnej maści przywiązaniu i namiętnościach, ale dosyć prymitywnych. I to przywiązanie będzie motorem napędowym odnowienia relacji, o czym mówi As kielichów, który zawsze jest szansą na nowy uczuciowy początek. 5 mieczy i Król Denarów mówi o walce o ten związek, za wszelką cenę, dobre rozegranie strategiczne i zwycięstwo, ale gorzkie i po trupach.

Karty na 2 pytanie:
Wisielec (5 denarów) + Królowa Buław
Pan odczuwa Twój brak i brak kontaktu, ale czeka na rozwój sytuacji (Wisielec) i Twoją inicjatywę (Królowa Buław). 
 

Nie podoba mi się ta wróżba więc dociągnęłam kartę radę dla Ciebie
3 buław - powiedziałabym, że karta nawołuje do realizacji planów i nie obawiania się nieznanego. Jeśli chcesz coś zmienić, zrób to, otwierają się przed Tobą nowe perspektywy.

Pozdrawiam :) 

Dziekuje serdecznie za wrozbe - napewno zweryfikuje. 

 

Karty ladnie pokazaly nasza relacje (kieys laczylo nas cos wiecej, pozniej byla przyjazn, mimo ze chemia ogromna, a  teraz jestesmy oboje w zwiazkach i nasz kontakt sie ograniczyl dosc znacznie) po cichu mam nadzieje ze relacja sie odnowi ale tylko na plaszczynie przyjacielskiej. 

 

Jeszcze raz serdecznie dziekuje. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można to ja chciałabym zapytać o pewnego Pana który bez słowa zniknął pomimo, że wyjaśniliśmy sobie sytuację jaka między nami zaszła. Chodzi mi po głowie, bo wydawał się ciekawą osobą. Sama nie wiem czy odezwać się do niego, czy dać sobie spokój. Pan nie ma oficjalnego rozwodu, ale od jakieś czasu jest z żoną w separacji i ma z nią dziecko. Moje pytania to

1. Co jest przyczyną tego, że Pan się do mnie nie odzywa?

2. Czy Pan odezwie się do mnie czy to raczej koniec znajomości i nasze drogi się rozejdą i nie mają sensu też moje jakieś ruchy w jego kierunku? (może tutaj dać jakiś okres czasu np. 3 miesiące)

 

Będę bardzo wdzięczna o karty :)

Edytowane przez Mala_83
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, LadyU84 napisał:

Dziekuje serdecznie za wrozbe - napewno zweryfikuje. 

 

Karty ladnie pokazaly nasza relacje (kieys laczylo nas cos wiecej, pozniej byla przyjazn, mimo ze chemia ogromna, a  teraz jestesmy oboje w zwiazkach i nasz kontakt sie ograniczyl dosc znacznie) po cichu mam nadzieje ze relacja sie odnowi ale tylko na plaszczynie przyjacielskiej. 

 

Jeszcze raz serdecznie dziekuje. 

Hmm, to jeśli jesteś w oczach tego mężczyzny Krolową Buław, to raczej dalej ma buławowe podejście do Ciebie. Przy czym, o tym może mówić 5 mieczy, że to pojednanie, odnowienie relacji będzie dosyć gorzkie, bo Król Denarów ma plan na siebie i życie. 

 

Mimo wszystko powodzenia i tak od siebie powiem, że 3 buławy to otwarcie się na nowe i często zostawienie przeszłości za sobą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mala_83 napisał:

Jeśli można to ja chciałabym zapytać o pewnego Pana który bez słowa zniknął pomimo, że wyjaśniliśmy sobie sytuację jaka między nami zaszła. Chodzi mi po głowie, bo wydawał się ciekawą osobą. Sama nie wiem czy odezwać się do niego, czy dać sobie spokój. Pan nie ma oficjalnego rozwodu, ale od jakieś czasu jest z żoną w separacji i ma z nią dziecko. Moje pytania to

1. Co jest przyczyną tego, że Pan się do mnie nie odzywa?

2. Czy Pan odezwie się do mnie czy to raczej koniec znajomości i nasze drogi się rozejdą i nie mają sensu też moje jakieś ruchy w jego kierunku? (może tutaj dać jakiś okres czasu np. 3 miesiące)

 

Będę bardzo wdzięczna o karty :)

Hej Mała_83, 
podczas tasowania wypadła mi z rąk 7 mieczy, jakieś zakulisowe działania są tutaj prowadzone, coś jest przed Tobą ukryte.

Reszta kart pokazała, że sytuacja jest skomplikowana.
Odpowiadając na pytania: 
1. Co jest przyczyną tego, że Pan się nie odzywa.
2 mieczy (d. Królowa Mieczy) + As buław (4 miecze + Cesarzowa) + As denarów (10 kielichów) (położyłam jedną kartę więcej, bo chciałam się upewnić)
Moim zdaniem Pan nie do końca jest z małżonką w separacji, bo się waha i nie wie co z nią zrobić, natomiast Królowa Mieczy, to kobieta maksymalnie skoncentrowana na celu, łatwo go nie puści. Działania, które zapoczątkowane zostały w Asie Buław, zgasiła 4 mieczy musiał się wycofać i zaniechać działań (As buław + 4 mieczy), ze względu na żonę (Cesarzowa) i wrócił na rodziny łono (As denarów + 10 kielichów). Moim zdaniem próbują od nowa (As denarów to szansa zbudowania czegoś na solidnych fundamentach).
 

ALE
Na pytanie nr.2 czy się odezwie wyszedł mi 
Rycerz Denarów - czyli tak, odezwie się, tylko nieprędko, w swoim czasie.

Natomiast odpowiedź na pytanie nr. 3, o przyszłość relacji na kolejne 3 miesiące wygląda następująco:
9 mieczy (Król Mieczy) + 10 denarów (Pustelnik) + Koło fortuny (3 denary)
Będziesz tęsknić, myśleć, natomiast Król mieczy jaki jest, każdy widzi, zablokowany i odcięty. W Pustelniku odpuścisz tę sprawę, w 10 denarrów, jest taka ładna proza życia, pogodzisz się z tym, że Pana już nie ma, natomiast później Koło Fortuny i 3 denary mogą znaczyć (biorąc pod uwagę Rycerza Denarów), że Pan zmieni zdanie i zechce kontynuować relację, ale niestety, na zasadzie trójkąta. 


Karta rada ode mnie dla Ciebie:
Mag - bierz życie za rogi, masz do tego wszelkie predyspozycje. 

 

Pozdrawiam serdecznie!

Edytowane przez Sunrise009
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sunrise009 napisał:

Hej Mała_83, 
podczas tasowania wypadła mi z rąk 7 mieczy, jakieś zakulisowe działania są tutaj prowadzone, coś jest przed Tobą ukryte.

Reszta kart pokazała, że sytuacja jest skomplikowana.
Odpowiadając na pytania: 
1. Co jest przyczyną tego, że Pan się nie odzywa.
2 mieczy (d. Królowa Mieczy) + As buław (4 miecze + Cesarzowa) + As denarów (10 kielichów) (położyłam jedną kartę więcej, bo chciałam się upewnić)
Moim zdaniem Pan nie do końca jest z małżonką w separacji, bo się waha i nie wie co z nią zrobić, natomiast Królowa Mieczy, to kobieta maksymalnie skoncentrowana na celu, łatwo go nie puści. Działania, które zapoczątkowane zostały w Asie Buław, zgasiła 4 mieczy musiał się wycofać i zaniechać działań (As buław + 4 mieczy), ze względu na żonę (Cesarzowa) i wrócił na rodziny łono (As denarów + 10 buław). Moim zdaniem próbują od nowa (As denarów to szansa zbudowania czegoś na solidnych fundamentach).
 

ALE
Na pytanie nr.2 czy się odezwie wyszedł mi 
Rycerz Denarów - czyli tak, odezwie się, tylko nieprędko, w swoim czasie.

Natomiast odpowiedź na pytanie nr. 3, o przyszłość relacji na kolejne 3 miesiące wygląda następująco:
9 mieczy (Król Mieczy) + 10 denarów (Pustelnik) + Koło fortuny (3 denary)
Będziesz tęsknić, myśleć, natomiast Król mieczy jaki jest, każdy widzi, zablokowany i odcięty. W Pustelniku odpuścisz tę sprawę, w 10 denarrów, jest taka ładna proza życia, pogodzisz się z tym, że Pana już nie ma, natomiast później Koło Fortuny i 3 denary mogą znaczyć (biorąc pod uwagę Rycerza Denarów), że Pan zmieni zdanie i zechce kontynuować relację, ale niestety, na zasadzie trójkąta. 


Karta rada ode mnie dla Ciebie:
Mag - bierz życie za rogi, masz do tego wszelkie predyspozycje. 

 

Pozdrawiam serdecznie!

Dzięki serdeczne za karty. Tak mi się właśnie wydaje że po tym jak żona dowiedziała się po jakimś czasie, ze się spotykamy to jego zachowanie się kompletnie zmieniło i wydaje mi się że właśnie odrodziło się małżeństwo i coś próbują budować od nowa. Nie wiem czy to faktycznie jak pojawiłam się dotarło że może on sobie kogoś znaleźć czy on nie powiedział do końca jak jest między nimi. Mieszkać razem nie mieszkają i na dodatek w innych miejscowościach mieszkają ale jest dziecko i zabiera je na weekendy. 

Miałam odezwać się zbadać grunt, ale nie będę. Jest dziecko więc niech walczą o rodzinę. 

Jakoś ciągle o nim myślę i nie mogę się tych myśli pozbyć więc mam wrażenie, że właśnie on rozmyśla i mnie przyciąga swoimi myślami. 

Właśnie boję się tego że jak już sobie poukładam w głowie i go wyrzucę to wróci a ma w sobie coś co kurczę mnie do niego przyciąga. 

Natomiast te 7 mieczy to jest kilka rzeczy które mi nie grają do końca więc chyba faktycznie nie jest w 100% szczery ze mną

 

A kartę rady to jest co zrobić odnośnie tej znajomości czy ogólnie rada? 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mala_83 napisał:

Dzięki serdeczne za karty. Tak mi się właśnie wydaje że po tym jak żona dowiedziała się po jakimś czasie, ze się spotykamy to jego zachowanie się kompletnie zmieniło i wydaje mi się że właśnie odrodziło się małżeństwo i coś próbują budować od nowa. Nie wiem czy to faktycznie jak pojawiłam się dotarło że może on sobie kogoś znaleźć czy on nie powiedział do końca jak jest między nimi. Mieszkać razem nie mieszkają i na dodatek w innych miejscowościach mieszkają ale jest dziecko i zabiera je na weekendy. 

Miałam odezwać się zbadać grunt, ale nie będę. Jest dziecko więc niech walczą o rodzinę. 

Jakoś ciągle o nim myślę i nie mogę się tych myśli pozbyć więc mam wrażenie, że właśnie on rozmyśla i mnie przyciąga swoimi myślami. 

Właśnie boję się tego że jak już sobie poukładam w głowie i go wyrzucę to wróci a ma w sobie coś co kurczę mnie do niego przyciąga. 

Natomiast te 7 mieczy to jest kilka rzeczy które mi nie grają do końca więc chyba faktycznie nie jest w 100% szczery ze mną

 

A kartę rady to jest co zrobić odnośnie tej znajomości czy ogólnie rada? 

To rada dla Ciebie ogólnie. Mag ma kontrolę nad swoim życiem, jeśli uważasz, że warto wyjaśnić sytuację to próbuj, jeśli sama o to nie zadbasz, to nikt tego nie zrobi. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sunrise009 napisał:

To rada dla Ciebie ogólnie. Mag ma kontrolę nad swoim życiem, jeśli uważasz, że warto wyjaśnić sytuację to próbuj, jeśli sama o to nie zadbasz, to nikt tego nie zrobi. 

No właśnie sama nie wiem już co zrobić. Przemyśle na spokojnie i ewentualnie zagadam tak na luźno jakoś i zobaczymy jaka będzie reakcja :)

jeszcze raz dziękuję za karty i poświęcony czas oraz energię :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, FreyaAngels napisał:

Tez poproszę;)

1. Czy w ógole, kiedy i gdzie się zakocham?

2. Czy drogi z moim eks będą jeszcze długo nam się krzyżować?

Oj, jaka rozpiętość czasowa, obawiam się, że nie jestem w stanie odpowiedzieć czy zakochasz się w ogóle, ale jestem w stanie sprawdzić, czy może to nastąpić w ciągu pół roku. Czy pasuje Ci takie zapytanie?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sunrise009 napisał:

Oj, jaka rozpiętość czasowa, obawiam się, że nie jestem w stanie odpowiedzieć czy zakochasz się w ogóle, ale jestem w stanie sprawdzić, czy może to nastąpić w ciągu pół roku. Czy pasuje Ci takie zapytanie?
 

Tak, pol roku

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ragna napisał:

 

Weryfikacja! :) Zgodził się. Co prawda najpierw postękał, a dopiero później powiedział, że "no spoko, możemy iść", ale można to uznać za całkiem żywą i pozytywną reakcję :biggrin:

Super! Bardzo się cieszę i dziękuję pięknie za weryfikację <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sunrise009 napisał:

 

 

Na kolejne pytanie położę jedną kartę radę, tj. Czy powinnaś zaproponować współpracę:

Umiarkowanie - zachowaj równowagę, czerp z poprzednich doświadczeń, studź porywy serca. Wykaż się taktem i dyplomacją w kontaktach z innymi.
 

Dziękuję ;) 

To Umiarkowanie oddaje to, com podpowiada mi intuicja - zachować dystans, uważac na słowa, niektóre kwestie po prostu przemilczeć. Co do współpracy, sprobować warto, prawda? Zresztą jak i tak zamierzam działać w tej branży, nawiązałam już współpracę z inną firmą - jakie będą efekty - nie wiem, ale zawsze jakieś światełko w tunelu :)

Jeszcze raz pięknie dziękuję :) 

Z dopytaniem w tej dziedzinie poczekam trochę, niech energia się układa :) Działać będę :) Jeśli coś się wydarzy, oczywiście dam znać :) 

Jeśli dasz radę, zerknij proszę, co radzą karty: 

1. Czy uda się pozyskać środki na leczenie i karmę dla bezdomnych kotków? mam ich pod opieką 30... Jedenascie w domu - chorują... Mam już dług u wetki i nie chcę generować kolejnych kosztów... Działać zaczęłam, jestem ciekawa jak to widzą karty...

2. Zamierzam wysłac mail do mężczyzny, z którym kiedyś miałam kontakt. Potem wszystko się zawaliło, generalnie facet napisał, że nie chce mnie znać... Czy powinnam próbowac odnowić znajomość? Jak on zareaguje? Odpisze na mail czy zignoruje? Tu się jeszcze waham, ale pewnie się odezwę...

3. Co mnie czeka do końca października? jakaś wskazówka - na co zwracać uwagę, czego się wystrzegać, co będzie przewodnim tematem...

To są rzeczy zwykłe, ale też mogę je szybko zweryfiować :) 

Pozdrawiam, życzę wszystkiego dobrego :)

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, FreyaAngels napisał:

Tak, pol roku

Oki :) 

Zatem, za zapytanie czy w ciągu pół roku się zakochasz karty odpowiedziały następująco:

Paź Denarów (Śmierć) + Słońce + Świat.
Moim zdaniem w ciągu pół roku jest możliwe zakochanie się. To będzie znajomość zaczynająca się od koleżeństwa. Śmierć jako doprecyzowanie mówi o totalnej transformacji wewnętrznej, coś musi umrzeć, żeby nowe w Paziu denarów mogło się zamanifestować. Śmierć to także nowe początki, jak stare odeszło. Słońce wniesie w tę relacje dużo szczęścia i harmonii, relacja w Słońcu będzie stała i pewna. Świat wskazuje na bezpieczeństwo i stabilizację, ktoś Cię zainspiruje i doda skrzydeł, a na końcu z Tobą zostanie.

 

Fantastyczne karty!

Zatem gdzie poznasz tę osobę:

4 miecze + As denarów + 7 mieczy 
W cichym i spokojnym miejscu, na łonie natury, w miejscu w którym będziesz tymczasowo. Kojarzy mi się małe miasteczko, wieś. Może podczas urlopu? 

Na zapytanie o to, czy drogi z Twoim byłym partnerem ostatecznie się rozejdą, karty odpowiedziały następująco.

6 kielichów + Sąd ostateczny (3 miecze) + Wieża (As Mieczy)  - Będzie jeszcze próba kontaktu lub reaktywacji relacji, z sentymentu i z tęsknoty, ale przyniesie ona tylko łzy, i w końcu relacja runie całkowicie z powodu zewnętrznych czynników, zostanie odcięta. 

 

Trzymam kciuki i powodzenia! 

Edytowane przez Sunrise009
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mozna zadac dwa pytania?

 

Po pierwsze chcialabym spytac czy do konca roku uda mi sie zalatwic zalegle sprawy i osiagne upragniona harmonie psychiczna? (mam na mysli to, czy zalapie sie do jakiejs fajnej pracy, a co za tym idzie bede w koncu spokojna)?

 

i jesli mozna drugie:

 

czy widac poznanie jakiegos ciekawego mezczyzny i spotkanie do konca roku? 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, HopeNot napisał:

Ja tez poprosze :) Szykuje sie impreza na Halloween ze znajomymi w pracy 30, oczywiscie. Czy ostatecznie pojde i jesli tak, jak bede sie bawic :) Dziekuje. 

 Hej HopeNot
Na pytanie czy pójdziesz na imprezę Halloween karty odpowiedziały następująco

8 mieczy + Paź Buław + 4 buław - moim zdaniem nie pójdziesz, bo sama będziesz miała gości. Ktoś Cię odwiedzi, być może znienacka. 

Mimo wszystko, życzę wesołego Hallowen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, mika43 napisał:

Dziękuję ;) 

To Umiarkowanie oddaje to, com podpowiada mi intuicja - zachować dystans, uważac na słowa, niektóre kwestie po prostu przemilczeć. Co do współpracy, sprobować warto, prawda? Zresztą jak i tak zamierzam działać w tej branży, nawiązałam już współpracę z inną firmą - jakie będą efekty - nie wiem, ale zawsze jakieś światełko w tunelu :)

Jeszcze raz pięknie dziękuję :) 

Z dopytaniem w tej dziedzinie poczekam trochę, niech energia się układa :) Działać będę :) Jeśli coś się wydarzy, oczywiście dam znać :) 

Jeśli dasz radę, zerknij proszę, co radzą karty: 

1. Czy uda się pozyskać środki na leczenie i karmę dla bezdomnych kotków? mam ich pod opieką 30... Jedenascie w domu - chorują... Mam już dług u wetki i nie chcę generować kolejnych kosztów... Działać zaczęłam, jestem ciekawa jak to widzą karty...

2. Zamierzam wysłac mail do mężczyzny, z którym kiedyś miałam kontakt. Potem wszystko się zawaliło, generalnie facet napisał, że nie chce mnie znać... Czy powinnam próbowac odnowić znajomość? Jak on zareaguje? Odpisze na mail czy zignoruje? Tu się jeszcze waham, ale pewnie się odezwę...

3. Co mnie czeka do końca października? jakaś wskazówka - na co zwracać uwagę, czego się wystrzegać, co będzie przewodnim tematem...

To są rzeczy zwykłe, ale też mogę je szybko zweryfiować :) 

Pozdrawiam, życzę wszystkiego dobrego :)

 

Hej, odpowiedzi kart są następujące:
1. Król Mieczy + 2 buław + As Kielichów - moim zdaniem uda się (As Kielichów), ale trzeba działać bardzo zdecydowanie, skupić się na celu i nie zastanawiać się długo nad opcjami. (Rycerz mieczy + 2 buław). Masz ułożoną strategię, więc jest możliwość jej zrealizowana (Rycerz mieczy +  As Kielichów).

2. Cesarzowa + Paż Buław + 3 mieczy - Jeśli zdecydujesz się odezwać, to przyniesie Ci to smutek. Będziesz zdecydowana i pewna siebie (Cesarzowa), ale 3 miecze to jednak słowa, które ranią.

3. Temat przewodni - 8 denarów - Tutaj ewidentnie będzie na pierwszym miejscu praca, a także wytrwałość w dążeniu do celu.

    Rada: 9 monet - pamiętaj o swoich atutach, rób dla siebie miłe rzeczy. 
    Przestroga: Umiarkowanie - w sytuacjach kryzysowych wykazują się łagodnością, taktem i dyplomacją. Nie szarżuj, wyhamuj, pamiętaj o powściągliwości.
 

Pozdrawiam :)

 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Sunrise009 napisał:

Hej, odpowiedzi kart są następujące:
1. Król Mieczy + 2 buław + As Kielichów - moim zdaniem uda się (As Kielichów), ale trzeba działać bardzo zdecydowanie, skupić się na celu i nie zastanawiać się długo nad opcjami. (Rycerz mieczy + 2 buław). Masz ułożoną strategię, więc jest możliwość jej zrealizowana (Rycerz mieczy +  As Kielichów)

2. Cesarzowa + Paż Buław + 3 mieczy - Jeśli zdecydujesz się odezwać, to przyniesie Ci to smutek. Będziesz zdecydowana i pewna siebie (Cesarzowa), ale 3 miecze to jednak słowa, które ranią.

3. Temat przewodni - 8 denarów - Tutaj ewidentnie będzie na pierwszym miejscu praca, a także wytrwałość w dążeniu do celu.

    Rada: 9 monet - pamiętaj o swoich atutach, rób dla siebie miłe rzeczy. 
    Przestroga: Umiarkowanie - w sytuacjach kryzysowych wykazują się łagodnością, taktem i dyplomacją. Nie szarżuj, wyhamuj, pamiętaj o powściągliwości.
 

Pozdrawiam :)

 

Witam :)

Jestem pod wrażeniem trafności :) Albo Ty czytasz w moich myślach, albo Twoje Karty mają ten dar :) Weryfikuję tyle, ile mogę:

1. Udało się, przynajmniej częściowo. Będę działać dalej (zaczęłam działać po napisaniu prośby do Ciebie ;) Wróżba potwierdziła efekty :) 

2. Też tak mi się wydaje... Chciałabym odezwać się do niego, ale mam wewnętrzną blokadę, odnoszę wrazenie, że albo nie będzie odpowiedzi, albo napisze coś, co może zaboleć (obstawiam pierwszą wersję). Na razie nie bedę pisać do niego, dziękuję za radę. 

3. W punkt. Moja praca dotychczasowa bardzo się posypała, dlatego muszę znaleźć coś nowego. Padło na turystykę - lubię to, dlaczego więc mam nie łączyć przyjemnego z pożytecznym? Tym bardziej, że wczoraj Karty nie były złe, z inną firmą nawiązałam już współpracę latem (jedna z dwóch okazała się super, druga to firma krzak... - nie chodzi tu o firmę z Trójmiasta :) Zaczynam planować pewne działania, aktywnie. Ogólnie układam wszystko od nowa, że się tak wyrażę... Pewnie za jakiś czas dopytam w tym temacie, póki co bardzo Ci dziękuję za poświęcony czas i energię. 

Naprawdę masz talent, gratuluję :) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, runoutofbreath napisał:

A czy mozna zadac dwa pytania?

 

Po pierwsze chcialabym spytac czy do konca roku uda mi sie zalatwic zalegle sprawy i osiagne upragniona harmonie psychiczna? (mam na mysli to, czy zalapie sie do jakiejs fajnej pracy, a co za tym idzie bede w koncu spokojna)?

 

i jesli mozna drugie:

 

czy widac poznanie jakiegos ciekawego mezczyzny i spotkanie do konca roku? 

Hej, runoutofbreath, pewnie, że możesz dwa pytania :)

Na pytanie 1 karty odpowiedziały następująco:
Rycerz denarów ( Koło Fortuny) + 10 kielichów + 5 denarów (10 mieczy) - Moim zdaniem, po długim szukaniu (Rycerz Denarów) trochę przypadkiem (Koło), znajdziesz pracę (10 kielichów). 5 denarów na końcu mówi jednak, że nie będziesz usatysfakcjonowana finansowo i być może zdecydujesz o zakończeniu współpracy w związku z tym (10 mieczy). Podsumowując, praca się trafi, ale czy fajna?
 

Natomiast pytanie 2:
Rycerz denarów + 6 mieczy (Wieża) + 3 kielichy - Cóż ten denarowy tak się uczepił :) Myślę, że tak, że masz szansę poznać mężczyznę, dosyć ostrożnego, działającego powoli, być może będziesz z nim związana zawodowo. 6 mieczy i Wieża mówi, że ten mężczyzna będzie po dużych przejściach, zostawił coś za sobą, możliwe że dopiero się przeprowadził. Spotkanie towarzyskie jest jak najbardziej możliwe w 3 kielichów, to karta dzielenia emocji :)

Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, StoKrotkax napisał:

Cześć czy i ja mogę prosić? :)

czy uda mi się zdać egzamin pracowy?

dziękuję:koniczynka:

Hej StoKrotkaX, 
odpowiedź jest następująca:
5 kielichów (Pustelnik) + Paź Denarów (Umiarkowanie) + As Kielichów - mam wrażenie, że podchodzisz do tego egzaminu powtórnie, popraw mnie, jeśli się mylę (w końcu to wątek ćwiczebny). Myślę, że tym razem się uda, bo Paź Denarów to szkolenie, natomiast z Umiarkowaniem mówi, że podejdziesz do tego na spokojnie, będziesz przygotowana, bo Paź to także pojętny uczeń. As Kielichów jak najbardziej jest szansą na zdany egzamin.

Powodzenia! :)

Edytowane przez Sunrise009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StoKrotkax
4 minuty temu, Sunrise009 napisał:

Hej StoKrotkaX, 
odpowiedź jest następująca:
5 kielichów (Pustelnik) + Paź Denarów + As Kielichów - mam wrażenie, że podchodzisz do tego egzaminu powtórnie, popraw mnie, jeśli się mylę (w końcu to wątek ćwiczebny). Myślę, że tym razem się uda, bo Paź Denarów to szkolenie, natomiast z Umiarkowaniem mówi, że podejdziesz do tego na spokojnie, będziesz przygotowana, bo Paź to także pojętny uczeń. As Kielichów jak najbardziej jest szansą na zdany egzamin.

Powodzenia! :)

Dziękuję z czas i energię.  Nie mylisz się to już któryś raz :( dam znać za 2 tygodnie.. egzamin jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kamkapamka napisał:

Ja wciąż w temacie pracy, więc mam pytanie, jeśli można: jaki będzie wynik mojej rozmowy o pracę we środę? 

Hej ponownie :)

Odpowiedź na Twoje pytanie jest następująca:

9 mieczy + 4 kielichy + Pustelnik (4 miecze) - Będziesz się denerwować i oczekiwać wiadomości, ale niestety, jeszcze nie tym razem. W Pustelniku nie widać nowej pracy, a raczej potrzebę zrobienia bilansu dotychczasowych poczynań zawodowych i odpoczynek od szukania pracy (4 mieczy). 
 

Powodzenia mimo wszystko! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mesi napisał:

To jeszcze ja poproszę :)

Planuję wypad kilkudniowy - południe Europy. Pytanie: czy uda mi się polecieć w tym roku, a jeśli tak, to jak spędzę tam czas?

 

Hej Mesi, 
odpowiedź na pytanie wygląda tak:
5 kielichów (Kapłan) + Paź Buław (9 kielichów) + 6 buław (4 buław) - będą obawy, że się nie uda (5 kielichów) natury formalnej lub przez zobowiązania (Kapłan), ale kolejne karty mówią o szansie na zrealizowanie celów (Paź buław) i wszystko się pięknie uda (6 buław)

Jak spędzisz tam czas:
6 kielichów - byłaś tam już? :) Jeśli nie, to będzie sielsko i przyjemnie, będzie to udany wypoczynek, spokojny, harmonijny. 

Pozdrawiam :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Sunrise009 napisał:

Hej Mesi, 
odpowiedź na pytanie wygląda tak:
5 kielichów (Kapłan) + Paź Buław (9 kielichów) + 6 buław (4 buław) - będą obawy, że się nie uda (5 kielichów) natury formalnej lub przez zobowiązania (Kapłan), ale kolejne karty mówią o szansie na zrealizowanie celów (Paź buław) i wszystko się pięknie uda (6 buław)

Jak spędzisz tam czas:
6 kielichów - byłaś tam już? :) Jeśli nie, to będzie sielsko i przyjemnie, będzie to udany wypoczynek, spokojny, harmonijny. 

Pozdrawiam :)

 

W tym kraju byłam i czuję się tam jak w domu. W tym miejscu nie byłam ale zapowiada się pięknie :)

Na przyjazd namawia i zaprasza mnie taki jeden ktoś ;)

Dziękuję :bukiet2:

Na pewno dam znać już niedługo :yes:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StoKrotkax
W dniu 25.10.2021 o 21:25, StoKrotkax napisał:

Dziękuję z czas i energię.  Nie mylisz się to już któryś raz :( dam znać za 2 tygodnie.. egzamin jutro.

Niestety nie widzę szansy na zaliczenie. Za dużo błędów popełniłam.  Już wiem w którym miejscu.  Jestem załamana ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Sunrise009 napisał:

Zapraszam wszystkich chętnych na czytanie default_smile.png

To ja z drugim pytaniem ...

Czy "karty cygańskie" są dla mnie dobre ? Czy pozostać przy tarocie ?

Pozdrawiam

 

PS: myślę o tych → _gra_karty_quot_wrozby_cyganskie_quot_piatnik

 

 

 

Edytowane przez Piko
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, StoKrotkax napisał:

Niestety nie widzę szansy na zaliczenie. Za dużo błędów popełniłam.  Już wiem w którym miejscu.  Jestem załamana ;(

Dziękuję za wstępną weryfikację, ale mimo wszystko poczekajmy na wyniki, nie załamuj się przedwcześnie, trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Gdybyś mogła to kolejne 3 pytania:

1. Czy do końca bieżącego roku podejmę pracę?

2. Jaki charakter będzie miała ta praca?

3. Jakie błędy popełniam w poszukiwaniu pracy, że wciąż jej nie mam? 

Dziękuję i pozdrawiam

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Piko napisał:

To ja z drugim pytaniem ...

Czy "karty cygańskie" są dla mnie dobre ? Czy pozostać przy tarocie ?

Pozdrawiam

 

PS: myślę o tych → _gra_karty_quot_wrozby_cyganskie_quot_piatnik

 

 

 

Hej Piko, 
odpowiedź na pytanie jest następująca:
Królowa Kielichów (9 denarów) + Królowa Denarów (Sprawiedliwość) + Rycerz Buław (Śmierć) - Mimo pozytywnego nastawienia do Kart Cygańskich i przeczucia, że dobrze sobie poradzisz (9 denarów), i będziesz się w tym dobrze czuł (Królowa denarów) mam wrażenie, że przełożysz siły na zamiary (Królowa Denarów + Sprawiedliwość) i zapał umrze (Rycerz Buław + Śmierć). 

Ale próbować zawsze warto, jak wołają to wołają :) Pozdrawiam

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Szept myśli napisał:

Czy Wiesiek odezwie się do mnie Czy przestać się łudzić.? 

Znajomość urwana po paru kontaktach niewiem dlaczego i cisza. 

Hej, Szept myśli, odpowiedź kart jest następująca:

As Mieczy (7 denarów) + Diabeł (5 kielichów) + 6 mieczy (Kochankowie + Królowa Denarów) - moim zdaniem Wiesław się nie odezwie, choć sporo namieszał Ci w głowie (Diabeł) i teraz Ci smutno (5 kielichów). As wskazuje na odcięcie kontaktu, a w 7 denarów moim zdaniem, czekanie jest bezcelowe. 6 mieczy i Kochankowie z Królową Denarów wskazują, że być może jest inna kobieta w jego życiu. 6 mieczy to jednak zostawienie przeszłości za sobą, na rzecz nowego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ircia napisał:

Witam. Poproszę też o wróżbę. Jak będzie wyglądała w przyszłości moja relacja z ex mężem 

Hej Ircia, na jaki okres czasu chcesz wróżbę? 3 miesiące? Pół roku? Bo jednak to zbyt ogólne pytanie, żeby z max. 6 kart wyczytać całą przyszłość.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być na pół roku. A jeśli można 2 pytania to jeszcze o pracę chciałam zapytać... Czekam na odpowiedź w sprawie pracy od kilku dni i cisza. Czy ktoś się  odezwie?Czy może szukać czegoś innego.. okres około 3 miesiące) 

Dzięki z góry i pozdrawiam 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sunrise009 napisał:

Hej, Szept myśli, odpowiedź kart jest następująca:

As Mieczy (7 denarów) + Diabeł (5 kielichów) + 6 mieczy (Kochankowie + Królowa Denarów) - moim zdaniem Wiesław się nie odezwie, choć sporo namieszał Ci w głowie (Diabeł) i teraz Ci smutno (5 kielichów). As wskazuje na odcięcie kontaktu, a w 7 denarów moim zdaniem, czekanie jest bezcelowe. 6 mieczy i Kochankowie z Królową Denarów wskazują, że być może jest inna kobieta w jego życiu. 6 mieczy to jednak zostawienie przeszłości za sobą, na rzecz nowego.

Pozdrawiam

Tyle się odezwał dzisiaj że złożył życzenia urodzinowe choć nie liczyłam a na wiecej też nie liczę 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Szept myśli napisał:

Tyle się odezwał dzisiaj że złożył życzenia urodzinowe choć nie liczyłam a na wiecej też nie liczę 

Dziękuję za weryfikację. Widocznie As mieczy z 7 to kontakt, na który się czekało. Mimo wszystko życzę szczęścia i powodzenia :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WERYFIKACJA

 

W dniu 23.10.2021 o 13:06, Sunrise009 napisał:

Hej Piko,
karty na Twoje pytanie są następujące:

7 denarów + As mieczy (doł. Paź Monet) + 9 denarów

Do kina pójdziesz sam, bo będziesz długo czekał na decyzję (7 denarów i As mieczy). As mieczy wskazuje na rzeczowe argumenty. Być może argument będzie dotyczyć dziecka lub pracy (Paż Monet), 9 denarów wskazuje na samotne, ale nie smutne wyjście do kina, wręcz przeciwnie, to będzie przyjemnie spędzony czas.

 

Rzeczywiście tak jak przewidziałaś , przyjaciółka odmówiła podając ważny argument... :_bezradny:

W dniu 23.10.2021 o 17:46, Piko napisał:
W dniu 23.10.2021 o 13:06, Sunrise009 napisał:


Dociągnęłam kartę radę:
Słońce - Realizuj się, swoje plany, a będziesz zadowolony. 

Dzięki default_smile.png

Więc zacząłem realizować swoje plany :ok:  i zadzwoniłem do drugiej przyjaciółki, czy pójdzie ze mną na film i się zgodziła. W międzyczasie tej pierwszej przyjaciółce coś się odmieniło i też chciała iść ze mną do kina.

Tak że do kina poszedłem z dwiema przyjaciółkami... po prawej stronie jedna, po lewej stronie druga :tak: "Słońce w pełni" ...

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sunrise009 napisał:

Czy "karty cygańskie" są dla mnie dobre ? Czy pozostać przy tarocie ?

 

Hej Piko, 
odpowiedź na pytanie jest następująca:
Królowa Kielichów (9 denarów) + Królowa Denarów (Sprawiedliwość) + Rycerz Buław (Śmierć) - Mimo pozytywnego nastawienia do Kart Cygańskich i przeczucia, że dobrze sobie poradzisz (9 denarów), i będziesz się w tym dobrze czuł (Królowa denarów) mam wrażenie, że przełożysz siły na zamiary (Królowa Denarów + Sprawiedliwość) i zapał umrze (Rycerz Buław + Śmierć). 

Ale próbować zawsze warto, jak wołają to wołają :) Pozdrawiam

Zaopatrzę się w karty i przetestuje na "żywym organizmie". wtedy zweryfikuję...

 

 

 

Edytowane przez Piko
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Piko napisał:

WERYFIKACJA

 

 

Rzeczywiście tak jak przewidziałaś , przyjaciółka odmówiła podając ważny argument... :_bezradny:

Więc zacząłem realizować swoje plany :ok:  i zadzwoniłem do drugiej przyjaciółki, czy pójdzie ze mną na film i się zgodziła. W międzyczasie tej pierwszej przyjaciółce coś się odmieniło i też chciała iść ze mną do kina.

Tak że do kina poszedłem z dwiema przyjaciółkami... po prawej stronie jedna, po lewej stronie druga :tak: "Słońce w pełni" ...

Haha super! Cieszy mnie to, że wróżba weszła w taki niekonwencjonalny sposób :)

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie wyczerpałam limitu pytań to chciałabym jeszcze zapytać o Pana na którego były kładzione karty i siedzi mi w głowie

1. Jaka będzie reakcja Pana jeśli odezwę się do niego w ciągu najbliższego tygodnia

2. Czy Pan chce kontaktu ze mną jest czym innym zajęty i nie ma ochoty na kontakt

Jeśli już wyczerpałam limit to rozumiem :)

Edytowane przez Mala_83
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ircia napisał:

Może być na pół roku. A jeśli można 2 pytania to jeszcze o pracę chciałam zapytać... Czekam na odpowiedź w sprawie pracy od kilku dni i cisza. Czy ktoś się  odezwie?Czy może szukać czegoś innego.. okres około 3 miesiące) 

Dzięki z góry i pozdrawiam 

Ircia, odpowiedzi na Twoje pierwsze pytanie są następujące:
8 denarów (Pustelnik) + Gwiazda (Kochankowie) + 8 mieczy (9 mieczy) - CNa początku będziesz pracować nad sobą, odpoczywać psychicznie i będzie to okres przemyśleń. Mam jednak wrażenie, że przez te pół roku będą próby reaktywacji relacji (Gwiazda + Kochankowie), jednak 8 mieczy i 9 mieczy w duecie nie wyglądają za dobrze, gdyż są to problemy, które powodują wewnętrzne blokady i ogromny stres.

Natomiast w odpowiedzi na Twoje drugie pytanie karty pokazały się taki:
6 mieczy (Umiarkowanie) + 5 denarów + 7 monet (Kapłan) - Na odpowiedź w sprawie pracy będziesz musiała cierpliwie poczekać. 7 monet i Kapłan mówią o dużej cierpliwości i spokoju. 

Na pytanie trzecie karty odpowiedziały następująco:
Podczas tasowania wypadł As Denarów, czyli nowe możliwości zarobkowe, rozpoczęcie nowej pracy. I zostawię to w taki sposób, nie poddawaj się w szukaniu.

Pozdrawiam i życzę najlepszego :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kamkapamka napisał:

Hej. Gdybyś mogła to kolejne 3 pytania:

1. Czy do końca bieżącego roku podejmę pracę?

2. Jaki charakter będzie miała ta praca?

3. Jakie błędy popełniam w poszukiwaniu pracy, że wciąż jej nie mam? 

Dziękuję i pozdrawiam

Hej Kamkapamka, odpowiedzi są następujące:
1. Koło Fortuny (Mag) + 7 buław (Rycerz Kielichów) + 6 kielichów (Kochankowie) - moim zdaniem wygląda to dobrze. Koło Fortuny obok 7 buław to moim zdaniem odwrócenie sytuacji związanej z trudnościami ze znalezieniem pracy. Koło i Mag mówią o niespodziewanej szansie do wykazania się i przedstawienia swoich atutów. Nie zastanawiaj się za mocno w Rycerzu Kielichów, podejmij decyzję (Kochankowie), bo 6 kielichów mówi o spokojnej pracy z dobrą atmosferą. 

2. Wieża + Sprawiedliwość - nie jestem zbyt dobra w zwodach tarotowych, ale kojarzy mi się to z pracą w budynku urzędowym.

 

3. 2 denary + Wisielec + 5 buław - za dużo planujesz i za mocno się nastawiasz (Wisielec), trzeba czasem nabrać dystansu do rzeczywistości. W 5 buław być może zbyt agresywnie prowadzisz negocjacje oraz nie doceniasz konkurencji. W 2 denarów natomiast nie jesteś elastyczna i zbyt sztywno trzymasz się swoich własnych ustaleń.

Powodzenia, na pewno się w końcu uda :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Sunrise009 napisał:

Ircia, odpowiedzi na Twoje pierwsze pytanie są następujące:
8 denarów (Pustelnik) + Gwiazda (Kochankowie) + 8 mieczy (9 mieczy) - CNa początku będziesz pracować nad sobą, odpoczywać psychicznie i będzie to okres przemyśleń. Mam jednak wrażenie, że przez te pół roku będą próby reaktywacji relacji (Gwiazda + Kochankowie), jednak 8 mieczy i 9 mieczy w duecie nie wyglądają za dobrze, gdyż są to problemy, które powodują wewnętrzne blokady i ogromny stres.

Natomiast w odpowiedzi na Twoje drugie pytanie karty pokazały się taki:
6 mieczy (Umiarkowanie) + 5 denarów + 7 monet (Kapłan) - Na odpowiedź w sprawie pracy będziesz musiała cierpliwie poczekać. 7 monet i Kapłan mówią o dużej cierpliwości i spokoju. 

Na pytanie trzecie karty odpowiedziały następująco:
Podczas tasowania wypadł As Denarów, czyli nowe możliwości zarobkowe, rozpoczęcie nowej pracy. I zostawię to w taki sposób, nie poddawaj się w szukaniu.

Pozdrawiam i życzę najlepszego :)

Dziękuję bardzo za poświęcony czas. Pozdrawiam 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge jeszcze jedno pytanie?

 

Zrozumiem odpowiedź odmowną

 

Nawiązałam kontakt z facetem przez neta. On chce się spotkać ja mam obawy mocne.

Facet jest dziwny moim zdaniem dzisiejsza rozmowa z nim mnie tylko utwierdziła w tym by mu nie ufać. 

Zrezygnować,?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2021 o 17:35, Lianna napisał:

Jeśli można, to chciałam zapytać o samopoczucie w listopadzie. Nie chodzi mi sricte o zdrowie, a o ogólną aurę, nastrój :). Bardzo dziękuję i pozdrówka ciepłe :thanks:

Hej, Lianna, wybacz, że czekałaś, karty są dla Ciebie następujące:
Królowa Buław + 3 denary + 7 kielichów - Twój listopad to będzie dużo determinacji i niezależności, wyrażania siebie, stawiania na swoim. To będzie dla Ciebie miesiąc wydajny i pracowity, bardzo twórczy. Nastrój może być nieco melancholijny i marzycielski. 

Pozdrawiam i życzę cudownego miesiąca :) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2021 o 17:50, Mesi napisał:

O! @Lianna mnie natchnęła - i jeśli mogę, to ja również proszę o informacje dot. mojego samopoczucia w listopadzie :)

Droga Mesi, bardzo proszę, to rozkład dla CIebie: 
Pustelnik (SIła) + Królowa Kielichów (As Buław) + Królowa Mieczy (As mieczy) - Nastrój w listopadzie będzie sprzyjał przemyśleniom, poznawaniu siebie i wydaje mi się, że w królowych będzie walka uczuć i rozumu. Będziesz poskramiać bestię w sobie, bez równowagi pomiędzy wewnętrznymi królowymi nie da się tego osiągnąć. Spójrz na Asy :) Będzie to miesiąc sprzyjający nowościom, będzie sporo działania i dobrych decyzji.

Cudownego miesiąca!

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Mala_83 napisał:

Jeśli nie wyczerpałam limitu pytań to chciałabym jeszcze zapytać o Pana na którego były kładzione karty i siedzi mi w głowie

1. Jaka będzie reakcja Pana jeśli odezwę się do niego w ciągu najbliższego tygodnia

2. Czy Pan chce kontaktu ze mną jest czym innym zajęty i nie ma ochoty na kontakt

Jeśli już wyczerpałam limit to rozumiem :)

Hej Mała_83, bardzo proszę, karty na Twoje pytania są następujące:

1. Król Denarów (Królowa Mieczy) + 2 kielichy (Arcykapłanka) + 4 buław (5 denarów) - No cóż, musiałam doprecyzować, bo nie byłam pewna. Myślę, że Pan nie do końca będzie zadowolony, bo kontakt zburzy jego strefę komfortu (4 buław + 5 denarów), jest zajęty czymś innym (Król Denarów) i ciągle stoi przy nim Królowa Mieczy. Będzie chciał utrzymać ten kontakt i relację w tajemnicy (2 kielichy + Arcykapłanka).

2, 7 buław + 10 mieczy + 6 mieczy - Jak dla mnie to Pan nie chce tego kontaktu, broni się przed nim (7 buław), zakończył tę relację (10 mieczy), "odpłynął" w swoją stronę (6 mieczy), tak bym to ujęła. 

Mimo wszystko życzę Ci wszystkiego dobrego :) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sunrise009 napisał:

Hej Mała_83, bardzo proszę, karty na Twoje pytania są następujące:

1. Król Denarów (Królowa Mieczy) + 2 kielichy (Arcykapłanka) + 4 buław (5 denarów) - No cóż, musiałam doprecyzować, bo nie byłam pewna. Myślę, że Pan nie do końca będzie zadowolony, bo kontakt zburzy jego strefę komfortu (4 buław + 5 denarów), jest zajęty czymś innym (Król Denarów) i ciągle stoi przy nim Królowa Mieczy. Będzie chciał utrzymać ten kontakt i relację w tajemnicy (2 kielichy + Arcykapłanka).

2, 7 buław + 10 mieczy + 6 mieczy - Jak dla mnie to Pan nie chce tego kontaktu, broni się przed nim (7 buław), zakończył tę relację (10 mieczy), "odpłynął" w swoją stronę (6 mieczy), tak bym to ujęła. 

Mimo wszystko życzę Ci wszystkiego dobrego :) 

Dzięki serdeczne za karty i energię  :)tak właśnie czułam, że odzywanie się będzie bez sensu, bo on jest zajęty czym innym. Wydaje mi się że właśnie jest jakaś kobieta. Z kart bardziej wynika że żona niż ktoś nowy. Więc odpuszczę sobie na tą chwilę odzywanie się i pisanie. 

Nic na siłę trzeba przeboleć i iść dalej :)

  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Szept myśli napisał:

Moge jeszcze jedno pytanie?

 

Zrozumiem odpowiedź odmowną

 

Nawiązałam kontakt z facetem przez neta. On chce się spotkać ja mam obawy mocne.

Facet jest dziwny moim zdaniem dzisiejsza rozmowa z nim mnie tylko utwierdziła w tym by mu nie ufać. 

Zrezygnować,?

 

Hej Szept myśli, zapytałam karty o to, co będzie jak zrezygnujesz oraz o to, co się wydarzy, jak nie zrezygnujesz:
Jak zrezygnujesz - 10 monet + 7 buław - będziesz się czuć bezpiecznie w 10 denarach i wykażesz się asertywnością.
Jeśli nie zrezygnujesz - Wieża + Kapłan - pierwsze co pomyślałam to urażona duma, jakaś katastrofa, nagła zmiana zdania. 

Pod spodem Wisielec - Nie wszystko jest takie, jak się wydaje, zatrzymaj się, spójrz na tę sytuację z innej perspektywy. 

Od siebie dodam, że intuicja czasem jest lepsza niż karty. 
Bądź ostrożna i powodzenia :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Sunrise009 napisał:

Hej Szept myśli, zapytałam karty o to, co będzie jak zrezygnujesz oraz o to, co się wydarzy, jak nie zrezygnujesz:
Jak zrezygnujesz - 10 monet + 7 buław - będziesz się czuć bezpiecznie w 10 denarach i wykażesz się asertywnością.
Jeśli nie zrezygnujesz - Wieża + Kapłan - pierwsze co pomyślałam to urażona duma, jakaś katastrofa, nagła zmiana zdania. 

Pod spodem Wisielec - Nie wszystko jest takie, jak się wydaje, zatrzymaj się, spójrz na tę sytuację z innej perspektywy. 

Od siebie dodam, że intuicja czasem jest lepsza niż karty. 
Bądź ostrożna i powodzenia :)

Czyli bardziej karty sa na nie..nie wchodzić w to..zatrzymać się przemyśleć sprawę 

Dziękuję i tak nie bardzo mam ochotę w to wchodzić. 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sunrise009 napisał:

Hej, Lianna, wybacz, że czekałaś, karty są dla Ciebie następujące:
Królowa Buław + 3 denary + 7 kielichów - Twój listopad to będzie dużo determinacji i niezależności, wyrażania siebie, stawiania na swoim. To będzie dla Ciebie miesiąc wydajny i pracowity, bardzo twórczy. Nastrój może być nieco melancholijny i marzycielski. 

Pozdrawiam i życzę cudownego miesiąca :) 
 

 

Ślicznie dziękuję ! :buziak: Ładne karty wyszły, oby się sprawdziły ;) Na pewno wrócę z weryfikacją :). Tobie również życzę superowego miesiąca :koniczynka:. Pozdrowionka :thanks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Sunrise009 napisał:

Droga Mesi, bardzo proszę, to rozkład dla CIebie: 
Pustelnik (SIła) + Królowa Kielichów (As Buław) + Królowa Mieczy (As mieczy) - Nastrój w listopadzie będzie sprzyjał przemyśleniom, poznawaniu siebie i wydaje mi się, że w królowych będzie walka uczuć i rozumu. Będziesz poskramiać bestię w sobie, bez równowagi pomiędzy wewnętrznymi królowymi nie da się tego osiągnąć. Spójrz na Asy :) Będzie to miesiąc sprzyjający nowościom, będzie sporo działania i dobrych decyzji.

Cudownego miesiąca!

Bardzo, bardzo dziękuję :_buzki:

Ponownie w punkt - z kartami i interpretacją :)

Dam znać, jak się sprawy mają :)

Pięknego miesiąca :koniczynka:

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.10.2021 o 21:49, Sunrise009 napisał:

Hej NadziejaZoja,
odpowiadając na Twoje pytania:

Czy odezwie się do Ciebie:
5 buław (10 buław) + 9 mieczy (Cesarzowa) + Paź mieczy (Wisielec)

Mam wrażenie, że w 5 buław i 10 buław jest zawarty jakiś konflikt, Kobieta jest zmęczona, bije się z myślami, w 9 mieczy, widzę wyrzuty sumienia, które rzutują na pewność siebie (Cesarzowa). Paź Mieczy i Wisielec raczej nie wskazują na szybki kontakt, tylko na przyglądanie się rozwojowi sytuacji między wami, zbieranie informacji, może podpatrywanie Cię w internecie. Wisielec to wstrzymanie działań i spojrzenie na sprawy z innej perspektywy, zastój w działaniach.

 

 

Nie wiem  na ile była  ta wróżba,ale do tej pory zero kontaktu....
 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/25/2021 at 3:59 PM, Sunrise009 said:

 Hej HopeNot
Na pytanie czy pójdziesz na imprezę Halloween karty odpowiedziały następująco

8 mieczy + Paź Buław + 4 buław - moim zdaniem nie pójdziesz, bo sama będziesz miała gości. Ktoś Cię odwiedzi, być może znienacka. 

Mimo wszystko, życzę wesołego Hallowen :)

Weryfikacja.  Poszłam i bawiłam się tak średnio. Impreza była w domu z osobami młodszymi ode mnie więc troszkę to miało taką młodzieżową aurę. Ogolnie miałam iść ale jednego dnia nie chciałam z powodu osób trzecich. Dziękuję i pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, HopeNot napisał:

Weryfikacja.  Poszłam i bawiłam się tak średnio. Impreza była w domu z osobami młodszymi ode mnie więc troszkę to miało taką młodzieżową aurę. Ogolnie miałam iść ale jednego dnia nie chciałam z powodu osób trzecich. Dziękuję i pozdrawiam. 

Och, przykro mi z powodu imprezy :( i dziękuję pięknie za weryfikację 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, NadziejaZoja napisał:

 

Dziękuję za wstępną weryfikację. Zakładam wróżby do 3 miesiecy, a w tym przypadku Wisielec odracza działania w stopniu znacznym. Paź zazwyczaj wskazuje na kontakt, cierpliwości. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, chciałabym prosić o wróżbę.

1. Zaczynam nową pracę – jak będę sobie radzić, czego się spodziewać?

2. Jakie nastawienie ma wobec mnie pewna osoba? czy chciałby utrzymać ze mną kontakt, czy ja powinnam się odezwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...