Skocz do zawartości

Rozkład na Relacje


Truskaweczka3

Rekomendowane odpowiedzi

We wrześniu postawiłam 2 rozkłady wklejam tu zdjęcia po 3 miesiace na relacje z Panem X z którym nie mam kontaktu przez niefajne sytuacje które się miedzy nami wydarzyły wtedy karty pokazały ze w ciągu tych 3 miesięcy nie mogę liczyć na żadna zmianę tam wyszła  5 kielichow + 7monet a w przyczynie problemu : kochankowie i tu się sprawdziło dowiedziałam się czegoś i bardzo się rozczarowałam mysle ze on tez moze mieć do mnie żal ale jednak cały czas czekam na jakiś jego krok zeby to wyjaśnić .
 

W drugim rozkładzie natomiast na kolejne 3 miesiace czyli od grudnia do lutego 
Wyszło 

Przeszłość- Cesarz 
Teraźniejszość - Wieża 
To co nieuniknione - 4 monet 
Przyszłość relacji -6 monet 
Przyczyna problemu - 3 monet 
Rada - Mag 

 

I tu sie zastanawiam czy w tej wieży będzie jakaś zmiana ,rewolucja i odezwie sie albo wydarzy sie coś co spowoduje odnowienie kontaktu czy jednak on jest zamknięty na ta relacje boi sie ryzyka o czym może mówić  bo 4 monet jednak w 6 monet relacja jakaś jest może pomoc sobie nawzajem albo korzyści z tej relacji. 

28F44BEE-A735-46F6-A81D-F29356729898.jpeg

4CC035A5-9097-4D7E-90AD-B3ECF4EEB9F6.jpeg

8EC3D131-FF86-4923-B944-73A9F30DDFF4.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Truskaweczka3 napisał:

W drugim rozkładzie natomiast na kolejne 3 miesiace czyli od grudnia do lutego 
Wyszło 

Przeszłość- Cesarz 
Teraźniejszość - Wieża 
To co nieuniknione - 4 monet 
Przyszłość relacji -6 monet 
Przyczyna problemu - 3 monet 
Rada - Mag 

Imo bez weryfikacji poprzedniego rozkładu ciężko będzie jasno i dokładnie sprecyzować wróżbę, bo do lutego możesz wejść już w relację z kimś nowym, może wydarzyć się cokolwiek. 

Ćwiczeniowo spróbuję.
Przeszłość - Cesarz - postawienie na swoim, konkretne działania w swojej sprawie.

Teraźniejszość - Wieża - Zburzenie struktur relacji, coś się zawaliło.

To, co nieuniknione - 4 monety -  relacja stanie w miejscu. 4 denarów to karta strefy komfortu.
Przyszłość relacji - 6 monet - I tutaj dołożyłabym kartę, bo 6 monet to brama, mówiąca o umiejętności dawania i brania. Bez dodatkowej karty, powiedziałabym, że nastąpi równowaga w stosunkach. To są denary, więc większych uczuć tutaj brak, stawiałabym (przy tej czwórce denarów i Cesarzu) raczej na wyjaśnienie sobie wzajemnych pretensji.

Przyczyna problemów - 3 monet - trzecia osoba w układzie i niechęć do pracy nad relacją.

Rada - Mag - Mag nie siedzi i nie czeka, aż ktoś się odezwie, tylko bierze sprawy w swoje ręce i odzywa się sam. W dążeniu do sukcesu musisz liczyć na siebie przede wszystkim.

Pozdrawiam

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...