Skocz do zawartości

Prognoza XI ZWERYFIKOWANE


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Przed nami listopad i kolejna miesięczna prognoza.

 

Aura: 10 kielichów+5 buław+10 mieczy+As Buław

 

Jakiś etap może dobiec końca, a możliwe, że karty pokazały moją obronę dyplomową. Jeśli nie o to chodziło, to czeka mnie intensywny okres rozmów, poznawania nowych osób lub jakaś sprzeczka doprowadzi do podjęcia jakiegoś działania na polu zawodowym.

 

Praca: Świat+Rycerz Denarów+Królowa Kielichów

 

Mogę być bardziej emocjonalna w tym miesiącu, ale także znudzona, pozbawiona pasji w tym, co robię. Świat może zwiastować o końcu cyklu i potrzebie dalszego rozwoju.

 

Finanse: Głupiec+Mag+2 mieczy

 

Pieniądze będą się rozchodziły na jakieś bezmyślne zachcianki, pojawią się różne wydatki. Będą musiała dobrze zaplanować finanse albo zastanowić się, czy z pewnych zakupów zrezygnować.

 

Miłość: Paź denarów+Kapłanka+Paź mieczy

 

Kręcą się różne wokół mnie osoby, w tym mój były, ale niewiele to zmienia moje położenie. Kapłanka to kobieta wycofana, samotna, kierująca się mądrością i intuicją. Paź mieczy może mówić o kontakcie, ale póki co będę sama.

 

Relacje z otoczeniem: Królowa Mieczy+5 denarów+2 denarów

 

5 denarów prześladuje mnie przez cały rok na relacje z ludźmi, a więc nadal będę odczuwała poczucie braku, pustki, ale tym razem moja postawa może być tego skutkiem.

 

Pozytywna niespodzianka: 9 kielichów+Rycerz Denarów+9 mieczy+ Król Kielichów

 

Będę korzystała z życia, możliwe, że jakiś przyjaciel, zaufana osoba przyczyni się do poprawy mojego samopoczucia. Jeszcze kojarzy mi się z jakimś nocnym wyjściem, gdyż 9 mieczy czasem pokazuje mi nocną porę.

 

Rada: 2 denarów+8 kielichów+Wisielec

 

Nie działać na kilka frontów, odejść od dawnych emocji i na spokojnie przyglądać się rozwojowi sytuacji.

 

 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
W dniu 24.10.2021 o 21:46, mezza napisał:

Aura: 10 kielichów+5 buław+10 mieczy+As Buław

Aura będzie dość emocjonalna. Mogą mieć na to wpływ wydarzenia związane z rodziną. 
5 Buław z 10 Mieczy kojarzy mi się z jakimś starciem, z kimś kto ma odmienne zdanie od Twojego lub po prostu stara się postawić na swoim bo tak mu wygodnie. Co może doprowadzić do zakończenia pewnej sprawy by nie powiedzieć rozstania. 
As Buław pojawienie się nowej szansy, kwestia czy będziesz chciała się w to zaangażować. 
To może być też tak jak piszesz- 10 kielichów mówiąca o zakończeniu studiów( które były całkiem przyjemne, satysfakcjonujące emocjonalnie), jakieś przepychanie odnośnie ustalenie terminu obrony pracy( 5 Buław) a finalnie 10 Mieczy - ukończenie cyklu naukowego( Miecze idealnie pasują do zdobywania wiedzy). 
 

W dniu 24.10.2021 o 21:46, mezza napisał:

Praca: Świat+Rycerz Denarów+Królowa Kielichów

Pracujesz? Świat może pokazać Ci nowe możliwości. Jest tez opcja, że w obecnym miejscu zatrudnienia osiągnęłaś już wszystko i pora rozejrzeć się za czymś nowym.

Rycerz Denarów jest dobrym pracownikiem, znającym swoich fach z kolei Królowa Denarów może dawać poczucie niezadowolenia( brak emocjonalnej satysfakcji, międlenie swoich uczuć odnośnie pracy, emocjonalne podejście). 
 

W dniu 24.10.2021 o 21:46, mezza napisał:

Finanse: Głupiec+Mag+2 mieczy

Bardzo optymistyczne podejście w tym temacie. Głupiec nie jest tez osobą która symbolizuje kogoś kto ma kasę, by nie powiedzieć, że balansuje na krawędzi jeśli chodzi o własne finanse( na wielu taliach ma podarte spodnie). Z kolei Mag potrafi poruszyć wszystko by pieniądze wyczarować( z kont oszczędnościowych, zaskórniaków oraz wszelkich źródeł z których można czerpać dochód). 2 Mieczy może pokazywać, że tych pieniędzy będzie w tym miesiącu mniej niż w poprzednich. Mogą być dylematy czy jest sens wydać na vos kasę( loginu analizowanie). 
U mnie Miecze w tym miejscu zwykle pokazują, że będzie poczucie „braku”. 
 

W dniu 24.10.2021 o 21:46, mezza napisał:

Miłość: Paź denarów+Kapłanka+Paź mieczy

Paź Denarów może oznaczać jakieś wiadomości które będą cenne dla Ciebie. 
Kapłanka jest mądra, skupiona na swoim wnętrzu, pogodzona ze sobą. Odcięta od „ziemskich pragnień”. 
Paź może zesłać jakieś wiadomości które mogą wytrącić Cię z równowagi. 
 

W dniu 24.10.2021 o 21:46, mezza napisał:

Relacje z otoczeniem: Królowa Mieczy+5 denarów+2 denarów

Będziesz chłodna, odcinająca się od bliskich kontaktów z otoczeniem. Bez sentymentów podejdziesz do rożnego rodzaju relacji( nie tylko miłosnych). 
W 5 Monet człowiek czuje brak ale tez stara się zaradzić temu - nie siedzi z założonymi rękami. Przy tej królowej Mieczy powiedziałabym, że nie będziesz trzymać się ludzi którzy nic nie wnoszą do Twojeho życia. Może być ich mniej ale jakościowo na dobrym poziomie. 
W 2 Monet próba utrzymania balansu, równowagi. Dyplomacja. Wyważenie w kontakcie. 
 

W dniu 24.10.2021 o 21:46, mezza napisał:

Pozytywna niespodzianka: 9 kielichów+Rycerz Denarów+9 mieczy+ Król Kielichów

Może zaskoczyć Cie miła sytuacja związana z jedzeniem/ piciem. Ktoś może gdzieś Cię zabrać lub spędzisz z tą osobą milo czas. Może to hyc tez koleżanka z która czasem się spotykasz( uważam, że Rycerzem może być i mężczyzna i kobieta). Może pojawia się jakieś wyrzuty sumienia z tego powodu, dzielenie włosa na czworo( niepotrzebnie). 
Może pojawić die mężczyzna w typie Króla Kielichów( lub być obecny na tym spotkaniu). 
 

 

W dniu 24.10.2021 o 21:46, mezza napisał:

Rada: 2 denarów+8 kielichów+Wisielec

Utrzymuj balans. To nie jest miesiąc na podejmowanie drastycznych decyzji. W 8 Kielichów wciąż tkwisz w tej samej emocjonalnej sytuacji, co do której straciłaś już serce - jednak ona będzie jeszcze w tym miesiącu obecna w Twoim życiu. 
Wisielec podkreśla potrzebę cierpliwości. Jesteś chroniona przez Los - wstrzymaj się z działaniem jednak. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.10.2021 o 22:46, mezza napisał:

Przed nami listopad i kolejna miesięczna prognoza.

 

Aura: 10 kielichów+5 buław+10 mieczy+As Buław

 

Myślę, że jakiś konflikt zburzy spokój i trochę się podłamiesz. As natomiast zachęci Cię do działania w tej sprawie.

 

Praca: Świat+Rycerz Denarów+Królowa Kielichów

 

Moim zdaniem będziesz pomału szukać nowej pracy.

 

Finanse: Głupiec+Mag+2 mieczy

 

Będziesz negocjować nowe warunki finansowe.

 

Miłość: Paź denarów+Kapłanka+Paź mieczy

 

Tak jak mówisz, w dodatku pazie to średnio poważne energie. Chodzi mi po głowie jeszcze jakiś kontakt koleżeński.

 

Relacje z otoczeniem: Królowa Mieczy+5 denarów+2 denarów

 

Raczej niechętne te kontakty z otoczeniem, ale to może wynikać z nagromadzenia spraw w dwójce denarów. 

 

Pozytywna niespodzianka: 9 kielichów+Rycerz Denarów+9 mieczy+ Król Kielichów

Ktoś Cię wyciągnie spędzić przyjemnie czas.

W dniu 24.10.2021 o 22:46, mezza napisał:

 

Rada: 2 denarów+8 kielichów+Wisielec

 

Utrzymać balans, odejść od sytuacji trudnych, przyjrzeć się im z innej perspektywy.

 

 

 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 24.10.2021 o 22:46, mezza napisał:

Przed nami listopad i kolejna miesięczna prognoza.

 

Aura: 10 kielichów+5 buław+10 mieczy+As Buław

 

Tutaj mogę podpiąć dwie rzeczy: moja obrona, która była mega stresująca i czułam się po niej jak w 10 mieczy lub znajomość z jedną osobą, która po ostrej wymianie zdań została zakonczona.

 

Praca: Świat+Rycerz Denarów+Królowa Kielichów

 

Nadchodzą zmiany, ale jeszcze nie wiadomo, jak wpłynie to bezposrednio na moją prace. Poza tym Królowa Kielichow emocje znów brały gore, narzekanie.

 

Finanse: Głupiec+Mag+2 mieczy

 

2 mieczy ograniczałam wydatki, jak tylko mogłam. 2 razy sie zastanowilam zanim wydalam.

 

Miłość: Paź denarów+Kapłanka+Paź mieczy

 

Tutaj w sumie nie wiem, bo miesiąc byl całkiem dobry i wypelniony pozytywnymi emocjami. Probujemy naprawic z ex bledy z przeszlosci.

 

Relacje z otoczeniem: Królowa Mieczy+5 denarów+2 denarów

 

Poczułam brak i tęsknotę za dawnymi znajomymi. Ogólnie ten rok nie dawał zbyt wiele okazji do spotkań. Czułam jakąś wewnętrzną pustkę.

 

Pozytywna niespodzianka: 9 kielichów+Rycerz Denarów+9 mieczy+ Król Kielichów

 

Tutaj mój były wparował z powrotem do mojego życia. 9 mieczy nie jestem pewna, czy to dobra decyzja.

 

Rada: 2 denarów+8 kielichów+Wisielec

 

Nie działać na kilka frontów, odejść od dawnych emocji i na spokojnie przyglądać się rozwojowi sytuacji.

 

 

 

 

 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Prognoza XI ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...