Skocz do zawartości

Magazyny luksusowe, miesięczniki, prasa


runoutofbreath

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

 

jestem bardzo ciekawa czy jest tu ktos, kto podobnie jak ja namietnie kupuje magazyny dla kobiet. Jeśli tak to co czytacie? Ja zazwyczaj wysokie obcasy extra, magazyn SENS, zwierciadło, kiedyś jeszcze czytałam urode zycia, jednak ja wycofali. Zdarza się również, ze czasami dodatkowo zdecyduje się na wróżkę bądź glamour. A Wy? Może są tu jacys fani K maga bądź Vouge?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Ekspert

@Lilly Rose - dawno, dawno temu kupowałam wróżkę i uważam, że najlepsze czasy tego pisma były kiedy na okładce drukowali różne obrazy znanych malarzy(lata 90te). Były fajne opowiadania do poczytania, niektóre di dziś pamiętam i wspominamy je z siostrą. 
Magazyn ma ogromny potencjał a wciąż mam wrażenie, że redakcja traktuje go po macoszemu. 
Kurcze, kiedyś kupowałam gazety a teraz zupełnie nic - aż z ciekawości zerknę przy najbliższej okazji, o czym teraz piszą w magazynach dla kobiet ;) 

o! Pamiętam prasę zagraniczną w moim kiosku - jakie wrażenie ba mnie robiły niemieckie wydania Cosmo czy innych gazet dla kobiet. 

  • Lubię to! 2
  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gringe napisał:

dawno, dawno temu kupowałam wróżkę i uważam, że najlepsze czasy tego pisma były kiedy na okładce drukowali różne obrazy znanych malarzy(lata 90te). Były fajne opowiadania do poczytania, niektóre di dziś pamiętam i wspominamy je z siostrą. 

 

Ja mam do dziś Wróżki z lat 90 tych, wiele się nauczyłam z analiz astrologicznych w tym czasopiśmie :) Wspominasz o obrazach haha. Przede mną leży właśnie Wróżka z maja'95 i na okładce jest "Leda z łabędziem" Leon Francois Comerre :)

Pamiętam, że miałam może z 12 lat i już po kątach gdzieś tam czytałam te gazety i próbowałam rozkminiać, o co chodzi z tymi domami w tych analizach. Już wtedy strasznie mnie ciągnęło do astro :). 

  • Lubię to! 1
  • Cool 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubilam charaktery ale wydaje mi sie ze teraz obnizyli poziom. Podobnie jak zwierciadlo.

Lata 90 uplynely pod znakiem magazynow Nieznany swiat Czwarty wymiar i Factor x-idealne pozycje dla tropiciela zjawisk paranormalnych. Aaa i cd action takie pismo komputerowe.

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az nawet zakupilal elektroniczne wydanie NŚ. Jest artykul Piotra Piotrowskiego nt nadchodzacego roku.

Edytowane przez Blackraven
  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Blackraven napisał:

Nieznany swiat Czwarty wymiar

 

Czytuję :) aczkolwiek nie jestem już aż tak zafascynowana jak niegdyś. Czytałam wspomniany przez Ciebie @Blackravenartykuł. Raczej średnio optymistycznie to wygląda. Przynajmniej, jeśli chodzi o Polskę. 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lilly Rose napisał:

 

Czytuję :) aczkolwiek nie jestem już aż tak zafascynowana jak niegdyś. Czytałam wspomniany przez Ciebie @Blackravenartykuł. Raczej średnio optymistycznie to wygląda. Przynajmniej, jeśli chodzi o Polskę. 

Ja teraz zakupilam po wielu latach z sentymentu sryczniowy numer.

Tak wlasnie czytam ten artykul.  Jezeli chodzi o finanse i konflikty to nie zapowiada sie rozowo. Ale jest nadzieja... PP pisze ze wiosenne zacmienie ksiezyca zapowiada zgon wladcy....

Edytowane przez Blackraven
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Z tego, co pamietam to pan aport Gibaszewki też mówił, że nadchodzący tok 2022 będzie smutny :/ 

Mam tylko jadxieję, że obaj panowie przeliczyli się w pesymistycznych prognozach. 

Edytowane przez Gringe
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
28 minut temu, Gringe napisał:

Gibaszewki też mówił, że nadchodzący tok 2023

 

Chyba 2022? Też to słyszałam... Lubię słuchać tego Pana. Podał mi nawet godzinę urodzenia :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
7 minut temu, Lianna napisał:

 

Chyba 2022? Też to słyszałam... Lubię słuchać tego Pana. Podał mi nawet godzinę urodzenia :P 

Tak - 2022 :) nie wiem czemu wszędzie piszę, że nadchodzi 2023 :obled: Chyba 2022 obędzie się u mnie bez rewelacji :smieszne:

 

@Blackraven - na youtubie mi wyskoczył jego wykład - tyle, że nie była to prognoza na rok tylko miesięczna ale wspomniał, że 2022 będzie smutny. I nie taki rewelacyjny jak wszyscy liczą. 
 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten NŚ i tak jakos mnie nie powala. Kiedys lubilam listy do redakcji  ktore byly  relacjami zjawisk paranornalnych nadeslanych do czytelnikow. Teraz tez sa, ale czy maja cos wspolnego jeszcze ze zjawiskami para? Coraz mniej. Poziom tekstow i styl tez coraz gorszy. @Liannaczy tylko ja mam takie wrazenie czy Ty tez?  Chyba wiecej juz nie kupie. Moze jeszcze na 4 wymiar sie skusze.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
2 minuty temu, Blackraven napisał:

@Liannaczy tylko ja mam takie wrazenie czy Ty tez?  Chyba wiecej juz nie kupie. Moze jeszcze na 4 wymiar sie skusze.

 

Mam takie samo wrażenie ! Nawet Tacie mówiłam, że po odejściu Pana Rymuszko poziom się znacznie obniżył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

1 godzinę temu, Lianna napisał:

 

Mam takie samo wrażenie ! Nawet Tacie mówiłam, że po odejściu Pana Rymuszko poziom się znacznie obniżył. 

Ja sie skusilam poniewaz czesc redaktorow znam z pewnego radia. W dyskusjach na zywo wypadaja bardzo dobrze.  Jezeli chodzi o pisanie to wymaga sie wiecej. Lepszego stylu.. chociaz moze poziom jest dostosowany do wspolczesnego czytelnika?

Czy  Czwarty wymiar tez spotkalo to samo?

 

Ps:a wogole to przypnialo mi sie ze jest moje zdjecie w ktoryms z tych magazynow z lat 90 :sark:  NŚ albo 4W. Nie pytajcie nawet jak to sie stalo.

Edytowane przez Blackraven
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
21 godzin temu, Blackraven napisał:

Czy  Czwarty wymiar tez spotkalo to samo?

 

Nie jestem zbyt obiektywna, gdyż zawsze bliżej mi było do Czwartego, niż NŚ. Tematyka jest mi bliższa po prostu np. wierzenia dawnych Słowian, feng shui, różne terapie ( np. ogrodem), świętach Celtów. Mogłabym długo wymieniać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2021 o 18:50, Blackraven napisał:

Az nawet zakupilal elektroniczne wydanie NŚ. Jest artykul Piotra Piotrowskiego nt nadchodzacego roku.

Ooo super ja też zakupiłem i to specjalnie dla tego artykułu :biggrin: Przeczytałem zeszłoroczną i tegoroczną prognozę

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Artanis napisał:

Ooo super ja też zakupiłem i to specjalnie dla tego artykułu :biggrin: Przeczytałem zeszłoroczną i tegoroczną prognozę

Haha i co? I jak wrazenia po przeczytaniu NŚ?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Blackraven napisał:

Haha i co? I jak wrazenia po przeczytaniu NŚ?

Zastanawiam się jak ma wyglądać transformacja Polski, o której w artykule pisze P. Piotrowski i czy rzeczywiście ludzie dalej pozwolą na dryfowanie władzy w zamordystycznym kierunku. Od kilku miesięcy rząd kontynuuje kierunek ostrego zwarcia z UE więc prognozuję, że funduszy unijnych na Krajowy Program Odbudowy nie otrzymamy. Unia nie jest idealnym stowarzyszeniem państw, ale na sprawy na które nam zwraca zostały wywołane przez przyczyny wewnętrzne i chęć podporządkowania instytucji państwowych partii władzy. Nie zapowiada się, aby inflacja spadła lub została powstrzymana, na co składają się czynniki fundamentalne ("Nowy Ład", podwyżka płacy minimalnej, wzrost cen surowców i prądu). Pytanie czy klasa średnia, która napędza nasz kraj odważy się podnieść rękę na władzę i sprzeciwić się tym wszystkim niekorzystnym zmianom. Na horyzoncie dalsze podwyżki stóp procentowych i być może dalsze osłabienie złotego (P. Gibaszewski wspominał o tranzycie Urana przez Słońce w horoskopie wejścia złotego w życie - reformy Grabskiego).


Myślę, że jest prawdopodobne, że Morawiecki zrezygnuje z funkcji premiera (podejrzewam, że jest sfrustrowany tymi wszystkimi gierkami w obozie władzy) i zastąpi go Błaszczak.

 

Nie wiem jak ten Jowisz ma pomóc w Nowym Roku, ale ja nie jestem optymistą :biggrin:

Edytowane przez Artanis
  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
19 godzin temu, Artanis napisał:

Myślę, że jest prawdopodobne, że Morawiecki zrezygnuje z funkcji premiera (podejrzewam, że jest sfrustrowany tymi wszystkimi gierkami w obozie władzy) i zastąpi go Błaszczak.

 

Błaszczak to twardy gracz, ma trochę podobne aspekty, jak Macierewicz ;p  Ma koniunkcję Słońca z Plutonem w kwadraturze do Marsa. Strach się normalnie bać ;p

Mimo wszystko Morawiecki ma tam jakieś łagodzące te wpływy, Ascendent w Wadze. Gada bajki na kiju, no ale z taką ilością planet w Bliźniętach, to nie dziwota. Błaszczaka nie widzę absolutnie jako premiera ;p

19 godzin temu, Artanis napisał:

Nie wiem jak ten Jowisz ma pomóc w Nowym Roku, ale ja nie jestem optymistą :biggrin:

 

Jowisz jest w swoim starym władztwie, jak wiemy, także jego działanie powinno być bardziej odczuwalne, niż gdy był wcześniej we Wodniku. Powinna być większa empatia, ludzie będą się bardziej wspierać. Lepszy kontakt z emocjami ( Wodnik to raczej nie był w tym dobry). Może być, że wielu ludziom puszczą po prostu emocje i nastąpi swego rodzaju oczyszczenie. Ukojenie da kontakt ze sztuką, medytacja, joga, wszelkie techniki wyciszania. Także tu piszę o zwykłych ludziach, a nie "możnych tego świata". U Gibaszewskiego czytałam też, że wiele dobrego zrobi dla świata kanclerz Niemiec, ale zostanie doceniony po laatch dopiero ( nie dziwi mnie to totalnie). 

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...