Skocz do zawartości

A Wy jak sądzicie?


Romualda de Kocurko

Rekomendowane odpowiedzi

"A więc, mimo, że z całej talii to takie mi karty się pokazały: 

 

Umiarkowanie, Diabeł, Głupiec 

 

z sumy Sprawiedliwość 

 

 

Jak dla mnie wynik będzie „do przodu dla Ciebie”. Umiar to dobra karta, Głupiec zapowiada rozpoczęcie czegoś nowego a sama karta z sumy - Sprawiedliwość - konsekwencje wcześniej podjętych działań. 
Diabeł, przyblokowany po boku dobrymi kartami może mówić, że bardzo Ci zależy na tej posadzie. Pożądasz jej i obsesyjnie myślisz :) 

 

Trzymam kciuki! :koniczynka:"

 

Gringe postawiła mi karty na wynik jutrzejszej rozmowy o pracę, ale chciałabym poznać również Wasze opinie. Czy Głupiec na końcu może oznaczać, że zostanę "wystrychnięta na dudka" w sensie, że ktoś będzie mnie zwodził, jeśli chodzi o wynik interview? Czy raczej oznaczałby tu rozpoczęcie nowej pracy?

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie ten Diabeł, gdyż właśnie może wskazywać, że będą cos kręcić, manipulować, przeciągając do granic możliwości przekazanie informacji zwrotnej. Finalnie możesz od nowa rozpocząć poszukiwania. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiarkowanie to umiejętność powściągnięcia impulsów i używanie rozumu do panowania nad popędami, ale nie zabijania ich. Dzięki niemu korzystamy z rzeczy zgodnie z ich przeznaczeniem. Umiarkowanie zwyczajowo na karcie przelewa płyny z naczyń aby ich było wszędzie po równo.

 

Diabeł to natomiast impulsy same w sobie. Z Głupcem moim zdaniem cały racjonalizm szlag trafi i skończy się w euforii, niemal dziecięcej zachłanności i bezmózgim zachłyśnięciu się nową sytuacją. Tak, moim zdaniem dostaniesz tę posadę. Może być tak, że firma początkowo będzie miała do Ciebie letnie nastawienie, ale ostatecznie się Tobą zachwyci i nawet jeśli nie spełniasz kryteriów to Cię wezmą. Do rozważenia jest, czy powinnaś w tym celu zachowywać się profesjonalnie (Umiarkowanie) czy tryskać życiem (Diabeł + Głupiec) i pozwolić, żeby sytuacja wyrwała się spod kontroli. Przyznam, że nie umiem tego określić po tych kartach w tym momencie. 

 

Diabeł może oznaczać też korporacje.

 

Karty też mogą sugerować, że zaproponowane będzie zobowiązanie (Diabeł) z obopólną korzyścią (Umiarkowanie), w którym obiecacie sobie nowe możliwości (Głupiec). Ty dostarczysz nową jakoś firmie, a firma da Ci nową pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie po prostu wydaje, ze za bardzo nalegasz na to... glupiec moze pokazywac inne mozliwosci nawet lepsze... umiarkowanie to takie przemyslenie wedlug mnie, ale to tylko moja opinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...