Skocz do zawartości

Jak będzie mi się mieszkało w nowym miejscu ZWERYFIKOWANE


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będzie mi się mieszkało w nowym miejscu ?

 

Rydwan 2 bulawy (8 monet) 10 pucharów 

 

Rydwan może pokazywać sama przeprowadzę oraz zmianę śmiejąca zamieszkania jako duża zmianę w życiu. W wielu dziedzinach pozwoli ruszyć mi to do przodu. 2 buławy przy 10 pucharów to dla mnie informacja o właściwym wyborze i dobrej decyzji. Dociagnelam 8 monet co pokazuje ze to będzie również moje miejsce pracy. 10 pucharów to informacja ze będziemy czuli się tam jak w domu. Zapowiada tez koniec i początek nowego cyklu, jest tez informacja o stabilizacji i spełnieniu. 

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
43 minuty temu, zakretka23 napisał:

Jak będzie mi się mieszkało w nowym miejscu ?

 

Rydwan 2 bulawy (8 monet) 10 pucharów 

Rydwan jako AW zapowiada, że zmiany związane z Twoim pytaniem będą odnosić się nie tylko do samej przeprowadzki ale będą rzutowac na pozostałe dziedziny Twojego zycia( praca, relacje, zmiana organizacji dnia codziennego). Do tego Rydwan jest jedna z pięciu najsilniejszych kart w Tarocie - kartą transformacji. 
2 Buław zapowiada z kolei typowe dylematy „co robić”- w jaki sposób na nowo zorganizować życie, zmusi do rozważenia różnych opcji w jaki sposób pokierować teraz całym życiem. 
Jeśli zaraz za 2 Buław otrzymałaś 10 Kielichów to finalnie dokonasz wyborów które zaspokoją Twoje serce. Będziesz spełniona emocjonalnie. 

  • W punkt 2
  • Super 2
Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrze będzie Ci się mieszkać, rozkład wieńczy jedna z najlepszych karta, bardzo ciepła i rodzinna- 10 Kielichów. Rydwan to przeprowadzka, to też karta silnej energii, dynamiczna karta. Moim zdaniem 2 Buław obok 8 Denarów- tutaj może pokazywać zastanawianie się jak się urządzić. 8 Denarów- włożona duża praca w to wszystko. No ale jak wspomniałam da Ci to dużo radości i szczęścia, co zapowiada 10 Kielichów.

Wszystkiego dobrego ! :)

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, zakretka23 napisał:

Jak będzie mi się mieszkało w nowym miejscu ?

 

Rydwan 2 bulawy (8 monet) 10 pucharów 

Jak? - bardzo dobrze :)

Rydwan jako karta zwycięzcy pokazuje, że masz jasno sprecyzowany cel, zaraz po tej karcie: 2 Buław z dociągniętą 8 Monet - może podpowiadać, że masz wizję, jak to miejsce ma wyglądać, jakie ma być i w tym kierunku będziesz to nowe miejsce zmieniać. 10 Pucharów zamykająca rozkład mówi o tym, że to będzie takie miejsce, gdzie się dobrze czujesz, do którego chce się wracać np. po całym dniu, po pracy itp. To miejsce pełne dobrej energii i miłości.

Tak z ciekawości zapytam - czy przeprowadzasz się do innego miasta? ew. to duże miasto i przeprowadzasz się na jego drugi koniec? - bo o tym też może mówić karta Rydwanu (jako karta odległości).

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Mesi napisał:

Jak? - bardzo dobrze :)

Rydwan jako karta zwycięzcy pokazuje, że masz jasno sprecyzowany cel, zaraz po tej karcie: 2 Buław z dociągniętą 8 Monet - może podpowiadać, że masz wizję, jak to miejsce ma wyglądać, jakie ma być i w tym kierunku będziesz to nowe miejsce zmieniać. 10 Pucharów zamykająca rozkład mówi o tym, że to będzie takie miejsce, gdzie się dobrze czujesz, do którego chce się wracać np. po całym dniu, po pracy itp. To miejsce pełne dobrej energii i miłości.

Tak z ciekawości zapytam - czy przeprowadzasz się do innego miasta? ew. to duże miasto i przeprowadzasz się na jego drugi koniec? - bo o tym też może mówić karta Rydwanu (jako karta odległości).

Do dużego miasta ale blisko poprzedniego miejsca. Mieszkałam na obrzeżach Warszawy. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Jak będzie mi się mieszkało w nowym miejscu ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...