Skocz do zawartości

Covid test- weryfikacja dziś wieczorem lub jutro rano ZWERYFIKOWANE


Priestess

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Mam covida, którego przechodzę dość łagodnie, ale w izolacji. Nie jestem na oficjalnej kwarantannie, podjęłam decyzję o samodzielnym izolowaniu się i testowaniu w domu, a powrót do pracy planuję dopiero, gdy test antygenowy wyjdzie mi ujemny. W związku z tym testuję się co kilka dni, aby ocenić, kiedy przestanę zarażać. Dziś wieczorem lub jutro rano chcę wykonać kolejny test. Jaki będzie wynik?

 

Świat, 2 pucharów, Kochankowie 

 

Mam tu zagadkę, bo karty są dość dobre i Świat mówi o wyfrunięciu na zewnątrz (w końcu!!!!), ale jednocześnie wszędzie widzę "dwie kreski" (na karcie świata dwie buławy w dłoniach, dwa puchary i dwoje kochanków). Obstawiam, że będzie pozytywny. 

 

 

Edytowane przez Priestess
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
2 godziny temu, Priestess napisał:

Jaki będzie wynik?

 

Świat, 2 pucharów, Kochankowie 

Też byłabym za tym, że ten Świat pozwoli Ci wyjść z domu. Nie ma karty która by oznaczała zamknięcie, blokadę czy ogólnie niezadowolenie - a przecież zależy Ci by opuścić domowe pielesze. 
Tez jestem ciekawa jaki będzie wynik :) 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
11 minut temu, Gringe napisał:

Też byłabym za tym, że ten Świat pozwoli Ci wyjść z domu. Nie ma karty która by oznaczała zamknięcie, blokadę czy ogólnie niezadowolenie - a przecież zależy Ci by opuścić domowe pielesze. 
Tez jestem ciekawa jaki będzie wynik :) 

właśnie zrobiłam, negatywny :D

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
38 minut temu, Gringe napisał:

Dzięki, że podzieliłaś się na forum tym pytaniem :) - bo taka wiedza wynikająca z doświadczenia to rzecz bezcenna :D 

eeeee niestety, radość przedwczesna.... pojawiła się druga blada kreska :/

chyba dla pewności zrobię jutro kolejny test i stąd pewnie te 2 kielichy i kochankowie

Edytowane przez Priestess
  • hmmm 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Covid test- weryfikacja dziś wieczorem lub jutro rano ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...