Skocz do zawartości

Prognoza na grudzień ZWERYFIKOWANE


Aleister

Rekomendowane odpowiedzi

1.Sfera miłosna :Sąd - G. Kielichow - 10bulaw

Sąd może mówić o zrozumieniu, czego się tak naprawdę pragnie, Giermek to jakieś iluzoryczne i dziecinne wyobrażenia, które w efekcie będą męczące dla mnie. 

2.Praca:2buławy - Świat - 6monet 

Praca na dwa fronty i Świat jako praca w internecie, bo o wyjeździe żadnym nie myślę, być może dostanę jakaś kasę z funduszu socjalnego w pracy bo z racji świat, dostaniemy bony i paczki. 

3. Finanse:5 kielichow - Rycerz Monet - G. Bulaw 

Niedostrzeganie swoich możliwości i perspektyw. Straty w finansach, rozpamiętywanie porażek, co blokuje działanie. Rycerz namawia by zapomnieć o porażkach i działać, nie poprzestawać na małym, a Giermek to wyrafinowany plan na przypływ gotówki. 

4.Dieta :2kielichy - 6kielichow - 10 mieczy 

Muszę pamiętać, żeby nie pić alkoholu w miłym towarzystwie, bo to krótka droga do powrotu do starych nawyków żywieniowych i w efekcie porażki i poczucia, że się jest do niczego. 

5.Nauka Tarota 

As Mieczy - Śmierć - K. Kielichow 

Organizacja w nauce, dobre planowanie, które zmieni być może moje podejście z czystej nauki do praktyki, czucia, podejścia intuicyjnego i głębszego. 

6. Ogólna Aura 

Wieża- Wiara - 6bulaw 

Coś się posypie ale Kaplan i 6 buław moim zdaniem wskazują, że wyjdzie mi to na dobre. Że nagle coś zrozumiem, albo dowiem się o czymś, z czego w sumie się uciesze. Takie Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni 

Mam nadzieję, że ktoś spojrzy chociaż nie jestem tu częstą uczestniczką. W sumie zamierzam być teraz dostępna częściej, więc będę również chętnie innym komentować. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Aleister napisał:

1.Sfera miłosna :Sąd - G. Kielichow - 10bulaw

Ja tutaj widzę jakąś reaktywacje osoby, sytuacji z przeszłości. Nie wiem, czy jednak ten powrót nie wywoła jakiegoś uczucia przytłoczenia.

2.Praca:2buławy - Świat - 6monet 

Możliwe, że tak jak mówisz dostaniecie jakiś bonus świąteczny. Będzie to podsumowanie roku w pracy (Świat), czas zastanowienia się nad nowymi celami (2 buław).

3. Finanse:5 kielichow - Rycerz Monet - G. Bulaw 

Finanse mogą nie dawać w tym miesiącu satysfakcji. Możliwe, że jakaś bliska osoba będzie prosiła o wsparcie, pożyczkę. Jeśli nie, to może przyjść informacja o jakiejś zaległej zaplacie, co moze popsuc Ci humor.

4.Dieta :2kielichy - 6kielichow - 10 mieczy 

Ja myślę, że możesz trochę pofolgować przez święta (6 kielichów+10 mieczy). Nie wiem, czy nie nadarzy się sytuacja, gdzie nie będzie wypadało odmówić spozycia kilku nadprogramowych kalorii.

5.Nauka Tarota 

As Mieczy - Śmierć - K. Kielichow 

Będziesz miała wszystkie zadatki, aby nauka była produktywna, ale mozliwe, ze z biegiem czasu troche się rozleniwisz (K.Kielichow).

6. Ogólna Aura 

Wieża- Wiara - 6bulaw 

Mogą przyjsc jakies zewnetrzne zmiany, ktore wprowadza nowe nadzieje, zmienia na lepsze bieg wydarzen.

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
15 godzin temu, Aleister napisał:

1.Sfera miłosna :Sąd - G. Kielichow - 10bulaw

Czas podsumowań, może dostaniesz propozycję spotkania, która wcale Cię nie ucieszy lub w ostatniej chwili będzie odwołane

 

15 godzin temu, Aleister napisał:

2.Praca:2buławy - Świat - 6monet

Działania na dwa fronty, zarobek z 2 miejsc pracy albo dodatkowe świadczenia z okazji świąt 

 

15 godzin temu, Aleister napisał:

3. Finanse:5 kielichow - Rycerz Monet - G. Bulaw 

Jakieś straty i nadszarpniecie budzetu (trzeba bedzie ruszyć jakieś żelazne zapasy)

15 godzin temu, Aleister napisał:

4.Dieta :2kielichy - 6kielichow - 10 mieczy

Dobrze, zrezygnujesz z jakis szkodliwych nawykow, powinnaś schudnąć

15 godzin temu, Aleister napisał:

5.Nauka Tarota 

As Mieczy - Śmierć - K. Kielichow 

Dużo będziesz czytać o kartach. Zmienisz nastawienie i zaczniesz karty traktować bardziej intuicyjnie 

 

16 godzin temu, Aleister napisał:

6. Ogólna Aura 

Wieża- Wiara - 6bulaw 

Coś Tobą wstrząśnie, zmienisz zasady którymi się kierowałaś i zaczniesz wprowadzać je w zycie

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Weryfikacja miesiąca 

W dniu 30.11.2021 o 19:53, Aleister napisał:

Sfera miłosna :Sąd - G. Kielichow - 10bulaw

Sąd tu chyba pokazuje jakaś zmiane w moim podejściu do związków - nie szukam na gwałt, odpuszczam, jestem skupiona na innych rzeczach. Wiem, czego chce i po byle co nie wyciągam ręki. 

G. Kielichow i 10 bulaw to kontakty przez internet, mile wiadomości, dostałam też prezent od kogoś, co mnie zaskoczyło ale też czuję sie teraz jakoś zobowiązana i nie jest to miłe uczucie. 

W dniu 30.11.2021 o 19:53, Aleister napisał:

Praca:2buławy - Świat - 6monet 

Wciąż rozważam 2 warianty. Oprócz etatu chcę też dorabiać gdzieś indziej. Myślę też o zmianie pracy i pojawił się pewien pomysł. Świat i 6 monet to moje darmowe wróżby na grupach :-) 

W dniu 30.11.2021 o 19:53, Aleister napisał:

Finanse:5 kielichow - Rycerz Monet - G. Bulaw 

5kielichow i rycerz monet to niewykorzystanie pewnych możliwości zarobku, które były mi oferowane 

W dniu 30.11.2021 o 19:53, Aleister napisał:

Dieta :2kielichy - 6kielichow - 10 mieczy 

 

W dniu 1.12.2021 o 11:54, Lunaria napisał:

Dobrze, zrezygnujesz z jakis szkodliwych nawykow, powinnaś schudnąć-Lunaria w punkt :-) dieta kula się dobrze 

10 Mieczy myślałam, że pokaże jakaś porażkę ale myślę, że jest ona taka karta pokazująca, że pomimo chwilowych porażek, trzeba dalej, konsekwentnie trzymać się diety, a Nowy Rok to kolejny cykl na postanowienia, więc zacznę jakby od nowa z nową energia. 

W dniu 30.11.2021 o 23:46, mezza napisał:

Nauka Tarota 

As Mieczy - Śmierć - K. Kielichow 

W punkt - trochę się rozleniwiłam. As Mieczy to w moim przypadku nie tylko czytanie ale też blog, konta społecznościowe - dużo pracy w tym kierunku 

W dniu 30.11.2021 o 19:53, Aleister napisał:

Ogólna Aura 

Wieża- Wiara - 6bulaw 

 

W dniu 1.12.2021 o 11:54, Lunaria napisał:

Coś Tobą wstrząśnie, zmienisz zasady którymi się kierowałaś i zaczniesz wprowadzać je w życie - w punkt. Wprowadzam w życie dużo zmian. 

Dziękuję wszystkim :-) 

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Prognoza na grudzień ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...