Skocz do zawartości

Serdecznie proszę o pomoc :) podczep energetyczny???


Kacperojlb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś roku w moim życiu układa się bardzo średnio. Kilka lat temu bardzo życzliwa osoba pomogła mi pozbyć się pasożytów energetycznych i pamiętam, że postawiło mnie to na nogi. Chociaż staram się ze wszystkich sił i daję z siebie bardzo dużo (jeśli chodzi o pracę nad sobą) to mam spory problem z relacjami z innymi i często towarzyszy posępny humor i przede wszystkim cały czas borykam się z różnymi przeciwnościami. 

Wiem, że generalnie teraz jest ciężki listopadowy okres i każdy może mieć gorszy moment. Tak czy siak taka sytuacja towarzyszy mi dłuższy czas i ostatnio przyszło mi do głowy to forum. Bardzo zależy mi żeby osoba była sprawdzona i godna polecenia. Serdecznie proszę o kontakt, już nie wiem co robić, a im czasem człowiek się bardziej stara tym bywa gorzej. 

Edytowane przez Kacperojlb
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kacperojlb zmienił tytuł na Serdecznie proszę o pomoc :) podczep energetyczny???

Spróbuj kąpieli w czarcim żebrze. To zioło ma zdolności oczyszczające i ściągające uroki. 

Podobno należy przemyć w nim twarz, choć ludzie kąpią się w wannie cali(to już zależy, czy masz możliwość).

Po kąpieli przyjrzyj się wodzie, jeśli pływają w niej czarne męty, znaczy, że rzeczywiście ktoś rzucił urok, albo coś się przyczepiło.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Tak czy inaczej dobrze by było jakby to ktoś dokładnie sprawdził jak kiedyś, byłem w słabej sytuacji i bardzo postawiło to nogi:) ale dzięki wielkie za podpowiedź!!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zosia (Administrator) poleciła mi tę osobę.  W jaki sposób można się z tą Panią skontaktować??:usmiech: z góry thx

 

Zastanawiam się z czym to może być związane, że praktycznie ze wszystkimi się kłócę. Dużo osób nie życzy mi najlepiej, a przynajmniej tak mi się wydaje. Zdałem sobie z tego sprawę jak czytałem wątek odnośnie ochrony, w którym było o urokach czy złorzeczeniu. Im więcej takich osób ktoś ma tym na pewno gorzej. Jeśli komuś się źle życzy to na pewno wraca to z powrotem, ale w adresata też mocno uderza. Czuję się sam, bo mam coraz mniej zaufanych i bliskich osób a myśli max negatywne. 

Bardzo proszę o pomoc kogoś o w miarę czystym sercu i dobrych intencjach. Na bank w mojej aurze jest kupa śmieci, podstawa to dobre relacje z innymi jak wywnioskowałem, ale jak ktoś rzuciłby okiem na mnie byłbym bardzo wdzięczny, wszystko strasznie mi się komplikuje

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...