Skocz do zawartości

Pomóc w usprawnieniu działalności


pkrl1979

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Chciałbym poprosić o radę lub pomoc.

Od ponad 10 lat zajmuję się zawodowo jedną konkretną rzeczą i jest to mój sposób na życie, zarabianie.

Jednak nie idzie to tak, jakbym tego chciał. Czuję, że mógłbym zarabiać na tym, co robię więcej pieniędzy i pozyskiwać więcej klientów.

Czy znalazłaby sie osoba chętna pomóc w zakresie zastosowania odpowiednich zaklęć magicznych w celu pozyskania większej bazy klientów i większych zarobków?

Oczywiście chodzi mi o tzw magię sympatyczną, nie czarną magię. Tak, aby korzyści odniosły obie strony czyli i klienci i ja jako wytwórca.

 

Pozdrawiam serdecznie

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Cześć @pkrl1979 - osobiście nie znam się na magii, no nie jestem specem - jednak mogę polecić Ci Cedrowe Wzgórza - sklep magiczny( doradzają w doborze produktów - wiem bo korzystałam). Panowie z pasją zajmują się magią w przystępny sposób. Jeśli to zbyt duża reklama z mojej strony - rozumiem jeśli post nie będzie zatwierdzony. 

Edytowane przez Gringe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hmm, a masz firmę gdzie przychodzą klienci? Mógłbyś pod wycieraczke włożyć banknot o dużym nominale, aby go przydeptywali i sprowadzali pieniądze. 

Możesz też zawiesić podkowę ramionami do góry, aby wpadały do niej pieniądze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2021 o 11:15, nastek96 napisał:

Hmm, a masz firmę gdzie przychodzą klienci? Mógłbyś pod wycieraczke włożyć banknot o dużym nominale, aby go przydeptywali i sprowadzali pieniądze. 

Możesz też zawiesić podkowę ramionami do góry, aby wpadały do niej pieniądze 

 

Nie. To znaczy, to co robię jest związane z wytwarzaniem fizycznych przedmiotów ale nie pracuję albo w domu albo w studio. Potrzeba mi maigicznych formuł, czegoś naprawde silnego bo i chcę przyciągnąć duże pieniądze, nawet bardzo duże, z kilkoma zerami po przecinku co jakiś czas przynajmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...