Skocz do zawartości

2022 - Rozkład roczny Gringe ZWERYFIKOWANY


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

A więc najważniejszy rozkład tegoroczny :) 

 

Znalazłam bardzo fajny i zwięzły rozkład, oto poniżej go zapodaję - kto nie kładł jeszcze kart na prognozę roczną niech się śmiało częstuje :) 

 

1…..2….3…..4…..5

6……….0……..….7

8….9….10….11…..12

 

U mnie ten rozkład przedstawia się następująco:

 

0- sygnifikator osoby, główny klimat jaki będzie odczuwać, karta oddająca postawę w danym roku. 
 

                      9 Kielichów 

Zapowiada się rok kiedy w końcu będę się mniej martwić a więcej korzystać z życia. 
w 9 Kielichów jest wesoło, jest dużo okazji sprzyjających cieszeniu się bieżącą chwilą. 
 

1,6,8- karty na tych pozycjach mówią o życiu uczuciowym w bieżącym roku 

 

            4 Buław Gwiazda Wisielec 

 

Nie bardzo widać tutaj zmianę. W 4 Buław jestem szczęśliwa w domu. To jest wciąż statyczna karta mimo „ognia”. Sama stworze sobie okazje do imprezowania w domu i nie będę odczuwać braku męskiego towarzystwa. 
Gwiazda jest kartą ochronną -dla mojego dobra Los nie ześle mi nikogo w tym roku. Inna opcja - mogę myśleć o człowieku który jest dla mnie niedostępny z jakiś przyczyn( nie tylko odległość). 
Wisielec jest kartą czekania, wstrzymaniem się od działania. 
Tak mi przyszło do głowy, że dwie pierwsze karty mogą pokazywać chłopaka którego widuję na trampolinach jak chodzę tam z dzieckiem. Tak więc Los czuwa bym nie miała przynajmniej sercowych dylematów :sark:


5,7,12 - karty mówiące o zdrowiu( ja tego nie interpretuję ale skoro omawiam cały rozkład to może komuś się przyda).

 

As Mieczy Królowa Monet 6 Monet 

 

Na zdrowiu w Tarocie zupełnie się nie znam. 
 

2,3,4 - jak będzie ten rok wyglądał w sprawach zawodowych? 

 

Rycerz Monet 10 Monet Rydwan 

 

Tutaj szykują się zmiany. O ile Rycerz Monet udowadnia swoją wartość cały czas( na pewno jest zatrudniony :) to już 10 Monet jest kartą - bramą i pokazuje „wyjście”, przejście, opuszczenie pewnego etapu- z mojej woli, ponieważ sama to zainicjuję. Za tak ważną kartą kolejna - Rydwan, karta transformacji, mówiąca o kierowaniu swoimi ambicjami, podążaniu w wyznaczonym celu, odwagę i..pojawienie się na dziewiczym terenie. 
Czyżby zatem udało mi się zmienić pracę?

 

9,10,11 - karty mówiące o sytuacji finansowej w bieżącym roku:

 

 Król Buław 2 Kielichów 2 Monet 

 

Nie powinno być źle. Choć nie będzie to rok na pławienia się w „6 z totka”. 
Król Buław aktywnie zabiega o pomnażanie swojego majątku i skupia się na działaniu, robieniu czegoś aniżeli liczeniu monet w portfelu. Z kolei 2 Kielichów kojarzy mi się ze spółką - robieniem kasy razem. 2 Monet jakby to potwierdza - utrzymanie balansu, pieniądze nie za duże i czuć, że mogłoby być tego więcej. 
 

Aha! Każda z kolejnych kart od 1-12( bez 0) oznacza odpowiednio miesiące: styczeń, luty, marzec i tak dalej. I jest prognozą na dany miesiąc - takie główne wydarzenie, aura. 
No ja już tutaj oszczędziłam całej analizy miesięcznej, wspomnę tylko, że na jesieni( październik) może pojawić się jakiś atrakcyjny mężczyzna w moim życiu który sam wykaże inicjatywę by się do mnie zbliżyć( choć nie wiem jak miałyby się do tego karty na miłość skoro tam nic nie ma). 

 

 


 

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Gringe napisał:

      9 Kielichów

Bedzie takie hedonistyczne nastawienie i zadowolenie z tego co sie ma. Moze tez wyzwania nie beda Ci w glowie.

 

53 minuty temu, Gringe napisał:

As Mieczy Królowa Monet 6 Mone

Badania lekarka i leki. Moze to kosztowac.

 

54 minuty temu, Gringe napisał:

2,3,4 - jak będzie ten rok wyglądał w sprawach zawodowych? 

 

Rycerz Monet 10 Monet Rydwan 

Ryceez monet pokazal mi propozycje pracy.

Pamietam ze podobne karty byly na prace w nieruchomosciach. Rycerz monet i 10 monet. Tylko tam chyba rozklad wienczyla krolowa kielichow i nic z tego nie wyszlo. Tutaj moze ten temat wrocic. A rydwan moze znaczyc ze wszystko sie rozejdzie po kosciach jesli chodzi o nowa propozycje pracy albo tez odejdziesz z obecnej.

57 minut temu, Gringe napisał:

9,10,11 - karty mówiące o sytuacji finansowej w bieżącym roku:

 

 Król Buław 2 Kielichów 2 Mone

Moze bedziesz miec 2 zrodlo dochodu.

 

Ps: Do milosci sie nie odnioslam bo w zasadzie nie mam nic do dodania.

 

Ps2: Hmm fajny rozklad. Szkoda ze wczoraj sie z ze swoim pospieszylam.

 

 

  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gringe napisał:

 

                      9 Kielichów 

To będzie dobry rok na pewno kontaktów towarzyskich czy to z rodzina czy przyjaciółmi byłabym spokojna
 

1,6,8- karty na tych pozycjach mówią o życiu uczuciowym w bieżącym roku 

 

            4 Buław Gwiazda Wisielec 

 

Wydaje mi się , ze wisielec mówi o tym, ze niewiele się zmieni na tym polu bardziej czas dla rodziny , dziecka i siebie głównie w swoje dobre samopoczucie 


5,7,12 - karty mówiące o zdrowiu( ja tego nie interpretuję ale skoro omawiam cały rozkład to może komuś się przyda).

 

As Mieczy Królowa Monet 6 Monet 

 

Tez nie jestem ekspertem ws zdrowia w kartach, ale może jakiś zabieg w tym Asie sprawy kobiece lub konsultacje w tym zakresie 
 

2,3,4 - jak będzie ten rok wyglądał w sprawach zawodowych? 

 

Rycerz Monet 10 Monet Rydwan 

 Myśle, ze tu będzie się dobrze układać nie zabraknie pieniędzy będziesz aktywna na tym tle może jskies i inwestycje pod katem kursu czy szkolenia  

 

9,10,11 - karty mówiące o sytuacji finansowej w bieżącym roku:

 

 Król Buław 2 Kielichów 2 Monet 

 

Jw będzie dobrze może być jakaś współpraca , drugie źródło dochodu widać twoja aktywność i zadowolenie na tym tle . To na pewno będzie rok w ktirym w ogóle nie musisz się martwić o hajs : )

 

 


 

 

 

  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
W dniu 1.01.2022 o 19:26, Gringe napisał:

9 Kielichów 

 

Dużo przyjemności czeka Cię, miłych chwil. Ta karta mi się kojarzy trochę z takim dolce vita :)

 

W dniu 1.01.2022 o 19:26, Gringe napisał:

4 Buław Gwiazda Wisielec 

 

Karty mówią, że na pewno będzie Ci dobrze. Gwiazda wg mnie pokazywać co najmniej przyjaźń, a dalej Wisielec - relacja może zostać wstrzymać, lub jakiś czas nie będziecie mieć kontaktu. 

 

W dniu 1.01.2022 o 19:26, Gringe napisał:

As Mieczy Królowa Monet 6 Monet 

 

Jakieś wydatki widać na zdrowie, As Mieczy to może być jakaś infekcja, czy mały zabieg. 

 

W dniu 1.01.2022 o 19:26, Gringe napisał:

 

Rycerz Monet 10 Monet Rydwan 

 

Będzie praca na pewno. 10 Monet mi często jakąś firmę pokazuje. W Rydwanie ruszysz do przodu, to mocna karta. Karty masz bardzo ładne :)

 

W dniu 1.01.2022 o 19:26, Gringe napisał:

 Król Buław 2 Kielichów 2 Monet 

 

Widać Twoją dużą aktywność. Może Król Buław to facet, z którym wejdziesz w spółkę?  Wydaje mi się, że mogą się zaznaczać się dwa źródła dochodu :)

 

Kochana, dobrego roku, niech Ci Gwiazda sprzyja w każdej dziedzinie ! :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2022 o 19:26, Gringe napisał:

0- sygnifikator osoby, główny klimat jaki będzie odczuwać, karta oddająca postawę w danym roku

9 Kielichów - bardzo pozytywna karta, często nazywana kartą spełnionych życzeń. Mówi o spełnieniu emocjonalnym (bo to kielichy) - to takie poczucie, że "jest mi dobrze, mam wszystko, czego potrzebuję (w sensie emocjonalnym), czuję się spełniona".

 

W dniu 1.01.2022 o 19:26, Gringe napisał:

1,6,8- karty na tych pozycjach mówią o życiu uczuciowym w bieżącym roku

Gwiazda w połączeniu z Wisielcem może mówić o wielkim zauroczeniu, takim wręcz bujaniu w obłokach - Wisielec (żeby nie było tak różowo), może ostrzegać przed tym, by nie stracić, jak ja to mówię, kontaktu z rzeczywistością, nie oderwać się za bardzo od ziemi. Do tego 4 buław mówi o radości spędzania czasu z drugą osobą, to takie świętowanie.  Ale ogólnie te karty pokazują więcej takiego emocjonalnego, duchowego wręcz postrzegania świata. A Gwiazda to oprócz tego, że jest kartą ochronną, to pokazuje wewnętrzną siłę i dobry kierunek działania. To, co się wydarzy - finalnie będzie dobre dla Ciebie.

 

W dniu 1.01.2022 o 19:26, Gringe napisał:

2,3,4 - jak będzie ten rok wyglądał w sprawach zawodowych?

Myślę, że zmienisz pracę - Rycerz Monet nie spieszy się zbytnio, więc może to być proces, lub wydarzyć się później niż szybciej. Ale w połączeniu z 10 Denarów przyniesie zmiany na dużo korzystniejszą pracę. Może to być praca, która będzie wymagała więcej poświęcenia np. czasu czy też potrzebę dokształcenia. Rydwan pokazuje, że pogodzisz to z innymi obowiązkami. No ruszy tu wszystko w pewnym momencie bardzo do przodu.

 

W dniu 1.01.2022 o 19:26, Gringe napisał:

9,10,11 - karty mówiące o sytuacji finansowej w bieżącym roku:

 

 Król Buław 2 Kielichów 2 Monet 

Król Buław wie, czego chce i po prostu to bierze. Nie powinno tu być problemów finansowych - choć może się pojawić wydawanie tzw. "lekką ręką" na przyjemności (Król Buław w połączeniu z 2 Kielichów). Finalnie balans uda się utrzymać - bo pojawiła się 2 Monet. Jak najbardziej - mogą być 2 źródła dochodów - 1 z pasji (kielichy), a 2 praca, która po prostu daje stały dochód (bo monety).

Można te karty połączyć ze sferą zawodową - tam pojawił się Rycerz, tutaj Król - może jakiś mężczyzna mieć udział w polepszeniu sytuacji zawodowej, a w konsekwencji -  finansowej. 2 Monet czasem wraca nas do przeszłości - można więc upatrywać źródła dochodów w zajęciu, które już kiedyś wykonywałaś.

 

Zdrowie to nie moja działka - więc bezpieczniej będzie, jeśli nie będę tu zgadywać, choć Królowa Monet może wskazywać dobre zdrowie.

 

Patrząc na karty chronologicznie - pierwsza połowa roku bardziej będzie skupiona na pracy i sprawach domowych (szczególnie pierwsze 3 miesiące), druga na sprawach partnerskich / uczuciowych.

W kwietniu możliwa jakaś podróż.

 

Powtarzają Ci się trochę karty z rozkładu dot. uczuć:

Cesarz - Król Buław - facet z żywiołu ognia,

Cesarzowa - Królowa Monet nazywana "Małą Cesarzową",

Kochankowie - 2 Monet - decyzja.

 

Ogólnie bardzo dobry rok z podstawą 9 Kielichów, zakończony 6 Denarów - co podpowiada, że "ile włożysz, tyle wyciągniesz" ;)

 

 

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0-sygnifikator osoby, główny klimat jaki będzie odczuwać, karta oddająca postawę w danym roku. 

                      9 Kielichów 

 

Ooo rok spędzony przyjemnie. Możesz sobie na różne sposoby sprawiać przyjemność. Czegoś Co zabraknie, ale będziesz usatysfakcjonowana. Możesz się skupić na tym o czym marzysz. 

 

 

1,6,8- karty na tych pozycjach mówią o życiu uczuciowym w bieżącym roku 

            4 Buław Gwiazda Wisielec 

 

 Możesz się wplątać w jakiś romans. Gwiazda i Wisielec mogą mówić, że będziesz musiała na to trochę poczekać. Według twojego innego rozkładu to na 3 ostatnie miesiące roku. 

 

 

2,3,4 - jak będzie ten rok wyglądał w sprawach zawodowych? 

Rycerz Monet 10 Monet Rydwan 

Tutaj widać, że praca będzie dość ważna w tym roku. Będziesz pilnie pracowała i dużo w tej materii osiągniesz, dzięki czemu ruszysz w końcu do przodu. Rozwiniesz się. Myślę, że możesz zmienić pracę. 

 

 

9,10,11 - karty mówiące o sytuacji finansowej w bieżącym roku:

 Król Buław 2 Kielichów 2 Monet 

Na początku będzie dobrze, będziesz miała pieniądze na zachcianki. 

2 kielichów i 2 monet to może być jakiś drugi etat by. Może będziesz miała przychód z kolejnego źródła. 

Na pewno na początku Ci nie złego nie zabraknie. Dopiero pod koniec roku może być różnie. 

 

 

 Styczeń - 4 buławy 

Czas zabawy, świętowania. Może jakieś romansowe nastroje. 

 

Luty - Rycerz Monet 

W lutym głównie skupisz się na pracy 

 

Marzec -10 monet 

Zajmujesz się sprawami rodzinnymi

 

Kwiecień - Rydwan

 Szykuje się jakiś wyjazd, podróż...

 

Maj - As mieczy

Miesiąc bardzo intelektualny. Zajmujesz się książką, nauka. Może jakieś 

Czerwiec - Gwiazda 

Tak sobie myślę, że maj i czerwiec upłynie pod znakiem nauki Astrologii i dużych osiągnięć 

 

Lipiec - królową Monet

W lipcu zajmujesz się sobą, wreszcie poświęcisz czas sobie. Zadbasz o włosy, skórę, może jakiś urlop. 

 

Sierpień - Wisielec 

Może Ci się dłużyć. Wiele spraw utknie w miejscu. Sama możesz.miec wrażenie, że stoisz w miejscu. 

 

Wrzesień - Król Buław

Październik - 2 Kielichów

Tutaj pojawi się ten pan i wzajemne zauroczenie.

 

Listopad - 2 Monet 

Tutaj chyba w końcu doczekasz się tej innej pracy, albo dodatkowej pracy 

 

Grudzień - 6 monet 

Złapiesz balans, lub spodziewaj się pomocnej dłoni. 

 

 

Powodzenia :)

 

 

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@nastek96 - bardzo dziękuję Ci, że poświęciłeś też czas na interpretację kart dla każdego z miesięcy :) Tak myślę, że ta Królowa Monet to bardziej skupienie na pracy i gromadzeniu materii niż celebrowaniu swojej urody( to chyba bardziej w Królowej Buław). 
Z resztą, na ten sam czas nakłada się Cesarzowa z drugiego rozkładu więc: kasa, kasa, kasa - na plus :D 

Wierz mi, że ja dbam o siebie na maksa - włosy to moja życiowa bolączka i „cuda na kiju” już z nimi robię. A z racji zbliżającej się „40stki” zdecydowałam się na najdroższy w moim życiu krem do twarzy :obled:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cesarzowa to właśnie dbanie o urodę, a królową Monet nazywana jest małą cesarzową. Ale oczywiście czas pokaże jak będzie. Możliwe, że skupisz się na pracy. 

Opowiadałem Ci ostatnio o płukaniu ust olejem. Można również olejowa włosy, choć już pewnie o tym wiesz. 

 

Moja koleżanka studiowała chemię kosmetyczną. Uważaj na te najdroższe kremy, zawsze czytaj i analizuj skład. Ona opowiadała, że oglądała składy i kremy za 500 zł były oparte na glicerynie za kilka złotych, więc płacili się nie za działanie, ale za markę. 

Poza tym sprawdź w jakim miejscu są składniki aktywne. Ona również opowiadała o olejach. Może np pisać, że krem jest z olejem jojoba, a ona mówiła, że oleju jojoba całe pudełko była jedna kropla, czyli nic. 

Bardzo często nawet w dobrych markach to plastikowe opakowania z mazią, która nic nie robi, bo nic w niej nie ma. 

No to tak skrótem, żebyś nie dała się zrobić w bambuko :)

 

A na dobrytarot wróżki zachwalały pod niebiosa mycie twarzy olejem, choć nwm czy by Ci się chciało.

  • Lubię to! 1
  • Cool 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@nastek96 - przypomnę Ci, że piszesz z kobietą…tak, wiem, że na składzie kosmetyków w pierwszej kolejności podają substancje o największym stężeniu a potem kolejne. :) 

Wiem, że czasem marka zarabia na logo a nie faktycznie na tym, co jest w kosmetyku :obled: więc zanim już decyduję się wydać na coś to robię rozeznanie i NAPRAWDĘ czytam ulotki i opinie innych klientów. 
Dziękuję Ci jednak za wszystkie sugestie :) 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 1.01.2022 o 19:26, Gringe napisał:

- sygnifikator osoby, główny klimat jaki będzie odczuwać, karta oddająca postawę w danym roku. 
 

                      9 Kielichów 

Bardzo dobry rok, w którym będziesz szczęśliwa, miała poczucie spełnienia :)

W dniu 1.01.2022 o 19:26, Gringe napisał:

1,6,8- karty na tych pozycjach mówią o życiu uczuciowym w bieżącym roku 

 

            4 Buław Gwiazda Wisielec

Stabilnie jest szansa na uzdrowienie tej dziedziny życia i odzyskanie spokoju 

W dniu 1.01.2022 o 19:26, Gringe napisał:

5,7,12 - karty mówiące o zdrowiu( ja tego nie interpretuję ale skoro omawiam cały rozkład to może komuś się przyda).

 

As Mieczy Królowa Monet 6 Monet 

Jeśli jakieś problemy zdrowotne, to przychodzi mi na myśl przeziębienia cos z układem oddechowym lub jakis drobny zabieg związany z medycyną estetyczna :)

W dniu 1.01.2022 o 19:26, Gringe napisał:

2,3,4 - jak będzie ten rok wyglądał w sprawach zawodowych? 

 

Rycerz Monet 10 Monet Rydwan

Pracowicie, czeka Cię zmiana zatrudnienia :) zgadzam się z Twoją interpretacją. Może to być praca związana z ruchem, podróżami, logistyka coś  typu spedytor 

 

W dniu 1.01.2022 o 19:26, Gringe napisał:

9,10,11 - karty mówiące o sytuacji finansowej w bieżącym roku:

 

 Król Buław 2 Kielichów 2 Monet 

Będziesz aktywnie działać, aby poprawić swoją kondycję materialną, może być kasa z 2 źródeł :)

 

Styczeń 4 Buław- fajny harmonijny miesiąc. Będzie okazja do świętowania. Spędzisz miło czas

 

Luty - Rycerz Denarów będziesz skupiona na zarabianiu pieniędzy, dosyć nudno i przewidywalnie. 

 

Marzec - 10 Monet w tym miesiącu rodzina będzie dla Ciebie najważniejsza. Bedziesz czuć się przez nich doceniona 

 

Kwiecień - Rydwan zdecydowanie ruszysz z kopyta, zacznie się czas zmian. Złapiesz wiatr w żagle. Może w kwietniu gdzieś wyjedziesz 

 

Maj - As Mieczy zmian ciąg dalszy, może zrezygnujesz ze swojej dotychczasowej pracy. Uwolnisz się od tego co Ci nie służy. Może ten wspomniany przeze mnie zabieg. 

 

Czerwiec - Gwiazda szykuje się wyjazd na  wakacje. Rekonwalescencja, odpoczniesz 

 

Lipiec- Królowa Denarów kobieta pracującą xD będziesz wzorową panią domu, która radzi sobie na każdym polu 

 

Sierpień- Wisielec w tym miesiącu bez większych zmian, wszystko pod kontrolą

 

Wrzesień - Król Buław powinien się pojawić nowy Pan na horyzoncie :)

 

Październik - 2 Kielichów A tu już będzie randkowanie na całego :)

 

Listopad - 2 Denarów okres niepewności, podejmowania decyzji. Dodatkowe źródło dochodu lub będziesz lawirowac pomiędzy domem partnera a swoim :)

 

Grudzień - 6 Denarów bardzo prawdopodobne rozważania o przeprowadzce. Uzyskanie równowagi i spokoju 

 

Wygląda na to, że przed Tobą wspaniały rok! :) A kwiecień i maj będą przełomowe :)

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

1…..2….3…..4…..5

6……….0……..….7

8….9….10….11…..12

 

0 - sygnifikator osoby, główny klimat jaki będzie odczuwać, karta oddająca postawę w danym roku: 9 Kielichów 

obstawiam zadowolenie, poczucie spełnienia, raczej niczego nie powinno zabraknąć
jeżeli masz jakieś cele, to jest tutaj duże prawdopodobieństwo, że je osiągniesz

 

1,6,8- karty na tych pozycjach mówią o życiu uczuciowym w bieżącym roku: 4 Buław Gwiazda Wisielec 

radość, marzenia, wrzucenie na luz

może spojrzysz na coś z innej perspektywy

emocje pod kontrolą

przemyślenia

pozytywne myślenie

pokusiłabym się o wibrowanie pozytywną energią

 

5,7,12 - karty mówiące o zdrowiu( ja tego nie interpretuję ale skoro omawiam cały rozkład to może komuś się przyda): As Mieczy Królowa Monet 6 Monet 

może jakaś inwestycja, wizyta u specjalisty

może też być coś z górnymi drogami oddechowymi

ewentualnie odetniesz się od jakiś nawyków i zaczniesz w siebie więcej inwestować: jedzenie, sport...
 

2,3,4 - jak będzie ten rok wyglądał w sprawach zawodowych? Rycerz Monet 10 Monet Rydwan 

jak dla mnie świetnie :D

tutaj może paść propozycja czegoś stabilnego albo jakaś podwyżka/awans

w VII Rydwanie ruszasz przed siebie i śmiało z kopyta prosto do obranego celu

są tutaj marzenia, które chciałabyś zrealizować

ogólnie raczej spokój, poczucie stabilizacji, przewidywalność

 

9,10,11 - karty mówiące o sytuacji finansowej w bieżącym roku: Król Buław 2 Kielichów 2 Monet 

wow!

jakiś pan może pomóc albo to Twój szef, przy którym niczego Ci nie zabraknie

widać tutaj spokój, harmonię, rozwagę, stabilność, bezpieczeństwo

raczej nie powinno tutaj zbyt wiele uciec z portfela, będziesz trzymać wszystko w garści, pod kontrolą

wydatki raczej przemyślane

może nawet masz albo budujesz jakieś zabezpieczenie

masz może wsparcie jakiegoś mężczyzny? Ewentualnie krewnego?

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Może powinnam wrzucić i tu częściową weryfikację bo pierwsze pół roku już za nami. 
 

Styczeń/ 4 Buław - jak to z czwórkami bywa, często oznaczają dom i siedzenie w nim. Faktycznie w styczniu niewiele się działo, hotel w którym pracuję miał przerwę a ja pozostawałam bez pracy. 
Myslę, że jeszcze wtedy nie odczuwałam boleśnie bezrobocia, zdarzało mi się, że wpadały drobne pieniądze za pilnowanie siostrzeńca( No takie nie do końca drobne ;) 

Luty/Rycerz Denarów - rozglądałam się powoli za nową pracą bo powoli traciłam nadzieję, że wrócę jeszcze do hotelu. Chyba na koniec lutego dostałam info, że mój pracodawca rusza z biznesem na nowo i wracam do pracy. 
A tak poza tym nuda/ może trochę stresu bo siostra miała swoje problemy które poniekąd z nią przeżywałam. Na pocieszkę buszowałyśmy po internetowych zakupach. 
Marzec/10 Monet - karta „brama” i już kolejny raz pokazała mi wyjście z domu. W sensie tej karty miesięcznej - cały miesiąc upłynął na chodzeniu do pracy i w końcu budżet zaczął wychodzić u mnie na prostą. Zgłosiłam tez, że mogę więcej pracować( wcześniej wychodziło mi tylko kilkanaście godzin tygodniowo). 
Kwiecień/Rydwan - główny temat to praca. Dużo pracowałam, nic innego się nie działo. Praca-dom i odbieranie dziecka ze szkoły 

Maj/ As Mieczy - dzięki temu, że u siostry sfinalizowały się sprawy urzędowe, mogła mi pożyczyć na spłatę karty kredytowej. Zdecydowanie powiało optymizmem. 
Była tez u nas mama na 3 tygodniowych odwiedzinach i ogólnie po 15 maja dużo wychodziłam z domu, miałyśmy dwie fajne wycieczki z noclegiem poza domem. 
Czerwiec/ Gwiazda- tryb praca/dom/ szkoła dziecka. Bez szczególnych wydarzeń czy wyjazdów. 
Lipiec/ Królowa Denarów - praca, choć mniej niż w ostatnich 3 miesiącach z racji choroby syna. Zrobiłam zakupy kosmetyczno/ubraniowe. Bez większych zmian. A! Miałam dwie osoby na konsultacje astrologiczne. 
 

I tyle na ten moment. Bez większych przełomów poza tym, że więcej pracuję i staram się naprostować swoj budżet.

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sierpień- Wisielec

wrzucenie na luz

spojrzenie na coś z innej perspektywy

spokój

poczucie przewidywalności

wypoczynek

 

Wrzesień - Król Buław 

szef

albo przyszły nowy szef

albo jakiś amant

 

Październik - 2 Kielichów 

dobre z porozumienie może być z tym Królem wyżej

może lepsza umowa albo nowy kontrakt

ewentualnie randka

 

Listopad - 2 Denarów 

ciąg dalszy z poprzednich miesięcy

ewentualnie szacowanie co się bardziej opłata

współpraca / dogadywanie się pójdzie sprawnie i płynnie

 

Grudzień - 6 Denarów 

czas prezentów i wydatków

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Venilia - dziękuję Ci za poświęcenie czasu na interpretację mojego rozkładu. Tak sobie myślę, że na ten moment, miesiące do końca roku zinterpretowaliby tak: mogę w końcu dostać umowę na etat( teraz mam taki „śmieciowy” kontrakt 0 godzin). Król Buław to może być dyrektor hotelu - raz, że może da mi tą nową umowę a dwa, wyglada jak Hugh Grant w wersji blond - ogólne kobiety go bardzo lubią. 
Sierpień w Wisielcu - mam nadzieję, że uda nam się pojechać na zaplanowany tygodniowy urlop. 
2 Kielichów w październiku tez pasuje do nowej, lepszej umowy( karta mi pokazuje „tu nas chcą”, jesteśmy miłe widziani w danym miejscu). 
2 Denary w Listopadzie to utrzymanie dobrych relacji z otoczeniem a w 6 Monet w grudniu - zakupy świąteczne, wydatki. 
 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Ekspert

Weryfikacja. 2022 jest na szczęście za nami. 
 

9 Kielichów jako aura - dużo fajnych momentów, jednak takich które nie rzutowały ba przyszłość. Wyjścia na kawę z siostrą i te sprawy ;) 

 

Życie uczuciowe - nie było nic. Co z resztą zapowiedział Wisielec pojawiający się w rozkładzie. 4 Buław pokazała „romansowanie” w domu, przez komunikatory z przypadkowymi ludźmi - Gwiazda mogła zapowiadać, że nic z tamtych znajomosci nie wyjdzie, że przyszłość miłosna jeszcze przede mną( ale z kim innym i w innym czasie). 
 

W dniu 1.01.2022 o 18:26, Gringe napisał:

12 - karty mówiące o zdrowiu( ja tego nie interpretuję ale skoro omawiam cały rozkład to może komuś się przyda).

 

As Mieczy Królowa Monet 6 Monet

Zdrowie było kiepskie. Zaczęło się od sporego wydatku na dentystę w styczniu i lutym 2022, pod koniec wakacji problemy z rwą kulszową( było naprawdę kiepsko) a cały listopad i cześć grudnia grypa na zmianę z jelitówką. 
Dopiero teraz czuję, że wróciłam do żywych. 
 

W dniu 1.01.2022 o 18:26, Gringe napisał:

4 - jak będzie ten rok wyglądał w sprawach zawodowych? 

 

Rycerz Monet 10 Monet Rydwan 

Zawodowo musiałam udowadniać swoją wartość. Wiedziałam, że Rycerz Monet to jeszcze ma dużo przed sobą do zrobienia. 
Od maja zaczęłam zdecydowanie więcej pracować( wychodzi 3/4 etatu gdzie wcześniej to było 12h tygodniowo). 
Plus. Rydwan zapowiedział rozpoczęcie własnej działalności - ruszyłam ze swoim blogiem i stroną, miałam kilku klientów ba ezo usługi :) 

 

W dniu 1.01.2022 o 18:26, Gringe napisał:

10,11 - karty mówiące o sytuacji finansowej w bieżącym roku:

 

 Król Buław 2 Kielichów 2 Monet 

Finansowo było naprawdę dobrze. No tak od maja 2022. Oczywiście wciąż latam

moje dołki ale miałam to poczucie, że kasa płynie i ma skąd. Obie dwójki mogły pokazywać pomoc i wsparcie ze strony siostry i częściowo od mamy. 
Zawsze mogłam na nich liczyć. 
 

 

 

  • Lubię to! 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na 2022 - Rozkład roczny Gringe ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...