Skocz do zawartości

Czy rozmawiał o mnie z koleżanką?


Mała 37

Rekomendowane odpowiedzi

Co może oznaczać król mieczy,5 monet,7 kielichów na pytanie czy Pan X ostatnio rozmawiał o mnie z naszą wspólną koleżanką.On jest tym królem mieczy czyli oziembłym, chłodnym ale nie mam pojęcia co może oznaczać połączenie 5 monet i 7 kielichów 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, HopeNot napisał:

Jeśli pytasz o romantyczne sprawy to ja stawiam że nie. Rozmawiali ale o innych sprawach. 

Byliśmy parą ale się rozstaliśmy.Mamy wspólną koleżankę.Doszly do mnie słuchy że rozmawiali o mnie ale nie wiem czy to prawda czy plotka.Krol mieczy i monet zdaje się to potwierdzać ale te 7kielichow...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
Godzinę temu, Mała 37 napisał:

Co może oznaczać król mieczy,5 monet,7 kielichów na pytanie czy Pan X ostatnio rozmawiał o mnie z naszą wspólną koleżanką.

Pytanie zadałaś: „Czy pan rozmawiał?” Wiec karty mają okrojoną możliwość odpowiedzi: TakNie. Nie pytałaś natomiast o czym rozmawiali więc ja bym już nie interpretowała kart w tym kierunku. 
Krol Mieczy oznacza informacje i ich wymianę więc karty potwierdziły, że tak. 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Gringe napisał:

Pytanie zadałaś: „Czy pan rozmawiał?” Wiec karty mają okrojoną możliwość odpowiedzi: TakNie. Nie pytałaś natomiast o czym rozmawiali więc ja bym już nie interpretowała kart w tym kierunku. 
Krol Mieczy oznacza informacje i ich wymianę więc karty potwierdziły, że tak. 

Acha.Czy jeśli chciałabym jeszcze raz zadać kartom to pytanie tylko bardziej konkretnie to po jakim czasie? Bo ponoć nie zadaje się kartom tych samych pytań w krótkim odstępie czasu

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, Mała 37 napisał:

Co może oznaczać król mieczy,5 monet,7 kielichów na pytanie czy Pan X ostatnio rozmawiał o mnie z naszą wspólną koleżanką.On jest tym królem mieczy czyli oziembłym, chłodnym ale nie mam pojęcia co może oznaczać połączenie 5 monet i 7 kielichów 

Moim zdaniem rozmawiali o czymś innym. Król Mieczy jest zdystansowany, mogli rozmawiać o hobby lub o jakiś tęsknotach 

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
47 minut temu, Mała 37 napisał:

Byliśmy parą ale się rozstaliśmy.Mamy wspólną koleżankę.Doszly do mnie słuchy że rozmawiali o mnie ale nie wiem czy to prawda czy plotka.Krol mieczy i monet zdaje się to potwierdzać ale te 7kielichow...

Ja bym poszła dalej: czy naprawdę chodzi tylko czy on rozmawiał z kimś o Tobie? Czy to tylko wierzchołek góry i pytanie które Cię nurtuje jest nieco inne? 
Odpowiadając na Twoje pytanie, jeśli naprawdę interesuje Cię tylko o czym rozmawiali to ja bym zapytała wprost kart: o czym X rozmawiał z Y kiedy się ostatnio widzieli. 

  • W punkt 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Król Mieczy raczej nie jest typem plotkarza jak królowa mieczy. 5 monet podkreśla brak rozmowy o Tobie. 

7 kielichów to mnogość różnych tematów o jakich rozprawiali, ale nie o Tobie. 

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2022 o 14:40, Mała 37 napisał:

Co może oznaczać król mieczy,5 monet,7 kielichów na pytanie czy Pan X ostatnio rozmawiał o mnie z naszą wspólną koleżanką.

Rozmawiał - Król Mieczy lubi zbierać informacje.

  • Lubię to! 2
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Król mieczy lubi rozmawiać, aczkolwiek jest konkretny. Uważam, że on raczej nie miał ochoty rozmawiac na Twój temat,a jesli była poruszona kwestia Twojej osoby, to przy okazji jakiegoś tematu, np. byłem tam z moją eks zeszłego lata itd. i było miło.

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...