Skocz do zawartości

Finanse w styczniu - o co chodzi Cesarzowej? ZWERYFIKOWANE


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Witam, wrzucam kawałek mojego miesięcznego rozkładu odnośnie finansów bo sprawa dość mnie nurtuje.

Na styczeń w temacie „finanse” otrzymałam takie karty: 

Cesarzowa 6 Buław 7 Buław 

 

A dziś zadałam pytanie: co mam zrobić by zaradzić mojej obecnej sytuacji finansowej? 
I takie karty: 

 

Śmierć Cesarzowa Rycerz Buław 

 

I w sumie nurtuje mnie sama Cesarzowa i jak mogę ją odnieść do finansów? 

 

W pierwszym rozkładzie sytuację finansową w Cesarzowej odbierałabym na plus bo Cesarzowej nic nie brakuje i o nic nie musi zabiegać. Mądrze zarządza domowym budżetem ale to tez nie jest typ sknery. Czy może chodzi, że wydam kasę na siebie? Nie do końca o urodę tu chodzi bo zęby zaczęły faktycznie dokuczać i…nie mam co odkładać na później. 
Ale co tu więcej można powiedzieć? 
Za Cesarzową zwycięstwo w 6 Buław i pokonanie trudności, a w 7 Buław pilnowanie by kasa nie „wyciekała”?

 

W radzie, co mam zrobić by kasę „skombinować” mam Smierć która zwykle pokazuje mi jakieś umowy finansowe( karty kredytowe), potem znów Cesarzowa która „leży i pachnie”( przynajmniej tak wyglada na mojej talii The Steampunk Tarot). 
Rycerz Buław aktywnie działa, wykazuje inicjatywę. I tyle. 
 

Dodam, że głównym stresem finansowym okazały się wizyty u dentysty które „siorpnąl” prawie 500f- a nawet przy moich dochodach w funtach jest to sporo. :obled:

 

Edytowane przez Gringe
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Cesarzowa 6 buław 7 buław - wydawanie na przyjemności krótkotrwałe, a później jest mierzenie się z konsekwencjami. 
 

Śmierć Cesarzowa Rycerz buław 

przetransformować swoje podejście do wydawania pieniędzy takiego impulsynwego, nieprzemyślanego. 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Cesarzowa jest dość bogata, lubi wydawać. 6 buław - możesz wydawać na jakieś zachcianki. Być może urządzisz jakis obiad na kilka osób. Jednak powinno być dobrze, będziesz zadowolona z finansów. 

 

Śmierć, czyli zmiana, która nie przyjdzie Ci łatwo. Myślę, że Cesarzowa to ty. Lubisz otaczać się pięknem, dbać o siebie, przy czym w obecnej sytuacji powinnaś zmienić coś w sobie. 

Karty wskazują na konieczność większej aktywnosci w życiu np: dodatkowe godziny, zlecenie z innej firmy lub bardziej żwawy tryb pracy, być może wtedy wskoczy jakąś premia. 

 

Ewentualnie przychodzi mi na myśl druga interpretacja. Mimo, że będzie bolało to ograniczenie wydatków na kosmetyki, ubrania, dodatki, pierdółki. Nie wydawać pieniędzy pod wpływem zachwytu.

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
19 godzin temu, nastek96 napisał:

Karty wskazują na konieczność większej aktywnosci w życiu np: dodatkowe godziny, zlecenie z innej firmy lub bardziej żwawy tryb pracy, być może wtedy wskoczy jakąś premia. 

Nie bardzo mam wpływ na zwiększenie ilości godzin w pracy - hotel nie przyjmuje gości teraz a nawet gdyby to muszę czekać aż szefowa do mnie napisze, że mnie potrzebuje. 
Szukam pracy, czegoś innego- niestety moje warunki nie pozwalają mi na to by brać pierwszą lepszą ofertę( skomplikowana sytuacja jako samotnego rodzica niepełnosprawnego dziecka). 
Wydatki ograniczyłam choć pewne minimum swoich kosztów muszę mieć na uwadze. 
Wbrew pozorom nie szastam pieniędzmi i nie robię zakupów pod wpływem impulsu. 
 Doczytałam, że w Cesarzowej chodzi o to by zatroszczyć się o innych, podzielić się dobrami z osobami którym mniej się powodzi. 

Edytowane przez Gringe
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

W takim razie Cesarzowa ma znaczenie jak teraz napisałaś lub jeszcze inne. 

Być może Śmierć mówi, że nic nie możesz zrobić w tym miesiącu. 

Możesz jedynie korzystać z tego co już masz i się tym cieszyć. 

No ciężko tutaj mi powiedzieć. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Cesarzowa może pokazywać kobietę, np. szefową, od której będą zależały Twoje finanse.

Ale właśnie - Cesarzowa to szefowa - więc szczególnie w drugim pytaniu może podpowiadać, że warto byłoby zastanowić się nad swoją działalnością, tym bardziej, że "na dzień dobry" mamy kartę Śmierci, kartę transformacji, kartę, która mówi o tym, że żeby nastało nowe, trzeba pozwolić odejść staremu... - po tej karcie mamy Cesarzową, więc może tu chodzić o sposób / formę zarobkowania.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • Ekspert

Weryfikacja: W Cesarzowej wzięłam sprawy w swoje ręce. Zabrałam się za ezo biznes. Kokosów nie ma ale parę groszy wpadło w tamtym okresie. 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Finanse w styczniu - o co chodzi Cesarzowej? ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...