Skocz do zawartości

Spacer - dziś weryfikacja ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jadę dziś z mamą do cioci. Mamy w planach spacer, na który chciałbym pójść. Ale jeżeli uznają, że będzie za zimno lub będzie padał śnieg, to skończy się na samych odwiedzinach.

 

Czy pójdziemy dziś na spacer?

Rydwan, Rycerz Mieczy, Diabeł 

 

Nie, nie pójdziemy. 

Rydwan na początku pokazuje, że rzeczywiście pojadę do cioci z takim zamiarem.

Diabeł na samym końcu blokuje ten spacer. Pokazuje, że bardzo będę tego chciał, jednak nie będę mógł tego zrobić. 

Rycerz Mieczy to dla mnie powód sytuacji: szybkie załamanie się pogody, lub po prostu nagła zmiana decyzji. 

 

Co sądzicie? 

 

 

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
2 godziny temu, nastek96 napisał:

Czy pójdziemy dziś na spacer?

Rydwan, Rycerz Mieczy, Diabeł 

Pojedziesz lub pojawisz się dziś w jakimś nowym miejscu. Rycerz Mieczy może wprowadzać galimatias jakaś destabilizację w codziennych planach. Diabeł z kolei pokazuje, że człowiek nie widzi lepszego wyjścia i uzależnia się od kogoś lub sytuacji w której jest. 
Po samym Rydwanie powiedziałabym, że pojedziesz ale dwie kolejne karty nie do końca już to potwierdzają. Możesz pojawić się w innym miejscu bo ktoś zmieni plany i będziesz musiał się dostosować( bo innego wyjścia nie ma). 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dziękuję Gringe :)

A jednak byłem na spacerze. 

Dziwnie karty pokazały. Wygląda na to, że pierwsza karta okazała się decydująca.

Zarówno Rydwan jak i Rycerz Mieczy symbolizują ruch, więc są dobre na spacer. 

A Diabeł to może być zależność. Decyzję o spacerze miałem podjąć ja. 

Tutaj szczerze mówiąc dziwnie karty pokazały. 

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
40 minut temu, nastek96 napisał:

Dziękuję Gringe :)

A jednak byłem na spacerze. 

Tez to obstawiałam. Byłeś w jakimś nowym miejscu? Jechałeś nowym środkiem lokomocji? Rydwan oprócz ruchu pokazuje nowe miejsca, człowiek jest skupiony na swoich planach i celach - jeśli chciałeś pójść na spacer to Rydwan gwarantował realizację planu. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dalsze szybkie pytanie. 

Jutro mam jechać do cioci na mszę za wujka i odwiedzić ją. 

Czy pojedziemy jutro do cioci? 

 

3 buław, Rycerz Mieczy, 5 denarów 

3 buław: mamy już plan i najprawdopodobniej pojedziemy. Potwierdza to Rycerz Mieczy mówiący o ruchu. Jednak wydaje mi się, że wizyta będzie krótsza i odwiedzimy tylko ciocie. Do kościoła już nie pojedziemy (5 denarów).

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
19 godzin temu, nastek96 napisał:

Jutro mam jechać do cioci na mszę za wujka i odwiedzić ją. 

Czy pojedziemy jutro do cioci? 

 

19 godzin temu, nastek96 napisał:

3 buław, Rycerz Mieczy, 5 denarów 

W 3 Bulaw nie ma rozważania w typie jechać czy nie jechać - plan już się zrodził w głowie a teraz kwestia czyim samochodem, o której itp. 3 Buław nosi nazwę „przedsięwzięcie” - jest na tak. Rycerz Mieczy oznacza kogoś kto przynosi informacje, wieści, może tez lekko destabilizować plan i cis trzeba będzie zmodyfikować jeśli chodzi o wyjazd. W 5 Monet poczucie braku i starania by „latać dziurę”. Coś się zatem w tym planie „rypnie” i trzeba będzie na bieżąco improwizować . Może nie zajdziecie na obiad do cioci czy coś w tym stylu. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Weryfikacja: 

Zgodnie z planem podróż się odbyła. Najpierw pojechaliśmy na poczęstunek do cioci, który był bardzo obfity. Było bardzo wesoło i miło. 

Następnie poszliśmy zgodnie z planem na mszę. Ale po mszy szybko do domu już nie zachodziliśmy na herbatę. 

Ma tacę dałem. 

5 monet jako miejsce oznacza właśnie kościół. Więc wszystko wg wróżby :)

 

dziękuję bardzo wszystkim 

Edytowane przez nastek96
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Spacer - dziś weryfikacja ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...