Skocz do zawartości

Czy Pan X odezwie się do konca stycznia? ZWERYFIKOWANE


Szept myśli

Rekomendowane odpowiedzi

Przy tasowaniu odwróciła  sie 10 kielichow 

 

 

9 mieczy As buław 8 bulaw

 

9 mieczy to moje zle mysli idealnie oddaja sytuacje martwię się tym jego milczeniem snuje czarne scenariusze ech 

Dalej pojawi się impuls As bulaw napędza do działania energia ognia a 8 bulaw wiadomo wiadomosci 

 

Choc u mnie może niekoniecznie byc w styczniu bo nieraz troszkę dłużej schodziło czas w Tarocie względny 

 

10 pucharów ta karta oznacza spelnienie jeżeli na cos czekamy to się doczekamy radość 

Bedzie weryfka spoko 

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@Szept myśli - 10 Kielichów wypadła Ci z talii jako odwrócona? 
 

Czy pan X się odezwie w styczniu? - 

Godzinę temu, Szept myśli napisał:

9 mieczy As buław 8 bulaw

Może To Ciebie pchnie coś w stronę wykonania ruchu w jego stronę? As to szansa, tutaj Bulawiany mówi o woli i chęci,o zaistnieniu nowej sytuacji. Może coś Cię zaniepokoi do tego stopnia, że będziesz chcieć sama pierwsza nawiązać kontakt. 8 Buław potwierdza kontakt - tu bym

powiedziała, że on szybko zareaguje na wiadomości od Ciebie. 

Edytowane przez Gringe
  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
1 minutę temu, Szept myśli napisał:

10 kielichów byla w pozycji prostej. 

 

Ja się nie chce pierwsza odzywac to on urwał kontakt ..zreszta nie pierwszy raz..

Czyli 10 Kielichów wypadła Ci z talii? :) Dobry omen zatem :) 

 

Nie chcesz teraz przy czym sytuacja może ulec zmianie o czym mówi As Buław - bo to jest szansa dla Ciebie by wykonać ruch. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Szept myśli napisał:

Ma zobowiazania wobec swoich dzieci bo je posiada z żoną rozwiedziony 

Ok, pytałam - bo do tego może nawiązywać 10 Pucharów, która wypadła - i tu dzieci jak najbardziej może pokazywać.

As Buław i 8 Buław - to są karty kontaktowe, dodatkowo to buławy, więc energia męska. To mogłoby podpowiadać, że kontakt będzie aaaaaale... rozkład rozpoczyna 9 Mieczy, która może zmienić interpretację, bo może po prostu pokazywać, że Ty rozmyślasz o tym kontakcie / formie kontaktu / chaosie pt.: pojawiam się i znikam... i tego kontaktu nie będzie albo kontakt będzie - ale nie do końca Ci się spodoba to, co usłyszysz / przeczytasz.

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Mesi napisał:

Ok, pytałam - bo do tego może nawiązywać 10 Pucharów, która wypadła - i tu dzieci jak najbardziej może pokazywać.

As Buław i 8 Buław - to są karty kontaktowe, dodatkowo to buławy, więc energia męska. To mogłoby podpowiadać, że kontakt będzie aaaaaale... rozkład rozpoczyna 9 Mieczy, która może zmienić interpretację, bo może po prostu pokazywać, że Ty rozmyślasz o tym kontakcie / formie kontaktu / chaosie pt.: pojawiam się i znikam... i tego kontaktu nie będzie albo kontakt będzie - ale nie do końca Ci się spodoba to, co usłyszysz / przeczytasz.

Już pisałam że raczej 9 mieczy obrazuje mnie moje czarne myśli 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Mesi napisał:

Ok, pytałam - bo do tego może nawiązywać 10 Pucharów, która wypadła - i tu dzieci jak najbardziej może pokazywać.

As Buław i 8 Buław - to są karty kontaktowe, dodatkowo to buławy, więc energia męska. To mogłoby podpowiadać, że kontakt będzie aaaaaale... rozkład rozpoczyna 9 Mieczy, która może zmienić interpretację, bo może po prostu pokazywać, że Ty rozmyślasz o tym kontakcie / formie kontaktu / chaosie pt.: pojawiam się i znikam... i tego kontaktu nie będzie albo kontakt będzie - ale nie do końca Ci się spodoba to, co usłyszysz / przeczytasz.

Albo kontakt w stylu przylece i polece 8 Buław coś szybko się dzieje 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza

9 mieczy to jego obawy. Sam nie wie czego się może spodziewać i czy może zadzwonić. 

As buław to szansa na kontakt, od do niego będzie dążył. Jednak się chłopak przełamie. 

8 buław to kontakt przez internet, telefon. 

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, nastek96 napisał:

9 mieczy to jego starania, chciałby, ale coś go powstrzymuje. 

As buław to szansa na kontakt, od do niego będzie dążył. 

8 buław to kontakt przez internet, telefon. 

W 9 mieczach bardziej widze siebie no ale nie znamy sytuacji z drugiej strony..

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie odezwie się, bo mamy dwie karty kontaktowe i działania as bulaw i 8 bulwa i one są w przewadze. Może to być kontakt niespodziewany i nagły. 9 mieczy to czyjeś obawy i snucie czarnych scenariuszy. 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, mezza napisał:

Ja także uważam, że Pan się skontaktuje. Możliwe, że ma obawy, aby zainicjować kontakt, ale w końcu się przełamie, aby uciszyć myśli.

Czy on ma obawy  ? Hm  prędzej ja  się martwie, jak się odezwie zweryfikuje 

Edytowane przez Szept myśli
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Lunaria zmienił tytuł na Czy Pan X odezwie się do konca stycznia? ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...