Skocz do zawartości

Z kim na randkę? ZWERYFIKOWANE


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Nosiło mnie dziś natchnienie by pogadać z moją talią kart :) 

Ostatnio Tarot trafił w „10” jeśli chodzi o prognozę na temat randkowicza „jesień 2021”.  Tym razem zadałam pytanie jak karty mogą opisać osobę z którą udam się na randkę w przyszłości( kurczę, mam nadzieję, że jeszcze mi się przydarzy taka okoliczność ;) 

 

A więc: 

 

10 Buław 10 Kielichów 2 Mieczy 

 

Czyżby karty sugerowały kogoś z rodzinnym bagażem w tej 10 Kielichów? 
Od początku jednak. 10 Buław może mówić o osobie która kończy jakiś etap w swoim życiu i co jest mocno dla niej wyczerpujące, angażujące.  Może też być nadmiernie ambitna, często biorącą na siebie zbyt dużo zadań, dojrzała ponad swoj wiek, może być liderem grupy, przewodzić czemuś. Nie poddaje się przeciwnościom losu.
10 Kielichów kojarzy mi się z rodziną ale też z  uczuciową satysfakcją. Osoba w 10 Kielichów jest spełniona uczuciowo nie tylko przez związki rodzinne ale też poprzez głębokie relacje z przyjaciółmi. Jest gościnna, lubi dobrze zjeść. Dużo opowiada, bardzo odpowiada jej przebywanie w gościnie u znajomych. 
2 Mieczy jako rys osobowościowy pokazuje osobę chłodną, zamkniętą na nowe kontakty, mającą problem by uwierzyć w szczere intencje nowo poznanych osób - trzymająca mocno na dystans. 
Dodatkowo zwykle patrzę na spod talii i tutaj - 7 Buław. Znów karta trzymająca dystans, mówiąca o nastawieniu człowieka na toczenie walki z otoczeniem. Trzymaniu swoich granic i nie wpuszczaniu nikogo na swoj teren. 


Trudno to nazwać randkowym nastawieniem choć ewidentnie jest to ktoś z kim gdzieś, po coś wyjdę. :obled:


 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Pan przemęczony życiem, czy obowiązkami. Myślę, że będzie posiadał rodzinę, tak sobie myślę nad tą 2 mieczy. Może będzie się wahał między rodziną, a nowym związkiem? 

7 mieczy, chyba byś musiała o niego zabiegać. 

  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
9 hours ago, Gringe said:

10 Buław 10 Kielichów 2 Mieczy

Ktoś może mieć zbyt dużo na głowie, może zajmuje się obowiązkami innych członków rodziny, musi dużo analizować, poukładać sobie w głowie wiele rzeczy stąd ta 2 mieczy, lekko niezdecydowany. 2 x 10 suma Sąd czyli rodzina.  Lub ta osoba bardzo chce mieć swoją rodzinę, bardzo chce się zakochać prawdziwą miłością ale w 2 mieczy sobie wszytko dobrze przeanalizuje zanim się zaangażuje. Z sumownia wychodzi ci Głupiec, więc może cię oczaruje ;)

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gringe napisał:

10 Buław 10 Kielichów 2 Mieczy 

Będzie to ktoś mający dużo obowiązków, które go męczą, ciąża mu i moim zdaniem mający rodzinę. Raczej nie będzie to osoba mająca już rozwód a będąca na etapie podejmowania decyzji. To 10 bulaw może się odnosić to rodziny że mu ciąży, że coś się wypaliło ale zastanawia się czy odejść i decyzji jeszcze ostatecznej nie podjął

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
4 godziny temu, Hopefull napisał:

sumownia wychodzi ci Głupiec, więc może cię oczaruje ;)

Z sumy jeśli dobrze liczę jest Koło Fortuny( karta transformacyjna, zapowiadająca zmiany zaplanowane przez Los na które nie mamy wpływu). 
Tak więc zobaczymy kogo ześle mi Los ;) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
40 minutes ago, Gringe said:

Z sumy jeśli dobrze liczę jest Koło Fortuny( karta transformacyjna, zapowiadająca zmiany zaplanowane przez Los na które nie mamy wpływu). 
Tak więc zobaczymy kogo ześle mi Los ;) 

 Jak to policzyłaś że wychodzi ci Koło fortuny ? 10 +10+ 2= 22.

21 Świat, 22 Głupiec 

 

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
56 minut temu, Hopefull napisał:

 Jak to policzyłaś że wychodzi ci Koło fortuny ? 10 +10+ 2= 22.

21 Świat, 22 Głupiec 

 

Tutaj mamy wątek z naszego forum gdzie do kart z dworu Kielichów i Monet dodajemy 10( do kart od Asa do 10), stąd wychodzi 32-22-10 :) 

 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Relacje z nim beda obciążeniem dla Ciebie nie będzie tak jakbys chciała osoba ta może byc z kimś zwiazana wiec 2 mieczy będzie mówiła o wachaniach nie wiadomo co robic na co się zdecydować lawirowanie między dwiema osobami 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Ekspert
W dniu 18.01.2022 o 22:51, Gringe napisał:

A więc: 

 

10 Buław 10 Kielichów 2 Mieczy 

A więc weryfikacja: 

Wybrałam się na spotkanie w zeszłym tygodniu z pewnym Hiszpanem którego poznałam na portalu randkowym. Niby założyliśmy podczas rozmów, że to taki luźny wypad na kawę - dla mnie jednak każde spotkanie z nowym facetem, na stopie prywatnej - nazywam randką ;) 

I faktycznie facet zmęczony rodziną ale nie swoją :obled: Wynajmuje pokój u polskiej rodziny no i życie rodzinne nie jest tym, w czym on teraz partycypuje :smieszne: Jest głośno i gwarno i totalny harmider. 
2 Mieczy - do końca sama nie wiem. Jakby się wahał. 

Znajomość rozeszła się po kościach i nic z tego nie wyszło. Szukam dalej. 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Z kim na randkę? ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...