Skocz do zawartości

Czy odezwie się do Walentynek ?


Truskaweczka3

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Pan X odezwie się do Walentynek ? 
Nastąpi jakiś kontakt ?
 

Królowa Mieczy+ Rycerz Mieczy+ 9 Kielichów 

 

Przyglądam się tym karta i mysle ze Królowa Mieczy to ja przygotowana z mieczem( bo nie wiem czego mogę się spodziewac) czekająca na ten kontakt zwrócona w jego kierunku -pędzącego na mnie rycerza mieczy czyli Pan X po tym Rycerzu Mieczy wnioskuje ze kontakt bedzie tylko boje się ze on jakiś rozzłoszczony bedzie na mnie oby nie  nie chciała bym się pokłócić. A te 9 pucharów nie mam pojęcia co może oznaczać ze bedzie Ok po rozmowie ? Jak to widzicie ? 

58A5F572-A009-4A18-9D46-5739F40F9A2D.jpeg

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
3 godziny temu, Truskaweczka3 napisał:

Czy Pan X odezwie się do Walentynek ? 
Nastąpi jakiś kontakt ?
 

Królowa Mieczy+ Rycerz Mieczy+ 9 Kielichów 

Możesz dostać jakieś informacje od niego które wprowadzą destabilizację i chaos. Stąd Królowa Mieczy dość chłodno podejdzie do jego poczynań a raczej wiadomości. 
9 Kielichów oznacza radość z bieżącej chwili ale nie pełną satysfakcję - odezwie się ale nie do końca to będziesz mieć na myśli, nie o taki kontakt będzie Ci chodzić. 

  • W punkt 1
  • Super 1
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontakt będzie, ale może dojść do kłótni lub ostrej wymiany zdań. Będzie nerwowo z dwóch stron. Raczej będzie to kontakt nie na żywo, może przynieść Ci radość że się odezwał ale ostatecznie nie będzie to to czego oczekiwałas. 9 pucharów to taka radość ale nie do końca. Niby jest ok ale coś nam przeszkadza. 

  • W punkt 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 pucharów to karta kiedy żyjemy chwila bez poważnych planów na przyszlosc wiec chlop sie odezwie i fajnie poprostu spędza czas. 

Nie demonizujmy Rycerza Mieczy że on kłótliwy taki czy owaki to jest energia tych kart odezwie się nagle może coś będzie tłumaczył to karta kontaktowa tym bardziej że te dwie postacie sa zwrocone ku sobie gdyby było na odwrót on by uciekał od niej 

Nawet krol mieczy ma uczucia tylko skrywa pod maską chłód i logiki 

  • W punkt 2
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W królowej Mieczy on narazie to jeszcze rozważa. Jego słowa będą dokładnie przemyślane. 

W Rycerzu myślę, że się odezwie. Ale może to nie być zbyt miło kontakt, choć w 9 kielichach będziesz zadowolona, że jednak się zdecydował odezwać. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
On 1/20/2022 at 5:53 PM, Truskaweczka3 said:

Czy Pan X odezwie się do Walentynek ? 
Nastąpi jakiś kontakt ?
 

Królowa Mieczy+ Rycerz Mieczy+ 9 Kielichów 

 

Przyglądam się tym karta i mysle ze Królowa Mieczy to ja przygotowana z mieczem( bo nie wiem czego mogę się spodziewac) czekająca na ten kontakt zwrócona w jego kierunku -pędzącego na mnie rycerza mieczy czyli Pan X po tym Rycerzu Mieczy wnioskuje ze kontakt bedzie tylko boje się ze on jakiś rozzłoszczony bedzie na mnie oby nie  nie chciała bym się pokłócić. A te 9 pucharów nie mam pojęcia co może oznaczać ze bedzie Ok po rozmowie ? Jak to widzicie ? 

58A5F572-A009-4A18-9D46-5739F40F9A2D.jpeg

Sądząc po 9 pucharów na końcu, mi to wygląda na cięta wymianę zdań pomiędzy wami ale w żartobliwy i mimo wszystko ciepły sposób. A może nawet przyjedzie do Ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...