Skocz do zawartości

Czy On robi screeny moich zdjęć? 1 Karta


Cesarzowa3

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc . Zadałam pytanie kartą jak w tytule Czy On robi lub kiedykolwiek zrobił screen (zrzut ekranu )moich zdjęć i ma je na telefonie  ?

 

wyszlo :

Giermek Mieczy 

 

Ten giermek to chyba taki dociekliwy chłop zbierający informacje  więc może robić . 

Edytowane przez Cesarzowa3
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
40 minut temu, Cesarzowa3 napisał:

Proszę o pomoc . Zadałam pytanie kartą jak w tytule Czy On robi lub kiedykolwiek zrobił screen (zrzut ekranu )moich zdjęć i ma je na telefonie  ?

 

wyszlo :

Giermek Mieczy 

 

Ten giermek to chyba taki dociekliwy chłop zbierający informacje  więc może robić . 

Tak z ciekawości się spytam: po co mu one? I czemu to Cię martwi( bo takie odnoszę wrażenie)? Jeśli wrzucasz do sieci zdjęcia to tylko takie które sama chcesz pokazać lub chcesz by były zobaczone :D 

Co do karty Paź Mieczy - to z tego, co czytam na necie to Paź Mieczy faktycznie jest od kolekcjonowania informacji, zdobywania wiedzy. Chłop chciał się dokształcić :) 

Edytowane przez Gringe
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Gringe napisał:

Tak z ciekawości się spytam: po co mu one? I czemu to Cię martwi( bo takie odnoszę wrażenie)? Jeśli wrzucasz do sieci zdjęcia to tylko takie które sama chcesz pokazać lub chcesz by były zobaczone :D 

Co do karty Paź Mieczy - to z tego, co czytam na necie to Paź Mieczy faktycznie jest od kolekcjonowania informacji, zdobywania wiedzy. Chłop chciał się dokształcić :) 

Mam takie podejrzenia bo wiem ze On się mną interesuje :)

a one znikają po 24h chciałam wiedzieć czy je zatrzymuje dla siebie :D 

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
49 minut temu, Cesarzowa3 napisał:

Mam takie podejrzenia bo wiem ze On się mną interesuje :)

a one znikają po 24h chciałam wiedzieć czy je zatrzymuje dla siebie :D 

W Paziu Mieczy ewidentnie tak :D 

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Cesarzowa3 napisał:

Mam takie podejrzenia bo wiem ze On się mną interesuje :)

a one znikają po 24h chciałam wiedzieć czy je zatrzymuje dla siebie :D

 

4 godziny temu, Gringe napisał:

W Paziu Mieczy ewidentnie tak :D 

 

W Paziu Mieczy może wykorzystywać Twoje zdjęcia w  niefajny sposób. Paź Mieczy to plotkarz. Resztę dopowiedz sobie sama.

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
13 godzin temu, Cesarzowa3 napisał:

Proszę o pomoc . Zadałam pytanie kartą jak w tytule Czy On robi lub kiedykolwiek zrobił screen (zrzut ekranu )moich zdjęć i ma je na telefonie  ?

 

wyszlo :

Giermek Mieczy 

 

Ten giermek to chyba taki dociekliwy chłop zbierający informacje  więc może robić . 

Tak, ale nie dlatego, że się Tobą fascynuje w sensie miłosnym, ale raczej do celów nieczystych, np. plotki, próba dowiedzenia się więcej na Twój temat (takie niefajne szperanie w Twojej prywatności). 

  • Lubię to! 2
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
8 godzin temu, VildVoman napisał:

Paziu Mieczy może wykorzystywać Twoje zdjęcia w  niefajny sposób. Paź Mieczy to plotkarz. Resztę dopowiedz sobie sama.

Nie dopatrywałabym w Paziu Mieczy aż tak nikczemnych zamiarów. Paź Mieczy to logika, zręczność, dyplomacja. Zbieranie informacji i wiedzy - a w jakim celu, to już powiedziałyby kolejne karty gdyby takowe były położone( mówimy tu o pozycji prostej Pazia Mieczy więc nie opisuję negatywu). 
 

@Cesarzowa3 jeśli zastanawiają Cię zamiary omawianej wyżej osoby to warto może położyć rozkład na jej zamiary. Sam Paź nie powie aż tak wiele poza potwierdzeniem, że zbiera informacje i czegoś chce się dowiedzieć. 
 

Od „karania” jest wg mnie Król który ma władzę i może faktycznie zaszkodzić - wszystkie Pazie w talii to osoby z mniejszym doświadczeniem niż Ty, czasem młodsze, z entuzjazmem zabierające się do swoich zadań( Kielichy- z potrzeby serca, Monety- bo cis zyskują, Buławy - bo tak chcą, Miecze- z uwagi na informacje, racjonalność, logiczność). 

  • Lubię to! 2
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...