Skocz do zawartości

Jutrzejsze szczepienie ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, zapisałem się dziś na szczepienie na jutro. 

 

Jak na mnie wpłynie? 

Paź kielichów, Księżyc, Diabeł 

 

Paź mówi, że raczej nic złego się nie stanie, ale chwilowe gorsze samopoczucie. 

Księżyc wskazuje, że głównie w nocy mogę się wybudzać i źle się czuć(Diabeł). Przede wszystkim Księżyc może pokazywać moje duże obawy przed szczepieniem, że coś złego mi się stanie. 

 

Nie jestem pewny tych kart. 

 

Czy zaszczepić się jutro? 

Rada:Wisielec

Powiniennem zostać już przy wybranym terminie

Wynik:Rydwan 

Od dawna to planowałem, ale odkładałem. W końcu dobrnę do celu i będę miał to za sobą. 

 

Czy wybrać inny termin?

Rada: 2 kielichów 

Tutaj chętnie bym to znów odłożył na kolejny termin. 

Wynik: Arcykapłanka 

Arcykapłanka nie mówi mi za wiele. Chyba tyle, że odkładałbym to przez wieczność. 

 

Co sądzicie?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Możesz czuć się rozbity i mieć gorączkę po nim. Diabeł mi się kojarzy z takim rozwaleniem. 
 

czy przełożyć decyzja należy do Ciebie nie zaszkodzi przełożyć , ale czy to coś da ? Co się odwlecze to nie uciecze .

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Rada, - Wisielec nie odkladaj terminu ( chyba że wydarzy się coś co opóźni szczepienie ale to taka moja mysl) 

Wynik- Rydwan wszystko będzie dobrze 

 

Jak to zniesiesz? Calkiem dobrze Diabeł to twarda sztuka w koncu a Księżyc to Twoje obawy 

 

Karty dobre słuchaj swojej intuicji ona prowadzi cie dobrze 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Teraz już lepiej. Ale w nocy dostałem gorączki. Było mi tak zimno, że mną telepało, miałem takie drgawki. Spałem w piżamie, szlafroku, dresach i takich skarpeto-kapciach. Znaczy w sumie leżałem, bo obudziłem się o drugiej i już nie zasnąłem. Przez cały dzień miałem gorączke i dopiero teraz mi spadła, choć nadal się utrzymuje.   Ale powoli przechodzi. 

Paź kielichów mówi, że nic groźnego mi nie jest, ale się jakby przeziębiłem. Księżyc i Diabeł to bezsenna noc. W nocy byłem przemarźnięty, nad ranem z kolei było mi niesamowicie gorąco. Ze skrajności w skrajność. Przez dzień było zmiennie. No szczepienie niezbyt fajnie na mnie wpłynęło. 

Miło, że pytasz :)

  • Super 3
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.01.2022 o 20:25, nastek96 napisał:

Teraz już lepiej. Ale w nocy dostałem gorączki. Było mi tak zimno, że mną telepało, miałem takie drgawki. Spałem w piżamie, szlafroku, dresach i takich skarpeto-kapciach. Znaczy w sumie leżałem, bo obudziłem się o drugiej i już nie zasnąłem. Przez cały dzień miałem gorączke i dopiero teraz mi spadła, choć nadal się utrzymuje.   Ale powoli przechodzi. 

Paź kielichów mówi, że nic groźnego mi nie jest, ale się jakby przeziębiłem. Księżyc i Diabeł to bezsenna noc. W nocy byłem przemarźnięty, nad ranem z kolei było mi niesamowicie gorąco. Ze skrajności w skrajność. Przez dzień było zmiennie. No szczepienie niezbyt fajnie na mnie wpłynęło. 

Miło, że pytasz :)

Tez miałam gorączkę 1,5 dnia, dreszcze i ból głowy masakryczny , ale tylko po trzeciej dawce. Najważniejsze , ze masz już to za sobą! Zdrowia. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Jutrzejsze szczepienie ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...