Skocz do zawartości

Pierwsza połowa lutego ZWERYFIKOWANE


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Położyłam karty na pierwszą połowę lutego. 

 

Aura
Cesarz + księżyc + 3 miecze

Będzie snucie jakiś planów, marzeń co do jakiegoś Pana, ale zostanę sprowadzona na ziemię i Pan w jakiś sposób mnie zrani, zakończy te marzenia

 

Praca
5 pucharów + moc + 2 miecze

Na początku widać jakieś przygnębienie, strach, zamknięcie jakiegoś etapu, ale podźwignę się z tego za pomocą mojej siły. Spowoduje to, że będę coś rozważać, zastanawiać się nad jakimś wyborem

 

Uczucia
rydwan + 4 denary + as pucharów

Ruszę przed siebie, wyjdę gdzieś do ludzi i pojawi się szansa na jakieś uczucie, ale jak to z szansami nie zawsze musimy je wykorzystać 

 

Najważniejsze wydarzenie
Paź buław + diabeł + królowa mieczy

Pojawi się Pan gdzie będzie silne przyciągania, ale ja będę starała się zachować zimną krew i nie będę dawać się emocjom a będe kierować się rozumem

 

Rada
świat + paź buław + 6 buław

Nie ograniczaj się, daj się ponieść, otwórz się na to co nowe, tutaj chyba karty odpowiadają, żeby otworzyć się na tego Pana z najważniejszego wydarzenia a odniosę zwycięstwo

 

Będę bardzo wdzięczna za interpretacje i swoje spojrzenie na te karty. Pozdrawiam serdecznie

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Aura

Cesarz + księżyc + 3 miecze

Tutaj masz błędne zdanie co do jakiegoś faceta. Widzisz go chyba z zbyt dobrym świetle. Cesarz kojarzy mi się z szefem, ale to może być po prostu jakiś zasadniczy facet. Myślę, że ujrzysz go jaki jest naprawdę i się trochę zawiedziesz. 

 

 

Praca

5 pucharów + moc + 2 miecze

Tutaj czeka Cię coś przykrego. I będziesz robiło wszystko co możesz, aby wyjść z tej sytuacji. 2 mieczy to karta, w której tego wyjścia nie widzisz. Ale optymistyczne jest to, że jednak będziesz działała. 

 

 

Uczucia

rydwan + 4 denary + as pucharów

Tutaj bym powiedział, że zajmujesz się sama sobą. Skupisz się na realizacji swoich planów. 

 

 

Najważniejsze wydarzenie

Paź buław + diabeł + królowa mieczy

Tutaj może się pojawić jakiś pan chętny do flirtu, albo jakieś wiadomości o seksualnym zabarwieniu. Ale nie będziesz tym zainteresowana. Jak mówiłem będziesz miała inne cele. 

 

 

Rada

świat + paź buław + 6 buław

Znów paź buław. Chyba powinnaś otworzyć się na tego pana i dać się mu uwieść. 

 

  • W punkt 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @nastek96 faktycznie co do aury to mogę spotkać kogoś w jakiejś sytuacji gdzie zmienię zdanie na temat tej osoby. 

Co do zamknięcia się to niestety w lutym dalej będzie praca z domu i utrudniony kontakt z ludźmi na żywo. 

Romansów nie szukam i jeśli faktycznie ktoś się z taką propozycja pojawia nie wchodzę w to. Może faktycznie ktoś się pojawić ale nie będę zainteresowana, bo ja szukam normalnego związku a nie kogoś z doskoku. 

Może ożywi się bardziej jedna osoba która dobija się od jakiegoś czasu do mnie, ale z racji, że on ma żonę nie reaguję kompletnie na te zaczepki

Dzięki serdeczne za interpretacje :) pp z pozdrawiam serdecznie

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, nastek96 napisał:

Ogólnie w radzie jest, abyś się otworzyła na jakiegoś faceta. Nie pożałujesz tego.

Oczywiście nie chodzi o żonatego. 

Powodzenia :)

Tak ostatnio się zamknęłam chyba za bardzo w swojej skorupce więc chyba faktycznie w radzie jest otwarcie się na jakiegoś mężczyznę co mi dobrze zrobi, jest 6 buław na końcu :)

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
7 godzin temu, Mala_83 napisał:

Aura
Cesarz + księżyc + 3 miecze

Jakiś mężczyzna może Cię mamić obietnicami bez pokrycia. Możliwe, że szef sprawi Ci smutek 

 

7 godzin temu, Mala_83 napisał:

Praca
5 pucharów + moc + 2 miecze

Decyzje o odejściu z pracy będą wstrzymane. Stresy, które mogą powodować bóle głowy. Możesz coś stracić lub przegapić

 

7 godzin temu, Mala_83 napisał:

Uczucia
rydwan + 4 denary + as pucharów

Ktoś będzie próbował przebić Twoją twardą skorupę, będzie nawijany makaron na uszy :)

7 godzin temu, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
Paź buław + diabeł + królowa mieczy

Pojawi się niemoralna propozycja, z której nie skorzystasz. Może jakiś młodziak będzie do Ciebie podbijał

7 godzin temu, Mala_83 napisał:

Rada
świat + paź buław + 6 buław

Otworzyć się na nowe propozycje, kontakty, to Ty masz inicjować spotkania lub znajomości :)

  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
8 godzin temu, Mala_83 napisał:

Aura
Cesarz + księżyc + 3 miecze

Możesz mieć do czynienia z kimś na wysokim stanowisku, może szef, może jakich urząd i sprawa nie do końca będzie jasna. Możesz mieć na coś nadzieję, co w rzeczywistości nie będzie mieć miejsca - dla mnie Księżyc to trochę karta samooszukiwania się, obawa przed spojrzeniem prawdzie w oczy( mimo realnych przesłanek, że sprawa wyglada inaczej). Sprawy w tym miesiącu mogą mieć drugie dno. 3 Mieczy jest kartą rozczarowania, dostaniesz wiadomość, informację z jakimś „nie”. 
Faktycznie pasuje do sytuacji z pracą zdalną - nadzieję na wyjście fo biura, do ludzi będą złudne. 
 

8 godzin temu, Mala_83 napisał:

Praca
5 pucharów + moc + 2 miecze

Rozczarowanie w 5 Pucharów. Wspominanie dawnego czasu kiedy było jeszcze milo. Potrzeba emocjonalnego „rozmemłania”. Temat pracy przede wszystkim przejawi się w formie wywoływania w Tobie różnych uczuć, emocji. 5 Kielichów to karta brama za kyorą jest Siła - stawiam, że uda Ci się ogarnąć i podejść na chłodno w tej 2 Mieczy. Pojawia się pewne dylematy, coś możesz rozważać - jednak nie o wszystkim będziesz wiedzieć na dany moment. 
 

8 godzin temu, Mala_83 napisał:

Uczucia
rydwan + 4 denary + as pucharów

Z początku skupisz się na pracy i swoich planach w niedalekiej przyszłości. W Rydwanie jest mało uczuciowo - człowiek skupia się na sobie a nie na robieniu wrażenia na otoczeniu czy kimś określonym. Skupia się na pracy i nowych projektach. 
4 Denary - zdecydowany brak zmian w tym temacie. Z kolei As Kielichów - ktoś może wyjść do Ciebie z propozycją powodowaną odruchem serca. 
 

8 godzin temu, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
Paź buław + diabeł + królowa mieczy

Możesz dostać jakaś dwuznaczną propozycję ale zdecydowanie się od tego odetniesz. 
 

8 godzin temu, Mala_83 napisał:

Rada
świat + paź buław + 6 buław

Zakończyć pewien cykl i śmiało ruszyć na podbój świata. Uwierz, że masz pełne doświadczenie. Bądź aktywna, komunikatywna. Świętuj bo na to zasłużyłaś. 
 

  • W punkt 1
  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Lunaria i @Gringe za interpretacje. Co do pracy to może mieć dalszy ciąg sytuacja, że klient ma do mnie pretensje za złe wyjaśnienie pewnego problemu. Sprawa ta już ciągnie się od iluś i to kukułcze jajo dostałam w środę i dzisiaj szefowa dostała skargę z którą się nie zgadzam więc może to mieć dalszy ciąg i różne emocje u mnie wywołać a w mocy mogę się bronić przed zarzutami. Sprawa jeszcze nie poszła do mojego zarządu, ale ma być spotkanie z klientem i omówienie tematu. Nie boję się bo to sprawa przeszła już przez 4 osoby a ja dołączyłam na końcówkę, ale może mnie to zmęczyć i zabrać energię tłumacząc się

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
On 1/28/2022 at 8:10 AM, Mala_83 said:

Położyłam karty na pierwszą połowę lutego. 

 

Aura
Cesarz + księżyc + 3 miecze

Ten pan może cię zranić kłamstwem, oszukać. 

 

Praca
5 pucharów + moc + 2 miecze

Jesteś rozczarowana bardzo ale jeszcze się trzymasz. Myślisz o odejściu. Suma diabeł, coś tam bardzo trzyma..nie myśl tak tyle, zrelaksuj się...

 

Uczucia
rydwan + 4 denary + as pucharów

Chyba nie do końca jeszcze otworzyłaś swoje serce, kontrolujesz się z ich okazywaniem ale coś bardzo fajnego się pojawi. 

 

Najważniejsze wydarzenie
Paź buław + diabeł + królowa mieczy

Jakaś wiadomość, ktoś będzie chciał cię na coś skusić ale Ty to utniesz.  

 

Rada
świat + paź buław + 6 buław

Zakończ stare, rozpocznij nowe, wychodź do ludzi, bądź  promienna i dumna z siebie. Oddychaj pełną piersią. 

 

Będę bardzo wdzięczna za interpretacje i swoje spojrzenie na te karty. Pozdrawiam serdecznie

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.01.2022 o 09:10, Mala_83 napisał:

Położyłam karty na pierwszą połowę lutego. 

 

Aura
Cesarz + księżyc + 3 miecze

Aura wokół pracy, możliwe, że ktoś będzie kłamał i będą z tego powodu neisnaski. 

 

Praca
5 pucharów + moc + 2 miecze

No jest jakiś smutek w pracy, ktoś zarozumiały może zrobić Ci przykrość i będzie sytuacja do wyjaśnienia. 

 

Uczucia
rydwan + 4 denary + as pucharów

Może się trafić jakiś wyjazd związany z pieniędzmi, jest wtedy szansa na uczucie. 

 

Najważniejsze wydarzenie
Paź buław + diabeł + królowa mieczy

Jakieś mocno kreatywne działanie może zostać ostudzowne. 

 

Rada
świat + paź buław + 6 buław

Działaj, więcej otwartości, nie bój się wyzwań. 

 

 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

WERYFIKACJA!!!

W dniu 28.01.2022 o 09:10, Mala_83 napisał:

Położyłam karty na pierwszą połowę lutego. 

 

Aura
Cesarz + księżyc + 3 miecze

 

Tutaj chyba karty faktycznie miały związek z pracą i rozczarowaniem sytuacja i wynagrodzeniem, bo niestety nie jest takie jak było obiecane.

W dniu 28.01.2022 o 09:10, Mala_83 napisał:

 

Praca
5 pucharów + moc + 2 miecze

 

Przyszło rozczarowanie i szarpanie się z klientem gdzie nie do końca ja wczesniej prowadziłam temat tylko dostałam go w spadku. Przykro mi było jak słyszałam uwagi klienta, które były kompletnie bezpodstawne a dodatkowo poszły one do moje szefa całego działu. Oberwało mi sie za osobę która wiele obiecała a nie jest już u nas w dziale.

W dniu 28.01.2022 o 09:10, Mala_83 napisał:

 

Uczucia
rydwan + 4 denary + as pucharów

 

Niby chciałam wyjść do ludzi, ale te 4 denary mnie zatrzymały. Nic się nie ruszyło, ale są plany i następny tydzień zapowiada się ciekawie.

W dniu 28.01.2022 o 09:10, Mala_83 napisał:

 

Najważniejsze wydarzenie
Paź buław + diabeł + królowa mieczy

 

Odezwał się dawny kolega z którym kiedyś bardzo dużo pisaliśmy i potem jakoś na pół roku nie mieliśmy kontaktu. Pan rzuca jakimiś dziwnymi podtekstami, ale ja nie jestem kompletnie zainteresowana z racji, że nie ma tutaj chemii a Pan już też ma dobry dorobek i dwa rozwody za sobą.

 

W dniu 28.01.2022 o 09:10, Mala_83 napisał:

 

Rada
świat + paź buław + 6 buław

Chyba faktycznie powinnam bardziej się otworzyć i działać bo zasiedziałam sie w domu :)

 

Dziękuję wszystkim za interpretacje i pozdrawiam serdecznie

  • O.K 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Pierwsza połowa lutego ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...