Skocz do zawartości

związki karmiczne


kudlisekola

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że temat ucichł... :) Czy ktoś posiadający program numerologiczny (niestety posiadam Mac'a a nie znalazłam żadnego programu na system apple'a) może sprawdzić relację karmiczną:

Anna: 5.10.1991

Piotr: 30.01.1982

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałabym zapytać czy jest to związek karmiczny i co mamy do przerobienia? : (Mogę od razu o dwie osoby?)

 

Ja Olga: 16.07.1991

Marta: 13.05.1993

Szymon: 7.01.1984

 

Może precyzyjniej? Trójkąt czy na pary? Kto z kim? Co do przerobienia to nie takie proste, potrzebne drugie imię oraz nazwiska. Związek karmiczny jeszcze nic nie mówi. Lekcje karmiczne są też ważne a to wiąże się w dużej mierze z tym co dana osoba ma zapisane w liczbie duszy. Olga (karma miłości w drodze życia)-Marta (w dz zapisana karma pracy)- brak karmy związku/relacji, Olga-Szymon (samorozwój, bez karmy w drodze życia)-związek karmiczny, Marta-Szymon-związek karmiczny. Zależy kto jest w jakiej relacji i z kim. Obie relacje partnerskie z karmą trudne. Więcej informacji, więcej danych potrzeba. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat ucichł... :) Czy ktoś posiadający program numerologiczny (niestety posiadam Mac'a a nie znalazłam żadnego programu na system apple'a) może sprawdzić relację karmiczną:

Anna: 5.10.1991

Piotr: 30.01.1982

 

Dzięki!

 

Związek karmiczny ale nie z dróg życia. Związek wibracji 5. Trudny, dynamiczny. Albo będzie dobrze albo bardzo źle. Wolność. Anna w dz posiada 8, szalona, pędzi do przodu, brak kompromisów, bystry umysł (ukryte w podliczbie karma relacji partnerskich). Opatrzność boska. Piotr to typowa 6, domator, tworzenie rodziny, miłości. Może to się kłócić w jego aspekcie wizji domu. Karmicznie zapisane stworzenie domu. Tak jak pisząc dla wcześniejszych par, potrzeba więcej danych, imię drugie i nazwiska by móc określić lekcje karmiczne, jakie będą wpływać w danym związku na daną osobę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo 3qm!

Ciekawe jest sformułowanie "karmicznie zapisane stworzenie domu". Ja i Piotrek ani parą nie jesteśmy ani się na to nie zanosi. Tylko dogadujemy się nawet nie w pół słowa, a zaraz po jego pierwszej literze. Pracujemy razem w sposób bardzo kreatywny i twórczy co dość rzadko się sprawdza - stąd chciałam sprawdzić relację karmiczną.

Ciekawe co przyniesie życie :)

 

Dzięki raz jeszcze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo 3qm!

Ciekawe jest sformułowanie "karmicznie zapisane stworzenie domu". Ja i Piotrek ani parą nie jesteśmy ani się na to nie zanosi. Tylko dogadujemy się nawet nie w pół słowa, a zaraz po jego pierwszej literze. Pracujemy razem w sposób bardzo kreatywny i twórczy co dość rzadko się sprawdza - stąd chciałam sprawdzić relację karmiczną.

Ciekawe co przyniesie życie :)

 

Dzięki raz jeszcze!

 

Tym lepiej jako koledzy i koleżanki. Związki karmiczne/relacje nie wymagają bycia ze sobą jako mąż i żona czy chłopak i dziewczyna. Nawet takie relacje koleżeńskie są relacjami ważnymi. Być może jest on Twoją bratnią duszą ale bardziej nastawioną na współprace niż na wspólne życie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też i myślałam :) mam świadomość że czasem nie ważne są etykietki relacji tylko wpływ jaki ma ona na obie strony :) a poczucie, że przy danej osobie czuje się jak przy dawno nie widzianym przyjacielu którego dobrze znamy jest wystarczająco alarmujące aby chcieć sprawdzić podstawy relacji karmicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Tak, jest to związek karmiczny. Twój CP łączy się z jego DZ. Niestety tworzycie 2 a takie związki zawsze kończą się rozwodem. Ty z dz jesteś piątką - karma wolności, kolega jest 6 - tworzenie rodziny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

3qm autorytatywne stwierdzenie, że takie związki zawsze kończą się rozwodem świadczy prędzej o tym, że nie masz doświadczenia ani w numerologii ani tym bardziej w dziedzinie doradztwa.

Proszę, zastanów się nad tym co i jak komunikujesz innym, to jest programowanie czegoś a nie rada wynikająca z doświadczenia.

Edytowane przez Ismer
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj mi argumenty a nie oskarżenia. Takie gadki zachowaj dla siebie. Mało to chyba Ty wiesz. Ale mi krytyka. Poza tym każdy sobie programuje własne życie. Są rzeczy, które są niezmienne i nie ma się na nie wpływu. Wszystko jest nauką.

Edytowane przez 3qm
Bo mi się tak chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

To nie jest krytyka ani oskarżenia, lecz stwierdzenie faktu.

Skoro napisałeś, że takie związki ZAWSZE kończą się rozwodem, to zastanów się nad tym, ile przerobiłeś numerogramów i ile z tych związków zakończyło się rozwodem.

 

Takich gadek nie zachowam dla siebie, choćby dlatego, że ludzie, którzy pytają mają prawo wiedzieć, czy to, co tu różne osoby piszą może mieć odniesienie do ICH życia.

To co napisałeś nie odnosi się do życia pytającej, której chodziło o to, by sprawdzić, czy jej związek jest karmiczny, a nie o to, by ktoś prorokował, że jej związek skończy się rozwodem, bo WSZYSTKIE związki 2 tak kończą.

Uderz w stół a nożyce się odezwą. Gdybyś pomyślał nad tym co Ci powiedziałam to byś się nie unosił, tylko zrozumiał, że nie wolno ludziom komunikować z całą stanowczością, że coś się stanie, jeśli tego nie wiesz. Więc od razu widać, że doświadczenia nie masz. Ja zaś mam i stąd ten wpis.

 

Nie odnoszę się do zasadności badania czy związek jest karmiczny, bo można w to wierzyć lub nie, lecz do najistotniejszej informacji jaką jest wyrokowanie o czyimś związku na takiej podstawie jaką tu zaprezentowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

I słusznie. Przyznaję Ci rację. Co do Twego ego oczywiście. Na tym kończymy dyskusję, nie ma tu miejsca na offtop.

 

edit: następny Twój post:

Co za tekst. Słabiutko

 

jest offtopem, dlatego jest usunięty i każdy, który rozmija się z regulaminem forum również będzie usuwany.

Edytowane przez Ismer
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam

A moja relacja ja 12.10.1977, on 21.03. 1980

Z góry dziękuję

 

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Tak wasz związek jest karmiczny ponieważ suma Waszych dróg życia wynosi 7/16/25/34/42/52/61/70/79/88/

16 jest karmą związków, i świadczy o tym, że już kiedyś los Was połączył. Wtedy zmarnowaliście szansę. Dzisiaj aby przerobić tą karmę powinniście nauczyć się tworzyć stabilny związek,mimo przeszkód. Konieczne jest ustalenie priorytetów, a są nimi rodzina, miłość, opieka, przyjaźń. Należy odrzucić własną ambicje, cele i wygodę, zapanować nad agresją, czy wywyższaniem się. Lecz ta 16 nie skazuje związku na porażkę, lecz wiąże się z tym, że o taki związek należy dbać bardziej. Szczególnie w latach 2039-2043 bo w Twoim IV punkcie zwrotny również pojawia się ta liczba.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A moja relacja ja 12.10.1977, on 21.03. 1980

Z góry dziękuję

 

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

 

To ja dodam coś od siebie, taki bonus ale bardziej w wersji surowej. 7/16 to dług karmy miłości ale nie jest to samo co karma. Karma może mieć pozytywny wydźwięk. Na pewno jest to trudna relacja, wiele kompromisów, nastawienia i dużo łez. Nie należy też myśleć, że jest to miłość do grobowej deski, bo nie jest. Jest to tylko odpracowanie tego co zdażyło się w innych wcieleniach. Pierwsza osoba jest z dz 1 druga z dz 6. Samo połączenie tych liczb już daje wiele do myślenia ale też i dużo trudności. Na dodatek mamy tutaj połączenie ciekawych znaków zodiaku. Waga i Baran, który jest na przełomie Ryby. Dość trudna osobowość, taka wykazująca uległość oraz nadmierną pewnością siebie jednocześnie. Oczywiście ważne są też imiona i nazwiska by móc dokładniej określić liczbę duszy, jej pragnienia oraz lekcje karmiczne, które mogą się zbiegać ze soba bądź całkowicie wykluczać. Reasumując długi karmiczne nie należy traktować jako czegoś przyjemnego i na całe życie, choć są wyjątki. Jest to raczej trudna odkupiająca nauka, która całkowicie różni się od karmy. Tyle ode mnie, nie pisze więcej bo „ktoś” się zaraz przyczepi, że robię komuś autosugestię. To raczej surowy opis by w razie, problemów nie traktować tego długo karmicznego jako ostatecznego bycia z drugą osobą. Wcale tak to nie wygląda. Nie należy też w takich relacjach się oszukiwąć, bo po co? Co do ostatniego pz dla pierwszej osoby, wcale nie musi to być dług zwiazany z kobietą, może też być to relacja z dzieckiem itp. Ciekawe jest też to, że pierwsza osoba ma same długi karmiczne w podliczbach w pz w przeciwieństwie do drugiej osoby, która nie ma ich wcale. Oczywiście nie uwzględniam liczby duszy. Pozdrawiam

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o sprawdzenie, czy to relacja karmiczna, jeśli tak to jaka i co ewentualnie trzeba zrobić żeby przepracować? Z góry bardzo dziękuję jeśli ktoś chciałby zerknąć.

 

Ja 2.01.1979

On 6.08.1978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasz związek jest karmiczny, ponieważ Twój pierwszy punkt zwrotny ma wartość 3 czyli taką samą jak jego droga życia. Jako taka karma nie ciąży nie ciąży na Waszej relacji. Jednak i u Ciebie i u niego pojawia się karma 13 pracy, u Ciebie występuje w latach 2031-2033 czyli III punkcie zwrotnym, a u niego 2020-2023 w II punkcie zwrotnym. Przepracować ją można ucząc się systematycznej pracy, czasem nawet bardzo ciężką pracą, cierpliwością, solidnością, odpowiedzialnością, bez względu na rezultaty, nie oczekując pochwał. Często wiąże się z pracą poniżej kwalifikacji, bądź z niskim wynagrodzeniem.

U Ciebie występuje jeszcze karma 26 czyli relacji międzyludzkich, przerobienie niesie za sobą finalizację pewnych spraw, stawia na szczerość. Karma ta sprowadza na nas osoby z którymi mamy niedokończone sprawy z poprzednich wcieleń. Jest też swojego rodzaju "Palcem Bożym" bo osoby, które spotykają na swojej drodze kogoś z karmą 26 przechodzą transformacje pod ich wpływem.

Twój partner w I Punkcie zwrotnym miał karmę wolności, natomiast ciężko mi określić czy się z nią uporał, o na mówi o nauce równowagi między nadużywaniem wolności, a zniewoleniem. Aby ją przerobić należy skupić się na rozwoju wewnętrznym, zainteresować duchowa strona życia. Zajmować się tym, co nas buduje. Sublimować emocje. Spróbować zapanować nad zmysłową stroną życia i nie nadużywać "przyjemności".

U Ciebie w drodze życia występuje też liczba mistrzowska 11, która daje mądrość wiedzę intuicję, ale nie jest najłatwiejszą wibracją. Więc też warto abyś o niej poczytała.

 

Więc reasumują przede wszystkim szczerość i zaufanie jest podstawą do harmonii w waszym związku, bez nadmiernej kontroli, ale też nadużywania jej. Warto też abyście przeanalizowali swoje życie zawodowe, czy odpowiada przerobieniu tej karmy.

Edytowane przez cabby
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasz związek jest karmiczny, ponieważ Twój pierwszy punkt zwrotny ma wartość 3 czyli taką samą jak jego droga życia. Jako taka karma nie ciąży nie ciąży na Waszej relacji. Jednak i u Ciebie i u niego pojawia się karma 13 pracy, u Ciebie występuje w latach 2031-2033 czyli III punkcie zwrotnym, a u niego 2020-2023 w II punkcie zwrotnym. Przepracować ją można ucząc się systematycznej pracy, czasem nawet bardzo ciężką pracą, cierpliwością, solidnością, odpowiedzialnością, bez względu na rezultaty, nie oczekując pochwał. Często wiąże się z pracą poniżej kwalifikacji, bądź z niskim wynagrodzeniem.

U Ciebie występuje jeszcze karma 26 czyli relacji międzyludzkich, przerobienie niesie za sobą finalizację pewnych spraw, stawia na szczerość. Karma ta sprowadza na nas osoby z którymi mamy niedokończone sprawy z poprzednich wcieleń. Jest też swojego rodzaju "Palcem Bożym" bo osoby, które spotykają na swojej drodze kogoś z karmą 26 przechodzą transformacje pod ich wpływem.

Twój partner w I Punkcie zwrotnym miał karmę wolności, natomiast ciężko mi określić czy się z nią uporał, o na mówi o nauce równowagi między nadużywaniem wolności, a zniewoleniem. Aby ją przerobić należy skupić się na rozwoju wewnętrznym, zainteresować duchowa strona życia. Zajmować się tym, co nas buduje. Sublimować emocje. Spróbować zapanować nad zmysłową stroną życia i nie nadużywać "przyjemności".

U Ciebie w drodze życia występuje też liczba mistrzowska 11, która daje mądrość wiedzę intuicję, ale nie jest najłatwiejszą wibracją. Więc też warto abyś o niej poczytała.

 

Więc reasumują przede wszystkim szczerość i zaufanie jest podstawą do harmonii w waszym związku, bez nadmiernej kontroli, ale też nadużywania jej. Warto też abyście przeanalizowali swoje życie zawodowe, czy odpowiada przerobieniu tej karmy.

 

Dziękuję Ci cabby serdecznie :)

To nie jest akurat mój partner życiowy ale znajomy z którym czuje coś mnie połączyło i do końca nie wiem co, próbuje tego właśnie dociekać.

A czy karma 26 relacji międzyludzkich będzie się przewijała przez całe moje życie ? Czy niektóre osoby, które spotykam mogą przechodzić transformację pod moim wpływem, dobrze zrozumiałam ?

Tak, już z moją 11 jestem zaznajomiona, nie jest łatwą wibrację, wiem bo tego doświadczam :) W jaki sposób powinnam się realizować zawodowa, by przerobić karmę ?

 

Pozdrawiam i dziękuję jeszcze raz !

Edytowane przez ŚwiatłoNocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawia się dopiero w cyklu żniwnym czyli po 2035 roku, jednak warto tą lekcję również odrobić wcześniej,tym bardziej, że liczby karmiczne i liczby mistrzowskie wpływają nas w jakimś stopniu w całym okresie życia. Jednak najsilniejszy będzie właśnie po 2035 więc warto odrobić tą lekcję wcześnie.

Karmę pracy można przerobić przykładając się pracy, szanując ją, nie uciekając od ciężkiej pracy nie oczekując pochwał nagród, ucząc się systematyczności. Jeśli jeszcze dodatkowo lubisz swoje zajęcie powinno Ci się udać przepracować tą karmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

 

Proszę o sprawdzenie związku ja 07.08.1982 on 19.08.1979. Czy jest to związek karmiczny? Jeśli tak proszę o informację jak go przepracować, żeby wszystko się ułożyło.

 

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście w związku karmicznym zw wspólnych drug życia 7/16

Aby przerobić lekcję, należy nauczy się tworzyć stabilne związki, wbrew wszelkim przeszkodom. Konieczne jest ustalenie priorytetów, a są nimi rodzina, miłość, opieka, przyjaźń. Należy odrzucić własną ambicje, cele i wygodę, zapanować nad agresją, czy wywyższaniem się. Trzeba nauczyć się sztuki kompromisów w związku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci bardzo Cabby. Po przeczytaniu wpisów na temat wibracji związku 7/16 wynika, że to tylko od jednej osoby zależy ciągłość związku i raczej rokowania nie są zbyt dobre. Czasami wydaje mi się, że nie mam właśnie wpływu na związek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz wiele źródeł podchodzi do karmy jako coś co przekreśla daną relację, ja uważam, że czy związek będzie szczęśliwy zależy od Was, a karma mówi, że w daną relację należy włożyć więcej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno w każdy związek trzeba włożyć sporo pracy :). Czasami się zastanawiam, że może faktycznie są nam zapisane odgórnie rzeczy/sytuację, na które wogóle nie mamy wpływu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo proszę o sprawdzenie czy to jest związek karmiczny. Dodam, że już nie jesteśmy razem, kolejny raz nie wytrzymałem.

JA: 25.03.1994 ONA 03.09.1996

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o sprawdzenie czy to jest związek karmiczny. Dodam, że już nie jesteśmy razem, kolejny raz nie wytrzymałem.

JA: 25.03.1994 ONA 03.09.1996

 

Witam,

był to związek karmiczny, 7/16 z karmą miłości. To raczej związek na poznanie swoich indywidualnych potrzeb, pragnień i oczekiwań.. Jesteś z dz 6, Twoja partnerka 1, bardzo egoistyczna liczba. Kłóci się to z wewnętrznymi zapotrzebowaniami 6. Należy go zamknąć i z radością przywitać coś nowego. Pozdrawiam

Edytowane przez 3qm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jesteście relacją karmiczną, 7/16 z sumy dróg życia oraz Twój Punkt Zwrotny I to jej droga życia 1/10/28

Wieczorem postaram się przygotować bardziej szczegółową analizę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

jesli moge to prosze o sprawdzenie mojej relacji z dwoma mezczyznami, z którymi mialam/mam rózne przejscia: ja 19/05/1988, oni: 30/12/1986 i 29/11/1987.

 

Bardzo dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

a ja tak zapytam o tę karmiczną 7/16, jak to się objawia jeżeli chodzi o przyjaźń a nie związek ? (chodzi o dwie ósemki numerologiczne) A jeżeli o związek to dlaczego tak często piszą tu i ówdzie, że koniecznie prowadzi do rozstania ? :) Cabby uśmiecham się szczególnie do ciebie, jeżeli chodzi o odpowiedź :)

Edytowane przez anhana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak, że prowadzi do rozstania, wymaga więcej pracy do włożenia w związek, bo jest to karma miłości. Żeby ją przerobić trzeba się nauczyć tworzenia kompromisów, ustalenie właściwych priorytetów czyli najpierw miłość, przyjaźń rodzina. Ważna też jest walka z przeszkodami.

Jak się ma to o przyjaźni, na pewno w podobny sposób dbaniem o relację, żeby żadna z osób nie próbowała dominować w relacji, również umiejętnością kompromisów, oraz odpowiednim stawianiem priorytetów.

Czy to trudne ? Uważam, że o każdą relację należy dbać, a że o te z karmą bardziej, to chyba nie jest aż takie straszne ;)

Wiesz ja uważam, że karmę po prostu należy przerobić, a jeżeli drogi się rozchodzą to zwykle karma nadal zostaje nadal z nami, na kolejne wcielenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

jesli moge to prosze o sprawdzenie mojej relacji z dwoma mezczyznami, z którymi mialam/mam rózne przejscia: ja 19/05/1988, oni: 30/12/1986 i 29/11/1987.

 

Bardzo dziękuje :)

 

30/12/1986 tutaj karmy brak.

29/11/1987 tutaj jest już wyżej wspomniana karma 7/16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja uważam, że karmę po prostu należy przerobić, a jeżeli drogi się rozchodzą to zwykle karma nadal zostaje nadal z nami, na kolejne wcielenia...

 

Po się męczyć i przerabiać karmę?

Jeśli można wiać, to czym prędzej!

A co tam kolejne wcielenie, jestem tu i teraz...

 

(a może nie ma kolejnych wcieleń)

 

hm?

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O każdy związek trzeba dbać i nad nim, a o to, że o karmiczne bardziej ?

Każdy ma prawo podjąć własną decyzję czy chce "męczyć" czy nie. Tutaj ważne jest też uczucie między dwoma osobami, oraz podejście do związku. Więc czy to, aż taka męczarnia? Mój chłopak ma w drodze życia 7/16 więc idąc tym tokiem rozumowania, powinien nie wchodzić w żadne relacje. Moja droga życia 4/13 to jego cykl początkowy, więc karma pracy też trochę wpływa na naszą relację. Jeśli już są kłótnie związane są związane albo z pracą albo z pieniędzmi. Czy to powód, żeby się rozstać ? Nie sądzę. Raczej karma pokazuje nad czym pracować. Relacje bez karmy też nie zawsze są idealne.

Więc uważam, że żadna karma tak naprawę nie przekreśla związku i to nich zależy czy ją przerobią czy nie. Jak już napisałam ja uważam tak, ale ilu ludzi tyle opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

Ja jeszcze wtrącę chociaż to offtop, że miałam kiedyś relację "karmiczną" i była niesamowitą lekcją z której wiele wyniosłam, nie było to łatwe ale gdybym miała wybierać jeszcze raz to nie zrezygnowałabym z niej mimo tego trudu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
To ja dodam coś od siebie, taki bonus ale bardziej w wersji surowej. 7/16 to dług karmy miłości ale nie jest to samo co karma. Karma może mieć pozytywny wydźwięk. Na pewno jest to trudna relacja, wiele kompromisów, nastawienia i dużo łez. Nie należy też myśleć, że jest to miłość do grobowej deski, bo nie jest. Jest to tylko odpracowanie tego co zdażyło się w innych wcieleniach. Pierwsza osoba jest z dz 1 druga z dz 6. Samo połączenie tych liczb już daje wiele do myślenia ale też i dużo trudności. Na dodatek mamy tutaj połączenie ciekawych znaków zodiaku. Waga i Baran, który jest na przełomie Ryby. Dość trudna osobowość, taka wykazująca uległość oraz nadmierną pewnością siebie jednocześnie. Oczywiście ważne są też imiona i nazwiska by móc dokładniej określić liczbę duszy, jej pragnienia oraz lekcje karmiczne, które mogą się zbiegać ze soba bądź całkowicie wykluczać. Reasumując długi karmiczne nie należy traktować jako czegoś przyjemnego i na całe życie, choć są wyjątki. Jest to raczej trudna odkupiająca nauka, która całkowicie różni się od karmy. Tyle ode mnie, nie pisze więcej bo „ktoś” się zaraz przyczepi, że robię komuś autosugestię. To raczej surowy opis by w razie, problemów nie traktować tego długo karmicznego jako ostatecznego bycia z drugą osobą. Wcale tak to nie wygląda. Nie należy też w takich relacjach się oszukiwąć, bo po co? Co do ostatniego pz dla pierwszej osoby, wcale nie musi to być dług zwiazany z kobietą, może też być to relacja z dzieckiem itp. Ciekawe jest też to, że pierwsza osoba ma same długi karmiczne w podliczbach w pz w przeciwieństwie do drugiej osoby, która nie ma ich wcale. Oczywiście nie uwzględniam liczby duszy. Pozdrawiam

 

Dziękuję za odpowiedź. To jest bardzo interesujące...

To ja mam same długi karmiczne. Nie rozumiem dlaczego aż tyle. Mój partner nie ma ich wogóle.

Nasze imiona Joanna i Bartosz.

To prawda, nasz związek nie jest łatwy. Cały czas się uczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
witam :) ja takze mam prosbe czy moglby ktos sprawdzic czy ten zwiazek jest karmiczny ja 15.12.1981 i druga osoba 22.01.1983

 

Nie jest to związek karmiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie:)

 

czy ktoś mógłby być tak uprzejmy i sprawdził czy to związek karmiczny ? ja 18.12.1980, on 24.12.1982

 

Jest to związek karmiczny 5/14, czyli karma wolności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

WITAM,

bardzo mnie interesuje, czy ten związek ma wspólną karmę i co ma wspólnie do przepracowania.

Pani 20.07.1989

Pan 27.02.1969

 

Będę bardzo wdzięczna za wskazówki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM,

bardzo mnie interesuje, czy ten związek ma wspólną karmę i co ma wspólnie do przepracowania.

Pani 20.07.1989

Pan 27.02.1969

 

Będę bardzo wdzięczna za wskazówki.

Pozdrawiam

Nasz związek trwa juz rok. To byla wielka otwartosc iprzyjazn od pierwszego wejrzenia. Ciekawi mnie, jaka mamy wspolna karme, ze wzgledu na dużą różnice wieku. Może to zwiazek nauczyciel-uczen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :) Bardzo proszę o sprawdzenie, co w naszym związku karmicznym coś jest do przerobienia...:) Widziałam, że u niego 19 pojawia się w portrecie, ale ogólnie jak? :) Żyć bez siebie nie możemy...

 

JA: 8.10.1992

ON: 20.10.1992

 

Będę bardzo wdzięczna!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...