Skocz do zawartości

Czy widać miłość na horyzoncie? (rozkład do czerwca)


guinda

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, od pewnego czasu spotykam się z pewnym panem, ale nie jestem pewna o co mu chodzi. Zniecierpliwiona sytuacją i niezdecydowanymi facetami, zapytałam kart czy do końca czerwca na horyzoncie pojawi się szansa na miłość, czy to z nim czy z kimś innym:)

król kielichów + cesarzowa +as buław +as kielichów + 4 buław

 

Śmiem twierdzić, że coś się szykuje. Może pojawić się ktoś, kto w końcu będzie wiedział czego chce (król kielichów- nowy lub stary się odblokuje:P), otwartość na relację, fascynacja i uczucie, (as buław zawsze kojarzy mi się z seksem:D), ale całkiem możliwe że to nie będzie tylko płomienny romans, lecz szansa na trwały związek i nowy rozwój wydarzeń (oby jednak cesarzowa z asem buław nie wskazywały na ciążę:P).

 

Co myślicie? 

Dziękuję za wszystkie wskazówki:)

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
16 minut temu, guinda napisał:

Zniecierpliwiona sytuacją i niezdecydowanymi facetami, zapytałam kart czy do końca czerwca na horyzoncie pojawi się szansa na miłość, czy to z nim czy z kimś innym:)

król kielichów + cesarzowa +as buław +as kielichów + 4 buław

Owszem. Pan romantycznie zainteresowany, ale Król Kielichów może być nieco nieśmiały (ewentualnie z trygonu wody, czyli słoneczny Rak, Skorpion lub Ryby) dalej widać, że pozwolisz się zdobywać i jest aktywne dążenie do stworzenia związku. Jest i płomień namiętności i uczuć

  • Lubię to! 1
  • Super 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
24 minuty temu, guinda napisał:

Witajcie, od pewnego czasu spotykam się z pewnym panem, ale nie jestem pewna o co mu chodzi. Zniecierpliwiona sytuacją i niezdecydowanymi facetami, zapytałam kart czy do końca czerwca na horyzoncie pojawi się szansa na miłość, czy to z nim czy z kimś innym:)

król kielichów + cesarzowa +as buław +as kielichów + 4 buław

Szansa na miłość będzie. Niekoniecznie z obecnym randkowiczem - masz dwa Asy, Buław i Kielichów a to wskazuje na pojawienie się czegoś nowego a nawet - dwóch kolejnych okazji :) 

Krol Kielichów nie jest skory do działania, tak jak pisze @Lunaria- może być nieśmiały i wzdychać z ukrycia. Cesarzowa to z kolei kobieta która dokonuje wyboru i sama wskazuje na faceta którym jest zainteresowana - to ona dokonuje wyboru. Możesz zatem obrócić się w stronę nadarzających się nowych okazji i sytuacji. 
Finalnie 4 Buław pokazuje sukces i świętowanie - zadowolenie z podjętych działań. 

  • Lubię to! 1
  • Super 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, pojawi się miłość na horyzoncie. 

Król Kielichów, czyli mężczyzna, który będzie myślał o Tobie poważnie plus ty jako Cesarzowa, więc mamy już parę. Dalej dwa asy, czyli szansa na miłość i wzajemna fascynacja, a potem 4 denary, czyli romans. Będzie dobrze :)

  • W punkt 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2022 o 16:35, guinda napisał:

Witajcie, od pewnego czasu spotykam się z pewnym panem, ale nie jestem pewna o co mu chodzi. Zniecierpliwiona sytuacją i niezdecydowanymi facetami, zapytałam kart czy do końca czerwca na horyzoncie pojawi się szansa na miłość, czy to z nim czy z kimś innym:)

król kielichów + cesarzowa +as buław +as kielichów + 4 buław

Widać, widać :)

Król Kielichów mógł pokazać pana, o którym piszesz - bo to tak często z tymi kielichowymi jest. Jeśli Król Kielichów pokazuje się w rozkładzie, kiedy jesteś w stałym związku - często pokazuje zakochanego partnera. Jeśli jednak nie jesteś w stałej relacji, to właśnie może pokazywać takiego "typka", któremu nie wiadomo, o co chodzi. On ma w sobie emocje, tylko taki niezbyt skory do działania jest...

Ty natomiast jako Cesarzowa - jesteś kobietą, która zna swoją wartość jest pewna siebie i wie, czego chce. Taka kobieta nie bawi się w niezdecydowane podchody i nie traci czasu na facetów, którzy sami nie wiedzą, czego chcą.

Założyłam, że to Ty wyszłaś w Cesarzowej, jeśli nie - to karta może wskazywać dojrzałą kobietę, która w jakiś sposób może przyczynić się do poznania nowego pana.

As Buław - energia męska, energia ognista, energia mocno erotyczna, a As Kielichów baaaardzo często pokazuje nową miłość. Połączenie tych 2 asów mówi o uczuciu w połączeniu z namiętnością, a kończąca układ 4 Buław - radość, świętowanie i chęć przebywania ze sobą, spędzania razem czasu.

Te 3 ostatnie karty - to jest super układ kart na nową znajomość i obiecujące początki :)

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ponownie :)

Tak mnie jeszcze naszło przy niedzieli i zapytałam o Pana "jeden krok w przód, dwa kroki w tył" (obecny randkowy):D

Dokładnie o to jakie są jego intencje względem mnie i jak traktuje tę znajomość, bo jest dla mnie zagadką.

 

Wyszło: 4 miecze + rydwan + królowa denarów

Dołożyłam jeszcze dwie karty: 2 buław + kapłan

 

4 miecze pokazują aktualna sytuację- jego bierność, wycofanie, to ze nie kwapi się do działania.. Być może nie chce/boi się zaangażować? Z drugiej strony rydwan sugerowałby jakiś impuls do dalszych działań po tym okresie wycofania. Może przemyśli pewne sprawy i stwierdzi, że jestem osobą (królowa denarów) dla której warto byłoby zaryzykować uczucie ;) wówczas ta relacja mogłaby się rozwinąć

Z dołożonych kart wnioskuje, że owszem coś by chciał i coś wisi w powietrzu, ale to kwestia tego czy w końcu szanowny Pan zdecyduje się na jakieś działanie i otworzy na nowe doświadczenia.

 

czy dobrze myślę? :) 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...