Skocz do zawartości

Rozkład na osobe


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, spotykam się od jakiegoś czasu z kimś. Usunęła profil na portalu randkowym, więc wydaje mi się, że ma poważne intencje. 

 

Sygnifikator: Rycerz Monet 

Jest spokojna, poważna, cierpliwa

 

1.Co o mnie myśli? As mieczy

Uważa mnie za inteligentną osobę, z którą można pogadać. 

2.Co do mnie czuje? 4 kielichy

Nic nie czuje. Nie ma miłości, ani nawet zauroczenia. Może spotyka się ze mną, bo się jej nudziło i nie mogła nikogo innego poznać? 

3.Jakie ma wobec mnie intencje? 

Rydwan + dobrane 9 monet

Na początku pomyślałem, że chce mnie zdobyć, ale dociągnąłem 9 monet. Myślę, że nie ma żadnych intencji. W Rydwanie zajmuje się swoimi sprawami i 9 monet to potwierdza. Jej cel to znajomość, bo tak będzie jej wygodnie. 

 

Mówiła mi, że jestem inteligentny, więc tutaj karty potwierdzają. Zauważyłem też, że bardzo często jej się nudzi i nie ma co robić. Czyżbym był tylko kolegą na zajęcie czasu? 

Edytowane przez nastek96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rycerz Monet- relacja będzie sie powoli rozwijać wskazuje na osoby ktore przypatrują sie sutuacji czy drugiej osobie 

 

As mieczy tu sie zgodze 

 

4 kielichy jako uczucia hmm byc może ona jest bardziej skupiona na czymś innym I dlatego ta karta..albo zastanawia sie na ten czas 

 

9 denarow chce spędzać z Tobą miłe chwile choc na ten monent mam wrażenie że czegoś jej brakuje w tej relacji hmm?? Może troche szaleństwa w Rydwanie? 

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nastek96 napisał:

Witajcie, spotykam się od jakiegoś czasu z kimś. Usunęła profil na portalu randkowym, więc wydaje mi się, że ma poważne intencje. 

 

Sygnifikator: Rycerz Monet 

Jest spokojna, poważna, cierpliwa

 

1.Co o mnie myśli? As mieczy

Uważa mnie za inteligentną osobę, z którą można pogadać. 

2.Co do mnie czuje? 4 kielichy

Nic nie czuje. Nie ma miłości, ani nawet zauroczenia. Może spotyka się ze mną, bo się jej nudziło i nie mogła nikogo innego poznać? 

3.Jakie ma wobec mnie intencje? 

Na początku pomyślałem, że chce mnie zdobyć, ale dociągnąłem 9 monet. Myślę, że nie ma żadnych intencji. W Rydwanie zajmuje się swoimi sprawami i 9 monet to potwierdza. Jej cel to znajomość, bo tak będzie jej wygodnie. 

 

Mówiła mi, że jestem inteligentny, więc tutaj karty potwierdzają. Zauważyłem też, że bardzo często jej się nudzi i nie ma co robić. Czyżbym był tylko kolegą na zajęcie czasu? 

Czyli spotkaliście się już w realu?Rycerz monet,osoba konkretna,godna zaufania.

Co myśli- As mieczy, postrzega cię jako inteligentnego,interesującego,początek znajomości.

4kielichow co czuje,obojętność,narazie przyjaźń, czas pokaże co będzie później.

Intencje-moze chce żebyś rozwijać ta relacje i żebyś Ty ja zdobył? 

 

 

 

.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, znamy się i spotykamy realnie. 

A faktycznie może Rydwan to chęć rozwoju relacji. 

Może brakować czegoś w relacji, może i szybszego rozwoju, nwm. Choć mam wrażenie, że ona sama chce powoli to rozwijać. 

 

Dziękuję Wam bardzo :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łącząc wszystkie karty w całość, myślę, że ma bardzo pozytywne podejście do Waszej znajomości - uważa cię za inteligentnego człowieka, z którym jest to "połączenie", fajnie Wam się rozmawia, jesteś dla niej partnerem do rozmowy. Motylków tu jeszcze nie ma ale chciałaby kontynuacji i rozwijania znajomości. Jedyne "ale" może pokazywać 4 Kielichów - może być "zmęczona" zabieganiem (albo poczuciem, że to ona jest tą stroną, która bardziej zabiega), bez wystarczającej (dla niej) reakcji zwrotnej. Myślę, że traktuje Waszą znajomość jako obiecującą, tylko może potrzebować otwarcia się na tą znajomość z Twojej strony, większej dynamiki.

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
22 hours ago, nastek96 said:

Witajcie, spotykam się od jakiegoś czasu z kimś. Usunęła profil na portalu randkowym, więc wydaje mi się, że ma poważne intencje. 

 

Sygnifikator: Rycerz Monet 

Jest spokojna, poważna, cierpliwa

 

1.Co o mnie myśli? As mieczy

Uważa mnie za inteligentną osobę, z którą można pogadać. 

2.Co do mnie czuje? 4 kielichy

Nic nie czuje. Nie ma miłości, ani nawet zauroczenia. Może spotyka się ze mną, bo się jej nudziło i nie mogła nikogo innego poznać? 

3.Jakie ma wobec mnie intencje? 

Rydwan + dobrane 9 monet

Na początku pomyślałem, że chce mnie zdobyć, ale dociągnąłem 9 monet. Myślę, że nie ma żadnych intencji. W Rydwanie zajmuje się swoimi sprawami i 9 monet to potwierdza. Jej cel to znajomość, bo tak będzie jej wygodnie. 

 

Mówiła mi, że jestem inteligentny, więc tutaj karty potwierdzają. Zauważyłem też, że bardzo często jej się nudzi i nie ma co robić. Czyżbym był tylko kolegą na zajęcie czasu? 

Uważam że chce kontynuacji ale na stopie przyjacielskiej. Narazie nie chce się emocjonalnie angażować bo ma czegoś w sobie za dużo, i nie pomieści już tego więcej. Mam wrażenie że możesz być odskocznią z jakiegoś tam powodu ale nie mówię że Cię wykorzystuje. 4 pokazują stabilność w końcu. Dlatego wg mnie ja bym stawiała na powolny koleżeński  rozwój relacji na ten moment. Może zrób inny rozklad na was dwóch bo widzę że możesz mieć mieszane uczucia po tych wszystkich interpretacjach :_boisie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mesi, rzeczywiście ona do mnie pisze więcej, więc może bardziej zabiega, ale na rozwój znajomości jestem ja bardziej otwarty. (Ona pisze codziennie po kilka razy, w sumie to non stop rozmawiamy). Ona tak bardzo powoli to chce rozwijać, jeśli w ogóle chce. 

 

Hopefull, tak, dostałem różne interpretacje, choć moje spojrzenie jest bliskie twojemu. Narazie nie będę rozkładał nic więcej, bo w poniedziałek idziemy na walentynki, to może się coś wyjaśni. 

 

Dziękuję Wam bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...