Skocz do zawartości

Pomoc w interpretacji kart dla początkującej tarocistki:)


larwusia

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka kochani! 

Od jakiegoś czasu interesuję się tarotem i próbuję swoich sił w rozkładach:) Myślę, że zazwyczaj wychodzi mi to całkiem w porządku, ale niektórych połączeń kart nie jestem jeszcze w stanie zrozumieć i tutaj chciałabym prosić Was o pomoc! :1s_c:

 

Zadałam pytanie ,,czy w tym tygodniu uda mi się zagadać do chłopaka, którym jestem zainteresowana” i wyciągnęłam kolejno odwróconego króla kielichów, dziewiątkę buław i słońce. (dołączam zdjęcie)

 

Celowałabym w odpowiedź, że raczej mi się uda i to zrobię, ale nie do końca umiem wyciągnąć z tych kart cokolwiek więcej. Czy mogłabym prosić o pomoc? Z góry dziękuję! 

8743AB9B-72A6-4311-8482-0B9DE5BD5FE2.jpeg

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

Wiesz, tarot to również sztuka zadawania pytań. Twoje wydaje mi się nieco niefortunne. Czy zadajesz pytanie o coś co leży w 100% po Twojej stronie?  No bo co to znaczy czy uda Ci się ? Czy istnieją jakieś obiektywne zewnętrzne przeszkody że miałoby Ci się udać bądź nie ? Należałoby wtedy spytać o te przeszkody.

Jakoś nie bardzo rozumiem intencję. Czy tarot ma odpowiedzieć na pytanie dotyczące twojego chcenia czy zebrania się na odwagę ? Co miałabyś zrobić z odpowiedzią kart ?

  • W punkt 4
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że sigmalion ma rację. Ta sytuacja zależy tylko od Cb i tutaj tarot nie bardzo może pomóc, jeśli nie istnieją żadne zewnętrzne przeszkody. 

 

Myślę, że nie zagadasz. Mężczyzna wyszedł odwrócony. Myślę, że to możesz być ty pozbawiona spokoju i zestresowana. W 9 buław będziesz starała się go zagadać i będziesz miała taki plan. 

Słońce przy negatywnych kartach to może twój brak pewności siebie? 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...