Skocz do zawartości

Ściągnięte :D Co mnie czeka do końca 3 roku numerologicznego?


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Męczy mnie strasznie marazm. I czuje się bardzo bezsilna w obecnej sytuacji wiec pozwoliłam sobie „pożyczyć” pomysł od kolegi @nastek96 jego pomysł na rozkład. 
Czuje się podniesiona trochę na duchu bo karty nie są złe - a spodziewałam się czarnego scenariusza. 
Oto moje karty: 

 

Paż Monet 10 Monet Słońce As Buław Mag 

 

 

Czyli jeszcze znajdę pomysł na poprawę sytuacji. 
Paź Monet to są korzystne wiadomości, oferta. Czyjaś życzliwość na której koge zyskać. W 10 Monet są spore pieniądze pochodzące z rodzinnego majątku( siostra sprzedaje dom i teoretycznie po całym tym procesie na być lepiej). 10 to karta Brama która zdecydowanie uda się przejść - stawiam, że skoro dalej Słońce to uda nam się pojechać na dłuższe wakacje. W Asie Buław widzę moją inicjatywę lub otrzymanie wiadomości - razem z Magiem może to być zapisanie się finalnie na portal randkowy albo po prostu otrzymanie od kogoś zaproszenia na randkę. 
uff…

Edytowane przez Gringe
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wow, paź monet to oferta pracy, która przyniesie Ci dużo pieniędzy. 

10 denarów jaki piszesz to doświadczenia rodzinne

Słońce i As buław kojarzy mi się z romansem w lato. Romans z Magiem, facet który ma bajerę :)

 

A Tak rozkminiając karty osobno:

paź denarów: oferta pracy 

10 denarów: różnego rodzaju sprawy rodzinne lub z majątkiem rodzinnym 

Słońce: sytuacja, w której będziesz musiała znać swoją wartość, odnaleźć ją. Być może będziesz musiała przepracować jakąś kwestie egoizmu, albo coś z dzieckiem. 

As buław: Romans lub nowy początek czegoś. Będziesz musiała znaleźć odwagę, aby coś zacząć. 

Mag: Będzie się kręcił jakiś facet przy Tobie, albo sama będziesz zaczynała jakieś przedsięwzięcie, nowe plany. Będziesz musiała wykazać się pewnością siebie i dużymi umiejętnościami językowymi. 

 

Edytowane przez nastek96
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Gringe napisał:

Meczy mnie strasznie marazm. I czuje się bardzo bezsilna w obecnej sytuacji wiec pozwoliłam sobie „pożyczyć” pomysł od kolegi @nastek96 jego pomysł na rozkład. 
Czuje się podniesiona trochę na duchu bo karty nie są złe - a spodziewałam się czarnego scenariusza. 
Oto moje karty: 

 

Paż Monet 10 Monet Słońce As Buław Mag 

 

 

Czyli jeszcze znajdę pomysł na poprawę sytuacji. 
Paź Monet to są korzystne wiadomości, oferta. Czyjaś życzliwość na której koge zyskać. W 10 Monet są spore pieniądze pochodzące z rodzinnego majątku( siostra sprzedaje dom i teoretycznie po całym tym procesie na być lepiej). 10 to karta Brama która zdecydowanie uda się przejść - stawiam, że skoro dalej Słońce to uda nam się pojechać na dłuższe wakacje. W Asie Buław widzę moją inicjatywę lub otrzymanie wiadomości - razem z Magiem może to być zapisanie się finalnie na portal randkowy albo po prostu otrzymanie od kogoś zaproszenia na randkę. 
uff…

Poprawa sytuacji finansowej. Zapewne lepsza praca. Sądzę też, że będzie płomienny romans - uważaj na ciążę, jeśli nie planujesz.

 

Ciekawie się zapowiada :D

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
On 2/20/2022 at 7:15 PM, Gringe said:

Paz Monet 10 Monet Słońce As Buław Mag

Ty będziesz "inwestować" materialnie w rodzinę i swoje dziecko. Później poczujesz nową energię I coś zaczniesz działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...