Skocz do zawartości

Co on o mnie myśli i czy w ogóle mysli?;)


Kapucia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

zapytałam kart czy myśli o mnie pewien Pan, a jeżeli myśli to co myśli.

Spotykam się z nim jakiś czas, ale nie mamy codziennego kontaktu i przez to ciezko mi rozszyfrować jego intencje.

 

wyszlo:

 

10 kielichów + król denarów + królowa denarów 


zdaje się, że o mnie myśli i chyba to całkiem miłe mysli.

Chciałby stworzyć poważną relację i widzi we mnie kandydatkę na partnerkę, król i królowa denarów wskazywałoby na parę. Czy dobrze interpretuję? 

dziękuję i Was pozdrawiam! 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, na pierwszy rzut oka bardzo przyjemny rozkład.

 

10 kielichów - myśli i to bardzo przychylnie, być moze jesteś dla niego kandydatką na założenie rodziny. Choć kielichy to bardziej uczucia, więc on czuje przy Tobie emocjonalne spełnienie.

 

Też mi się rzuciła w oczy królewska para :) I to jeszcze w żywiole ognia. Jest tu dużo pasji i namiętności. Król denarów to przedsiębiorczość, negocjacje, charyzma. Być może to uczucie pcha go do działania, chciałby tak ustawić cały świat, żeby było wam najlepiej i użyje wszystkich swoich umiejętności. Chciałby się zaprezentować z jaknajlepszej strony.

 

Z kolei Królowa Denarów - imponuje mu Twoja niezależność. Jeśli relacja to na zasadach partnerskich. Nikt nie musi nikogo niańczyć, sama się o siebie zatroszczysz (co nie oznacza, że on przestanie próbować Ci w tym pomóc). Być może jesteś przez niego bardzo pożądana, widzi w Tobie symbol wolności i seksualności. Myśli, że do siebie pasujecie :)

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Szept myśli napisał:

Jestes  pewna że wolny? 

Tego, że nie jest w żadnym związku jestem pewna, ponad pół roku temu rozstał się z dziewczyną. A czy nie randkuje też z innymi to nigdy nie ma pewności ;) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szept myśli napisał:

Jestes  pewna że wolny? 

Tego, że nie jest w żadnym związku jestem pewna, ponad pół roku temu rozstał się z dziewczyną. A czy nie randkuje też z innymi to nigdy nie ma pewności  ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kapucia napisał:

Tego, że nie jest w żadnym związku jestem pewna, ponad pół roku temu rozstał się z dziewczyną. A czy nie randkuje też z innymi to nigdy nie ma pewności ;) 

Spoko pytam teoretycznie. 

Więc moim zdaniem karty nie sa złe. Ma w planach z Toba związek. Widzisz Ty sie martwisz ze nie pisze codziennie. 

Bo on nie ma takiej potrzeby poprostu skupiony na własnych sprawach dlatego tutaj denary ale to nie znaczy że ciebie olewa. Widzi w Tobie kobiete z krwi i kosci widzi w Tobie potencjał czy akurat na żonę? Czas pokaże 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ver Million napisał:

Wow, na pierwszy rzut oka bardzo przyjemny rozkład.

 

10 kielichów - myśli i to bardzo przychylnie, być moze jesteś dla niego kandydatką na założenie rodziny. Choć kielichy to bardziej uczucia, więc on czuje przy Tobie emocjonalne spełnienie.

 

Też mi się rzuciła w oczy królewska para :) I to jeszcze w żywiole ognia. Jest tu dużo pasji i namiętności. Król denarów to przedsiębiorczość, negocjacje, charyzma. Być może to uczucie pcha go do działania, chciałby tak ustawić cały świat, żeby było wam najlepiej i użyje wszystkich swoich umiejętności. Chciałby się zaprezentować z jaknajlepszej strony.

 

Z kolei Królowa Denarów - imponuje mu Twoja niezależność. Jeśli relacja to na zasadach partnerskich. Nikt nie musi nikogo niańczyć, sama się o siebie zatroszczysz (co nie oznacza, że on przestanie próbować Ci w tym pomóc). Być może jesteś przez niego bardzo pożądana, widzi w Tobie symbol wolności i seksualności. Myśli, że do siebie pasujecie :)


Chciałam tylko uzupełnić, że to, że on widzi w Tobie symbol wolności i niezależności nie oznacza, że musisz taka być, albo że tracisz prawa do emocjonalności i wątpliwości. Jego wizja idealnej kobiety to nie musi być Twoje zadanie do spełnienia. Powiem więcej. Bardziej mu zaimponujesz jeśli podążysz za sobą, swoimi potrzebami i odczuciami, ale przede wszystkim to będzie dobre dla Ciebie. Nie zapominaj o sobie jak bardzo nie byłabyś zakochana.

 

Z miłością :yes:

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...