Skocz do zawartości

Co mnie czeka do końca 3 roku numerologicznego? (za Nastkiem i Gringe) ZWERYFIKOWANE


Anastazja979

Rekomendowane odpowiedzi

Zainspirowałam się :)

 

Oto moje karty:

 

VI Kochankowie, 7 kielichów, 0 Głupiec, 7 mieczy, As mieczy

 

Czeka mnie podjęcie jakiejś decyzji i podróż w nieznane. Odcięcie się od czegoś, co nie służyło. 

Edytowane przez Anastazja979
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
2 godziny temu, Anastazja979 napisał:

Zainspirowałam się :)

 

Oto moje karty:

 

VI Kochankowie, 7 kielichów, 0 Głupiec, 7 mieczy, As mieczy

 

Czeka mnie podjęcie jakiejś decyzji i podróż w nieznane. Odcięcie się od czegoś, co nie służyło. 

Kochankowie to wybór ale też nie zapominajmy, że może zwiastować związek. Połączenie dwóch osób. Karta miłości, co może jeszcze podbić 7 Kielichów- karta patrzenia przez różowe okulary na drugą osobę. Bujanie w obłokach i oddawanie się słodkim marzeniom o miłości idealnej. 
W 7 Kuelivhow może być znajomość zawarta za pośrednictwem internetu kiedy ba podstawie rozmów budujemy sobie obraz drugiej osoby i „gdybamy”. Wszystko się może zdarzyć. 
Glupiec też poniekąd może mówić o wejściu w nową relację - dosyć optymistycznie podchodzi się tutaj, karta może w jakiś sposób pokazywać zaczynanie wszystkiego od początku - nowe miejsce zamieszkania, nowa praca, nowe grono znajomych i ekscytacja z tym związana. 
7 Mieczy może mówić o niejasnych sytuacjach - stwarzanych przez Ciebie albo przez kogoś w stosunku do Ciebie - i tutaj pojawi się konieczność oczyszczającej rozmowy i klasyfikacji( As Mieczy często pokazuje mi rozmowy oparte na suchych faktach, np rozliczenie wydanych pieniędzy). 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w Kochankach czeka Cię romans, który rozbudzi jakieś platoniczne uczucia. 

Potem w Głupcu poznasz jakiegoś człowieka, albo życie wymusi obranie jakiejś nowej drogi. Uważaj, ktoś Cię może oszukać tam. Ale ty będziesz sprytna i odetniesz się od tej osoby. As mieczy może też oznaczać jakiś rozwój intelektualny. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli widzę:

1.Romans

2.Zmierzenie się z własnymi platonicznymi uczuciami/fantazjami

3.Nowy rozdział w życiu, nowa droga

4.Oszuustwo lub nieszczera osoba 

5.Odciecie się od tej sprawy i dobre zakończenie :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość Hopefull
On 2/21/2022 at 8:10 PM, Anastazja979 said:

VI Kochankowie, 7 kielichów, 0 Głupiec, 7 mieczy, As mieczy

Może się kimś zainteresujesz ale mogą być jeszcze inne opcje otwarte albo ty je sama trzymasz otwarte bo lubisz się bawić i nie chcesz wchodzić w nic poważnego. 7 mieczy i as mieczy zwyczajnie mówią o wycofaniu i zupełnym odcięciu. Albo zdobędziesz pewne informacje o czymś, o kimś i się wycofasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 23.02.2022 o 12:11, Arcan napisał:

Tak jakby Twoim zadaniem do końca tego roku numero było przejście niemiłej sytuacji uczuciowej

Weryfikacja. Arcan trafiła. Rozstałam się z facetem.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykro mi.

 

mam pytanie osobiste, które jest powiązane z kartami: czy pan odszedł do innej?

 

pytam, bo mnie zaciekawiło 7 pucharów przy kochankach, a ta karta jest podzielona na pół i mężczyzna stoi właśnie przy kielichach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Venilia napisał:

przykro mi.

 

mam pytanie osobiste, które jest powiązane z kartami: czy pan odszedł do innej?

 

pytam, bo mnie zaciekawiło 7 pucharów przy kochankach, a ta karta jest podzielona na pół i mężczyzna stoi właśnie przy kielichach. 

Nie, to ja zakończyłam związek. Nie wydaje mi się, żeby miał kogoś na boku.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Lunaria zmienił tytuł na Co mnie czeka do końca 3 roku numerologicznego? (za Nastkiem i Gringe) ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...