Skocz do zawartości

Czemu on się nie odzywa?


Boombayah

Rekomendowane odpowiedzi

WItam wszystkich, postawiłam sobie karty tarota na pytanie, które mnie nurtuje a mianowicie jak w tytule: czemu on się do mnie nie odzywa. Położyłam trzy karty i wyszły 8 mieczy, 3 kielichy i odwrócone 3 miecze. Czy może tu chodzić o trzecią osobę czy jakieś odcięcie się ot po prostu? 

 

Proszę o pomoc, dopiero wchodzę w świat tarota i nie jestem do końca pewna jak mam to rozumieć, jaki może być powód.. 

Z góry dziękuję.. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Boombayah napisał:

WItam wszystkich, postawiłam sobie karty tarota na pytanie, które mnie nurtuje a mianowicie jak w tytule: czemu on się do mnie nie odzywa. Położyłam trzy karty i wyszły 8 mieczy, 3 kielichy i odwrócone 3 miecze. Czy może tu chodzić o trzecią osobę czy jakieś odcięcie się ot po prostu? 

 

Proszę o pomoc, dopiero wchodzę w świat tarota i nie jestem do końca pewna jak mam to rozumieć, jaki może być powód.. 

Z góry dziękuję.. 

Może tu chodzić o trzecią osobę, trójki zazwyczaj wskazują na ten aspekt właśnie - pojawienie się kogoś trzeciego, a u Ciebie w rozkładzie wypadły aż dwie, więc wg. mnie o to właśnie chodzi; ale może ktoś mądrzejszy ode mnie się wypowie i rzuci więcej światła na ten rozkład. Pozdrawiam

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był między wami jakiś konflikt  kłótnia coś co zawarzylo na tej znajomości.? 8 mieczy to blokady mentalne albo takie gdzie mamy związane rece i nie możemy działać choć chcemy. On jakby miał do Ciebie żal albo już jest rozczarowany tą znajomością. Tą 3 kielichy to może być takie luźne podchodzenie do znajomości 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
15 godzin temu, Boombayah napisał:

Położyłam trzy karty i wyszły 8 mieczy, 3 kielichy i odwrócone 3 miecze

8 Mieczy jako blokada, takie totalne poczucie bezsilności w związku z otaczającymi okolicznościami. Bezsilność. sytuacje o których Ty nie wiesz a blokujące ruch u drugiej osoby. 
W 3 Kielichów - mam wrażenie, że osoba chciałaby utrzymać lekkość tej relacji, nie wchodzić głębiej, nie tłumaczyć. A na ten moment nie ma możliwości utrzymania kontaktu na tak niefrasobliwym poziomie jakby chciała. 
W 3 Mieczy( odwróconej też) są wiadomości rozdzierające serce, rozczarowujące. 
W całym układzie na trzy karty dwie masz Mieczowe - może chodzić o jakiś stres, przyczyna tkwi w informacjach, w myśleniu, w sposobie postrzegania sytuacji. 
Ta osoba nie chce tłumaczyć się przed Tobą. 
 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Szept myśli napisał:

Był między wami jakiś konflikt  kłótnia coś co zawarzylo na tej znajomości.? 8 mieczy to blokady mentalne albo takie gdzie mamy związane rece i nie możemy działać choć chcemy. On jakby miał do Ciebie żal albo już jest rozczarowany tą znajomością. Tą 3 kielichy to może być takie luźne podchodzenie do znajomości 

 

 

Była taka drobna sprzeczka. Chodziło o spotkanie się w realu (jest to nowa znajomość) strasznie naciskał aby szybko się spotkać i móc poznać. Ja przeciągałam to w czasie i to mu nie pasowało. W końcu doszło do spotkania. Mam wrażenie, że właśnie po spotkaniu ta znajomość się znacznie ochłodziła i ten kontakt jest praktycznie znikomy. Zauważyłam też, że częściej ja zaczynam rozmowę, piszę a teraz przestałam. No i to mnie zastanawiało dlaczego. 

 

Dziękuję też za odpowiedzi powyżej, za pomoc, zobaczymy co będzie w przyszłości czy ta znajomość się w jakiś sposób odbuduje albo czy pójdzie naprzód. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Boombayah napisał:

 

 

Była taka drobna sprzeczka. Chodziło o spotkanie się w realu (jest to nowa znajomość) strasznie naciskał aby szybko się spotkać i móc poznać. Ja przeciągałam to w czasie i to mu nie pasowało. W końcu doszło do spotkania. Mam wrażenie, że właśnie po spotkaniu ta znajomość się znacznie ochłodziła i ten kontakt jest praktycznie znikomy. Zauważyłam też, że częściej ja zaczynam rozmowę, piszę a teraz przestałam. No i to mnie zastanawiało dlaczego. 

 

Dziękuję też za odpowiedzi powyżej, za pomoc, zobaczymy co będzie w przyszłości czy ta znajomość się w jakiś sposób odbuduje albo czy pójdzie naprzód. 

Takie zachowanie faceta po spotkaniu już nie wróży dobrego rozwoju znajomości.  

Być może jego oczekiwania były inne niż Twoje może on chciał się poprostu zabawic ( 3 puchary) .Nie pisz pierwsza facet zainteresowany postępuje inaczej dobrze to wiemy tylko jeszcze się łudzimy. Jeżeli odezwie się po długim czasie to on poprostu się bawi Tobą. Zresztą sama zobaczysz.

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,patrzac na kartry,to na moje oko,facet sie rozczarowal i dal sobie spokoj,moze stwierdzil,ze nie jestes w jego typie,sama mialam taka sytuacje,gdzie fajnie mi sie z kims pisalo,a w realu okazalo sie ,ze to nie to.....czasem nie zaiskrzy niestety,wiec lepiej uciac to od razu,niz tracic czas....:bukiet3i:

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...