Skocz do zawartości

Kiedy skończy się agresja Rosji?


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Pytanie jak w tytule: Chmury Ptaki - koniec zimy, pomiędzy 6 a 12 dni. Pytanie zadałam wczoraj, więc myślę że niedługo będzie koniec : )

 

Czy Ukraina wygra? Książka Ptaki Kwiaty - (środkowa jako najważniejsza). Ptaki pokazują konflikt a Książka to tajemnice, natomiast Kwiaty mówią o pomyślnym zakończeniu działań, może już są prowadzone zakulisowe działania, aby doprowadzić do rozejmu. Finalnie Ukraina obroni swoją niepodległość 

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StoKrotkax
1 godzinę temu, Lunaria napisał:

Pytanie jak w tytule: Chmury Ptaki - koniec zimy, pomiędzy 6 a 12 dni. Pytanie zadałam wczoraj, więc myślę że niedługo będzie koniec : )

 

Czy Ukraina wygra? Książka Ptaki Kwiaty - (środkowa jako najważniejsza). Ptaki pokazują konflikt a Książka to tajemnice, natomiast Kwiaty mówią o pomyślnym zakończeniu działań, może już są prowadzone zakulisowe działania, aby doprowadzić do rozejmu. Finalnie Ukraina obroni swoją niepodległość 

Oby !:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Tak myślę i obawiam się, że moje wcześniejsze rozważania interpretacyjne są mylne...  Skoro Chmury to koniec zimy a Ptaki to początek lata... to może jednak rozciągnie się w czasie do przełomu czerwca/lipca :

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Lunaria napisał:

Tak myślę i obawiam się, że moje wcześniejsze rozważania interpretacyjne są mylne...  Skoro Chmury to koniec zimy a Ptaki to początek lata... to może jednak rozciągnie się w czasie do przełomu czerwca/lipca :

 

Weźmy pod uwagę, że nawet po oficjalnym ogłoszeniu końca wojny nie tak łatwo będzie to wszystko odkręcić. Z tego co wiem to uchodźcy mogą legalnie przebywac w Polsce ok. 3 miesiące. Można na to spojrzeć też w ten sposób. Ptaki mogą kojarzyć się z powrotem do kraju.

 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
W dniu 28.02.2022 o 09:03, Lunaria napisał:

Książka Ptaki Kwiaty

 

Propozycja podpisania jakiejś (najpewniej tajnej) umowy, traktatu. Mogą być też ukryte negocjacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.02.2022 o 10:47, StoKrotkax napisał:

Oby !:(

Ptaki to chaos stres dezorientacja konflikt książka mówi o czymś co jest ukryte tajemnice nic nie jest takie jak myslimy 

Kwiaty? Złożenie broni? Przez kogo? Owszem kiedyś to się skończy ale..

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
59 minut temu, Szept myśli napisał:

Kwiaty? Złożenie broni? Przez kogo? Owszem kiedyś to się skończy ale..

Skoro pytanie było czy Ukraina wygra i sama piszesz, że jest złożenie broni, to rozumiem że wygrana jest po ich stronie. 

 

Chyba, że karty odpowiedziały przewrotnie i Ptaki oznaczają Rosje (w ich godle jest dwugłowy orzeł), ale wątpię, bo nie pytałam kto wygra tylko czy wygra dany kraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Lunaria napisał:

Skoro pytanie było czy Ukraina wygra i sama piszesz, że jest złożenie broni, to rozumiem że wygrana jest po ich stronie. 

 

Chyba, że karty odpowiedziały przewrotnie i Ptaki oznaczają Rosje (w ich godle jest dwugłowy orzeł), ale wątpię, bo nie pytałam kto wygra tylko czy wygra dany kraj

Tak agresja Rosji się skończy jak Putin dopnie swego. 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...