Jump to content

Ufo nad miastem Łódź?

Recommended Posts

Przez chyba 30 lat nie trafiłam na wzmiankę o Ufo nad miastem Łódź. Byłam wtedy w mieszkaniu wysokiego bloku, chyba jesienią. Niestety nie mam nic co mogłoby określić dokładny czas. Siedziałam wieczorem, było już ciemno. Za oknem widziałam oświetlone latarniami drogi wewnętrzne osiedla. Światła w oknach bloków. Oglądałam telewizor w nieoświetlonym pokoju. W pewnym momencie zgasł telewizor. Zrobiło się jasno. Wyjrzałam przez okno. Na zewnątrz był dzień. Wszystkie światła pogaszone. Zanim się zorientowałam w sytuacji znowu był wieczór, paliły się latarnie i grał telewizor. Oczekiwałam, że w następnym dniu będzie informacja w gazecie. Zwłaszcza że wg gazetowych informacji były planowane próby z oświetlaniem Ziemi przez satelitę. Jakiś sąsiad kiedyś o tym wydarzeniu wspomniał i nic więcej. Po paru latach ktoś oglądał końcówkę programu "Rozmowy nocą" gdzie była mowa o spotkaniu 4 stopnia na łódzkim Manhattanie.

Tylko raz w życiu miałam sytuację że roślinom doniczkowym wyrosły nowe liście 3 razy większe niż normalnie. Myślę, że to było w tamtym roku. Później rosły jak wcześniej.

No ale gdzie to ufo? Widzialas spodek trojkat czy tylko swiatlo?

Czy dobrze zrozumialam? Mialas efekt oz???

Posted (edited)

Dla mnie była wystarczająca niesamowitość że późnym wieczorem (niebo było czarne) zrobił się dzień (jasno jak o poranku bez słońca, jak taki zachmurzony dzień). Byłam tak zdezorientowana że najpierw patrzyłam co się dzieje. Za krótko to trwało żeby w miarę oprzytomnieć i szukać przyczyny ani czy zjawisko wystąpiło na oddalonym osiedlu. We wszystkich przekazach o UFO jest mowa że przestają działać urządzenia elektryczne. Tutaj zgasł telewizor i wszystkie latarnie oraz światła w oknach wszystkich bloków naprzeciwko. 

Edited by Oti

10 minut temu, Oti napisał:

Dla mnie była wystarczająca niesamowitość że późnym wieczorem (niebo było czarne) zrobił się dzień (jasno jak o poranku bez słońca, jak taki zachmurzony dzień). Byłam tak zdezorientowana że najpierw patrzyłam co się dzieje. Za krótko to trwało żeby w miarę oprzytomnieć i szukać przyczyny ani czy zjawisko wystąpiło na oddalonym osiedlu. We wszystkich przekazach o UFO jest mowa że przestają działać urządzenia elektryczne. Tutaj zgasł telewizor i wszystkie latarnie oraz światła w oknach wszystkich bloków na przeciwko. 

A masz kolo siebie  jakas baze wojskowa?

Żadnych baz. Nigdy wcześniej ani póżniej, z tego co wiem, nic takiego się nie wydarzyło.

Swiatlo to jeszcze nie ufo. Ale to fakt ze zdarzenie niecodzienne.

Edited by Blackraven

3 godziny temu, Oti napisał:

Przez chyba 30 lat nie trafiłam na wzmiankę o Ufo nad miastem Łódź. Byłam wtedy w mieszkaniu wysokiego bloku, chyba jesienią. Niestety nie mam nic co mogłoby określić dokładny czas. Siedziałam wieczorem, było już ciemno. Za oknem widziałam oświetlone latarniami drogi wewnętrzne osiedla. Światła w oknach bloków. Oglądałam telewizor w nieoświetlonym pokoju. W pewnym momencie zgasł telewizor. Zrobiło się jasno. Wyjrzałam przez okno. Na zewnątrz był dzień. Wszystkie światła pogaszone. Zanim się zorientowałam w sytuacji znowu był wieczór, paliły się latarnie i grał telewizor. Oczekiwałam, że w następnym dniu będzie informacja w gazecie. Zwłaszcza że wg gazetowych informacji były planowane próby z oświetlaniem Ziemi przez satelitę. Jakiś sąsiad kiedyś o tym wydarzeniu wspomniał i nic więcej. Po paru latach ktoś oglądał końcówkę programu "Rozmowy nocą" gdzie była mowa o spotkaniu 4 stopnia na łódzkim Manhattanie.

Tylko raz w życiu miałam sytuację że roślinom doniczkowym wyrosły nowe liście 3 razy większe niż normalnie. Myślę, że to było w tamtym roku. Później rosły jak wcześniej.

Może w tym wszystkim chodzi o to, że nie pamiętasz tego, co się działo przez wiele godzin, masz brakujący czas, z którego do końca nie zdajesz sobie sprawy.

Pamiętasz dziwny ciąg zdarzeń z wymazanymi wspomnieniami.

To dosyć częste doświadczenia, które mają niektóre osoby.

Edited by Milano0404

Posted (edited)

Raczej nie. Leciał jakiś film czy program w telewizji więc po prostu kontynuowałam oglądanie. Zauważyłabym i zapamiętała gdyby nagle wyświetlał coś innego albo był duży przeskok w fabule. Jak wyłączył się telewizor, podeszłam do okna, a jak wszystko wróciło i się ponownie włączył odeszłam od okna (tylko ten czas w oglądaniu straciłam) i oglądałam dalej.

Tylko pozostało pytanie: co to było? I pewność że w porannych gazetach będzie to opisane. Na następny dzień ogromne zdziwienie, że żadnej wzmianki. Wtedy nie byłam sama, więc wiem że to było. Po wielu latach szukałam w internecie ale na nic nie trafiłam. Dopiero po usłyszeniu że były ufoludki w Łodzi połączyłam to zjawisko z UFO.

Jako uzupełnienie dodam że Łódzki Manhattan znajduje się w centrum Łodzi a ja byłam w bardzo oddalonej dzielnicy. Czyli jeżeli moje domysły są słuszne to mógł być najwyżej przelot.

Edited by Oti