Skocz do zawartości

horoskop horarny - kiedy naprawią mi pralkę?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Jak w temacie... w kolejnym poście dodam zdjęcie, bo oczywiście wyskakuje błąd.

 

Ascendent w Byku, czyli ja. Mój władca ascendentu - Wenus czyni aspekt separacyjny z Marsem i nie da się ukryć, że cała historia nieźle mnie rozzłościła. Natomiast Wenus ma aspekt aplikacyjny (kwadratura) do Urana, a ten jest w dodatku w 12 domu, więc muszę się liczyć, że przykrych niespodzianek nastąpi ciąg dalszy.

Ach... piszę dość chaotycznie, ale pralka została zareklamowana, czekam na telefon od serwisanta kiedy łaskawie się zjawi (ok 4-5 dni roboczych). Myślę, że zabierze pralkę i mam nadzieję, że wróci jak najszybciej, ale obawiam się, że Uran jeszcze namiesza...

Mam problem z określeniem domu przedmiotu czy II dom (wtedy próg w Bliźnietach i władca Merkury) jako ruchomości czy IV jako zakończenie spraw, poza tym ten dom odnosi się bezpośrednio do napraw (wtedy próg w Raku a władca Księżyc).

W żadnym z tych przypadków, czyli ani Księżyc ani Merkury nie mają aspektu z Wenus : (

Merkury jest w domu XI w Rybach to wskazywałoby na średni czas.

Księżyc zaś jest w Raku w domu III, więc uściślając czas: średnio

Tylko co to znaczy średnio :p

Macie pomysły jak to ugryźć?

  • Lubię to! 1
  • Cool 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Lunaria trzymam kciuki :) 

Ps. Pomyślałam tez, że może to być 6 jednostek bo tyle ma do przejścia Księżyc by zrobić koniunkcję z IC. Koniecznie daj znać - jestem bardzo ciekawa :) 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Weryfikacja: pralka naprawiona, od zadania pytania do naprawienia pralki minęły 72 h czyli 3 dni :)

Od zgłoszenia pralki do naprawy,

czyli powinnam była kierować się ruchem Księżyca 

  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

Już po ptokach, ale myślę, że pralkę należy wziąć na warsztat, a nie Ciebie, bo Asc reprezentuje wprawdzie pytającego, ale sprawa dotyczy jego własności. Ew. domu usług, czyli 6, chociaż Frawley mówi, że to określa konkretnie usługodawcę. Te domy mają jednego władcę i ma on aspekt separacyjny z Księżycem, to wygląda na to, że naprawa pralki to przeszłość, już się odbyła :D 

a tak ogólnie, to Księżyc w znaku kardynalnym mówi, że szybko, a tu jest u siebie w dodatku, Merkury w zmiennym, więc jest to bym rzekł umiarkowany czas. 

IV d. jako zakończenie spraw to bym w ogóle nie brał pod uwagę, bo nie zapytałaś o "koniec" tylko kiedy naprawią, ale to nie oznacza końca jako takiego. 

 

Może wyszło to przez Jowisza? bo jeśli idzie o ruch Księżyca, to Księżyc do niego aplikuje, a Merkury, władca wspomnianych domów, jest pod władztwem Jowisza. 

Tak kombinuję tylko, bo jeśli idzie o horarną, to cienki Bolek jestem :) 

  • W punkt 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...