Skocz do zawartości

Pozostałość po świecy


Paupat

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :).

Wczoraj zapaliłam białą świece z intencją aby to co złego życzy mi pewna osoba to do niej wróciło tą samą drogą. Pozwoliłam świecy aby się wypaliła do końca. Miała się palić około 12h czyli do 3 rano. Po wstaniu ku mojemu zdziwieniu paliła się dalej była 9:00, tzn coś czarnego z niej zostało i dobre 6h jeszcze się to paliło. Czy ktoś spotkał się z czymś takim podobnym? Co o tym sądzicie?. 

Pozdrawiam. 

IMG_20220423_101538.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja. Dość często palę świece. Po prostu niektóre potrafią się palić do usranej śmierci, zwłaszcza, że widzę na zdjęciu, że Twoja była z gatunku tych grubych i dużych. Mi nawet te zwykłe potrafią się palić kilkanaście godzin, a co dopiero ten typ. Polecam jednak nie zostawiać ich bez opieki: można zgasić świecę na noc i rytuał kontynuować w dzień. Pożary są bardzo możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ragna napisał:

Tak, ja. Dość często palę świece. Po prostu niektóre potrafią się palić do usranej śmierci, zwłaszcza, że widzę na zdjęciu, że Twoja była z gatunku tych grubych i dużych. Mi nawet te zwykłe potrafią się palić kilkanaście godzin, a co dopiero ten typ. Polecam jednak nie zostawiać ich bez opieki: można zgasić świecę na noc i rytuał kontynuować w dzień. Pożary są bardzo możliwe.

Moja świeca miała 7 cm wielkości i była wąska. Tak się rozlała. Stała w domku takim dla świec. A to takie czarne co pozostało to jest normalne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Paupat napisał:

A to takie czarne co pozostało to jest normalne?

 

Tak. Niestety nie mam zdjęć żeby pokazać jak to u mnie czasem wygląda, ale ogółem to normalne, że się świeca zamienia na koniec w zupę, która płonie jeszcze długo. To czarne to nic innego jak ciała smoliste - spalony knot i wosk/parafina/barwniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ragna napisał:

 

Tak. Niestety nie mam zdjęć żeby pokazać jak to u mnie czasem wygląda, ale ogółem to normalne, że się świeca zamienia na koniec w zupę, która płonie jeszcze długo. To czarne to nic innego jak ciała smoliste - spalony knot i wosk/parafina/barwniki.

Dziękuję uprzejmie za odpowiedź. ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...