Skocz do zawartości

Co mogę / mam zrobić aby być szczęśliwą w związku


AdaMisz

Rekomendowane odpowiedzi

Wylosowałam 7denarów, 10 mieczy, 2 buław, Słońce

Moje myśli aktualne o sytuacji w swoim małżeństwie są dalekie od rzeczywistości. Czyli widzę to inaczej niż jest faktycznie.

Mojemu związkowi szkodzi i nie powinnam tego robić to suche kalkulowanie, które szkodzi duszy. Szkodzę chcąc dominować w związku.

Służy / co powinnam robić: powinnam skupić się na współpracy i równowadze, pozwolić chwili się dziać i popatrzeć co się stanie i zanim podejmę działanie powinnam się najpierw zastanowić.

Kolejny krok: no i tu mam impas. Karta jest bardzo pozytywna ale z jej znaczenia nie umiem wyłuskać porady jaki kolejny krok powinnam podjąć aby poprawić relację osiągnąć szczęście. Karta mówi, że powinnam się skupić na rozwoju, nauce? Może sugerować, że powinniśmy iść do fachowca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0Chyba nie jest łatwo bo masz do przepracowania 10 mieczy. Niewiem co między Wami zgrzyta. 

Jakbyś była rozczarowana i przybita czymś. 

Co możesz zrobić?

Tutaj trzeba sobie wszystko wyjaśnić na spokojnie powiedzieć co nas boli znaleźć wspolnie środek, wyjście z impasu i wtedy zaświeci dla Was słońce. 

10 mieczy potrafi przybic ale karta mówi o koncu złego okresu bo gorzej już nie będzie. 

Równie dobrze może to być Twoje negatywne nastawienie. 

Słońce przynosi radość spokój że wszystko się ułożyło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Szept myśli napisał:

0Chyba nie jest łatwo bo masz do przepracowania 10 mieczy. Niewiem co między Wami zgrzyta. 

 

Mogę prosić o rozjaśnienie jednej kwestii? Rozkład mam na cztery kart. Szukałam znaleźć która o czym mówi. Znalazłam na necie kilka wersji i wybrałam jedna. Te 10 mieczy też mi to mówiło. Ale uparłam się że ta pozycja mówi czego mam nie robić i tego w karcie szukałam. 

Będę wdzięczna za wyjaśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, AdaMisz napisał:

Wylosowałam 7denarów, 10 mieczy, 2 buław, Słońce

Moje myśli aktualne o sytuacji w swoim małżeństwie są dalekie od rzeczywistości. Czyli widzę to inaczej niż jest faktycznie.

Mojemu związkowi szkodzi i nie powinnam tego robić to suche kalkulowanie, które szkodzi duszy. Szkodzę chcąc dominować w związku.

Służy / co powinnam robić: powinnam skupić się na współpracy i równowadze, pozwolić chwili się dziać i popatrzeć co się stanie i zanim podejmę działanie powinnam się najpierw zastanowić.

Kolejny krok: no i tu mam impas. Karta jest bardzo pozytywna ale z jej znaczenia nie umiem wyłuskać porady jaki kolejny krok powinnam podjąć aby poprawić relację osiągnąć szczęście. Karta mówi, że powinnam się skupić na rozwoju, nauce? Może sugerować, że powinniśmy iść do fachowca?

Z Twojego opisu widzę, że uzylas rozkład.

Czy możesz, proszę, opisać go w taki sposób:

Pozycja/pytanie - odpowiednia karta (Np: Co przeszkadza - Cesarzowa)

 

Znacznie ułatwi to możliwość interpretacji, bo jak na razie się gubię :D

 

Dzięki i miłego dnia :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eternal Autumn napisał:

Z Twojego opisu widzę, że uzylas rozkład.

Czy możesz, proszę, opisać go w taki sposób:

Pozycja/pytanie - odpowiednia karta (Np: Co przeszkadza - Cesarzowa)

 

Znacznie ułatwi to możliwość interpretacji, bo jak na razie się gubię :D

 

Dzięki i miłego dnia :)

 

Pierwsza karta obecną sytuację

druga karta czego nie powinnam robić , co nie służy związkowi

trzecia co powinnam robić / co służy związkowi 

czwarta kartą to jaki powinnam teraz wykonać krok.

 

 

 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie pewnie macie nudy i rutynę, jakoś wszystko tak ciągnie w czasie, wolno, cicho, bez fajerwerków - coś wypatrujesz w przyszłości (7 monet). Myślę, że nie powinnaś przekreślać tego związku, zrywać z nim (10 mieczy), natomiast rozejrzeć się, obserwuj, analizuj sytuację między wami (2 buław) i to właśnie będzie służyć związkowi. Ty powinnaś być szczera, otwarta, prosta i radosna, jak dziecko - być dobrą przyjaciółką dla niego, no i aktywna stroną w związku, pozytywną siła - Słońce :)

 

Powodzenia :)

Edytowane przez Eternal Autumn
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Pierwsza karta obecną sytuację - 7 Denarow

druga karta czego nie powinnam robić , co nie służy związkowi - 10 Mieczy

trzecia co powinnam robić / co służy związkowi - 2 Bulaw 

czwarta kartą to jaki powinnam teraz wykonać krok - Słońce 

 

Jest między wami zastój, stagnacja. Poczyniliście wobec siebie plany, a teraz czekacie na rezultat tych działań.

Nie służy nagłe zakończenie relacji, przekreślanie wszystkiego (też miałaś to samo w poprzednim). 

Co służy (to co miałaś w poprzednim rozkładzie) umiejętność rozmowy i pojscia na kompromisy. Być bardziej radosna, wprowadzić zdrowsza atmosferę, dać więcej ciepła 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Hopefull
On 5/18/2022 at 4:09 PM, Lunaria said:

Pierwsza karta obecną sytuację - 7 Denarow

druga karta czego nie powinnam robić , co nie służy związkowi - 10 Mieczy

trzecia co powinnam robić / co służy związkowi - 2 Bulaw 

czwarta kartą to jaki powinnam teraz wykonać krok - Słońce 

Zgadzam się z powyższymi interpretacjami ale dodam. 

1.7 den -  To też przyglądanie się i nic nie robienie z daleka. 

2. 10 mieczy, -  należy zakończyć z przeszłością i taktykami z przeszłości 

3. 2 buław- budowanie intymności, przebywanie razem, bycie obok siebie często 

4. Słońce- otwartość, radość, spontaniczność, zabawa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...