Skocz do zawartości

Pierwsza połowa czerwca ZWERYFIKOWANE


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Położyłam karty na pierwszą połowę czerwca

 

Aura
królowa denarów + królowa pucharów + księżyc

Widać tutaj dwa obszary, które będą dla mnie ważne praca , finanse i uczucia będę rozmyślać o tych obszarach swojego życia

 

Praca
3 miecze + rycerz denarów + paź denarów

Widać rozczarowanie, ale pomimo tego powinno być stabilnie i możliwa też nauka nowych rzeczy.

 

Uczucia
królowa mieczy + as denarów + 10 pucharów

Uczucia chyba nie będą dla mnie ważne, bo będę miała chłodne podejście, będę zdystansowana, ale pojawi się jakaś szansa na poważniejszą znajomość

 

Najważniejsze wydarzenie
król pucharów + as pucharów + diabeł

Pojawi się jakiś Pan, który mnie zauroczy, ale też porządnie namiesza w głowie

 

Rada
7 mieczy + 2 miecze + świat

Uważać na to, żeby mnie ktoś nie oszukał, trzeba zwrócić uwagę podejmując decyzję, czy nie mam jakiś nieprawidłowych informacji, bo świat daje nam szanse na coś nowego

 

Kontakt z P
księżyc + 5 pucharów + 6 buław

Widać rozmyślanie, jakaś tęksnota, ale też przygnębienie, nie dostrzeganie szansy, nie wiem czy przy tych dwóch kartach 6 buław da kontakt, albo jakąś wiadomość. Przestałam już chyba wierzyć w ten kontakt. No zobaczymy

 

Będę bardzo wdzięczna jak ktoś spojrzy swoim okiem i doda swoją interpretację 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Mala_83 napisał:

Położyłam karty na pierwszą połowę czerwca

 

Aura
królowa denarów + królowa pucharów + księżyc

Widać tutaj dwa obszary, które będą dla mnie ważne praca , finanse i uczucia będę rozmyślać o tych obszarach swojego życia

będziesz rozdarta między materią a emocjami

20 godzin temu, Mala_83 napisał:

 

Praca
3 miecze + rycerz denarów + paź denarów

Widać rozczarowanie, ale pomimo tego powinno być stabilnie i możliwa też nauka nowych rzeczy.

ktoś lub coś Ci sprawi przykrość prawdopodobnie, ale wszystko będzie szło ku lepszemu

20 godzin temu, Mala_83 napisał:

 

Uczucia
królowa mieczy + as denarów + 10 pucharów

Uczucia chyba nie będą dla mnie ważne, bo będę miała chłodne podejście, będę zdystansowana, ale pojawi się jakaś szansa na poważniejszą znajomość

faktycznie będziesz zdystansowana, ale na przekór Tobie może pojawić się jakaś okazja na poznanie kogoś. Możesz kogoś poznać na imprezie rodzinnej, koncercie, imprezie ze znajomymi, ewentualnie gdzieś gdzie będzie dużo dzieci.

20 godzin temu, Mala_83 napisał:

 

Najważniejsze wydarzenie
król pucharów + as pucharów + diabeł

Pojawi się jakiś Pan, który mnie zauroczy, ale też porządnie namiesza w głowie

Możesz kogoś poznać na imprezie suto zakrapianej alkoholem. Sama możesz być pijana.

20 godzin temu, Mala_83 napisał:

 

Rada
7 mieczy + 2 miecze + świat

Uważać na to, żeby mnie ktoś nie oszukał, trzeba zwrócić uwagę podejmując decyzję, czy nie mam jakiś nieprawidłowych informacji, bo świat daje nam szanse na coś nowego

Tak, uważać na umowy i komunikację.

20 godzin temu, Mala_83 napisał:

 

Kontakt z P
księżyc + 5 pucharów + 6 buław

Widać rozmyślanie, jakaś tęksnota, ale też przygnębienie, nie dostrzeganie szansy, nie wiem czy przy tych dwóch kartach 6 buław da kontakt, albo jakąś wiadomość. Przestałam już chyba wierzyć w ten kontakt. No zobaczymy

Dwie pierwsze karty negatywne, trzecia pozytywna. Jednak przychylam się do tego, że nic pozytywnego się nie wydarzy. 6 buław może jako koniec rozpamiętywania i wygrana z własnymi negatywnymi emocjami.

20 godzin temu, Mala_83 napisał:

 

Będę bardzo wdzięczna jak ktoś spojrzy swoim okiem i doda swoją interpretację 
 

 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne @Anastazja979 za interpretacje. Teraz akurat w dwa weekendy mam imprezy więc może kogoś poznam no zobaczymy. Może to sprawi że zakończę myślenie o P, bo chyba szkoda czasu i nie ma co czekać na rozmowę i dowiedzenie się o co chodzi. Tak naprawdę to nie wiem co było przyczyną zakończenia znajomości ale nie ma sensu czekać na wyjaśnienia trzeba ruszyć dalej :)

  • Lubię to! 1
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
On 5/29/2022 at 7:22 PM, Mala_83 said:

Położyłam karty na pierwszą połowę czerwca

 

Aura
królowa denarów + królowa pucharów + księżyc

Tu mogą być 2 kobiety i pomiędzy nimi jakis sekret lub karty pokazują że ta pucharowa ma skyrzywiony obraz czegoś. Stabilność finasowa. 

 

Praca
3 miecze + rycerz denarów + paź denarów

Rozczarowanie, jakis kolega w pracy, nauka. Skupienie na zadaniu. 

 

Uczucia
królowa mieczy + as denarów + 10 pucharów

Uczucia chyba nie będą dla mnie ważne, bo będę miała chłodne podejście, będę zdystansowana, ale pojawi się jakaś szansa na poważniejszą znajomość

 

Najważniejsze wydarzenie
król pucharów + as pucharów + diabeł

Pojawi się jakiś Pan, który mnie zauroczy, ale też porządnie namiesza w głowie

 

Rada
7 mieczy + 2 miecze + świat

Jako rada być sprytna, może nawet skłamać jeśli trzeba w komunikacji, również pisemnej, typu rachunki jak i również na internecie. Karty radzą również coś zakończyć. 

 

Kontakt z P
księżyc + 5 pucharów + 6 buław

Żal ale w 6 buław powiem ze odżyjesz i będziesz cieszyć się powodzeniem w grupach ludzi. 

 

Będę bardzo wdzięczna jak ktoś spojrzy swoim okiem i doda swoją interpretację 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne @Hopefull za interpretacje. Co do P to powoli odpuszczam sobie i założyłam konto na portalu żeby wyjść do ludzi i zapomnieć bo chyba nie dowiem się nigdy o co chodzi. Trzeba ruszyć dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aura

królowa denarów + królowa pucharów + księżyc

Powiedziałbym, że będą jakieś niewyjaśnione sprawy z jakąś kobietą. Jedna z kobiet to ty, a druga koleżanka. Możesz nie być jej pewna, podejrzewać ją o coś...

 

 

Praca

3 miecze + rycerz denarów + paź denarów

Tutaj się rozczarujesz. Przypuszczam, że będzie dużo takiej monotonnej pracy i będziesz musiała być bardzo skrupulatna. Paź denarów to mogą być jakieś nowe zadania, albo może będziesz kogoś przyuczala. 

 

 

Uczucia

królowa mieczy + as denarów + 10 pucharów

Wygląda tak, jakbyś dachowała, czy spotykanie z kimś Ci się opłaca. Może ktoś się pojawi, ale ty nie będziesz się zastanwiała nad uczuciami. Tylko zdroworozsądkowo podsumujesz plusy i minusy. 

 

 

Najważniejsze wydarzenie

król pucharów + as pucharów + diabeł

Pojawi się jakiś pan, który Cię zauroczy. Nawet więcej, będziesz miała na jego temat bardziej obsesyjne myśli. Widać bardzo silne przyciąganie. 

 

 

Rada

7 mieczy + 2 miecze + świat

Musisz zachować ostrożność w podejmowaniu wyborów, aby zakończyć pewne sprawy. 

 

 

 

Kontakt z P

księżyc + 5 pucharów + 6 buław

No będzie kontaktu. Księżyc to raczej marzenia o kontakcie. Zamiast tego będzie rozczarowanie z powodu braku kontaktu. Zastanawiam się nad 6 buław.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WERYFIKACJA!!!

W dniu 29.05.2022 o 20:22, Mala_83 napisał:

Położyłam karty na pierwszą połowę czerwca

 

Aura
królowa denarów + królowa pucharów + księżyc

Tutaj katy pokazały moją przemianę, że na początku było skupienie na pracy finansach a w pewnym momencie stały się ważniejsze uczucia i snucie marzeń

 

Praca
3 miecze + rycerz denarów + paź denarów

Po ostatniej sytuacji i kłótni z szefową atmosfera zaczęła się poprawiać skupiłam się na pracy i była tez nauka czegoś nowego

 

Uczucia
królowa mieczy + as denarów + 10 pucharów

Pojawił się Pani tutaj było trochę spojrzenie od strony materialnej na tą znajomość, bo Pan ma 2 dzieci i jest po rozwodzie. Było spotkanie a później zastanowienie czy w to wchodzić. 10 pucharów pokazało chyba jego dzieci, które są dla niego ważne

 

Najważniejsze wydarzenie
król pucharów + as pucharów + diabeł

Pojawił się Pan, który wprowadził zamieszanie, Fajnie się rozmawiało i wiele nas łączyło było spotkanie na żywo, ale Pan nagle zniknął 2 dni po spotkaniu choć po spotkaniu rozmawialiśmy. Coś chyba musiał przemyśleć co ja powiedziałam i mu to nie pasowało. Ja już nie wiem o co chodzi, bo to kolejna osoba, która znika bez słowa w ostatnim czasie :) Było fajne przyciąganie, dużo rozmów na różne tematy i wydawało się, że będzie szansa poznania ciekawej osoby, no ale Pan podjął inną decyzję

 

Rada
7 mieczy + 2 miecze + świat

Była chyba bardziej niż zawsze ostrożna i każdą decyzję bardziej musiałam przemyśleć

 

Kontakt z P
księżyc + 5 pucharów + 6 buław

Na początku byłą tęsknota, ale Pan który się pojawił i zniknął wiele mi uświadomił i zastanawiam się teraz jak ja mogłam się na pewne rzeczy godzić i spotykać się z Panem P. 6 buław to chyba moje zwycięstwo nad tęsknotą, rozmyślaniem czy się odezwie. Zakończyłam tą znajomość w głowie ciesząc się, że tak wyszło. Widziałam Pana ostatnio jadąc samochodem i potwierdziłam tylko, że dobrze, że ta znajomość się skończyła :)

Dziękuję wszystkim za interpretacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Lunaria zmienił tytuł na Pierwsza połowa czerwca ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...