Skocz do zawartości

8 buław


Szept myśli

Rekomendowane odpowiedzi

 Jakbyście interpretowali kartę 8 buław w kontekście czy dana osoba akceptuje nasze wady na ciele ?

Moja koleżanka spotyka się z facetem ale ma  blizny na ciele i martwi się czy facet ja akceptuje taką jaka jest. 

Na logike jak sie spotykają ( poki co niezobowiązująco) to raczej akceptuje inaczej by się nie spotykał.

Myślę że 8 bulaw raczej ma pozytywny wydźwięk. 

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
2 godziny temu, Szept myśli napisał:

Jakbyście interpretowali kartę 8 buław w kontekście czy dana osoba akceptuje nasze wady na ciele ?

8 Buław jest teoretycznie kartą mówiącą: TAK!  I skoro pytanie było „czy?” To odpowiedz jest twierdząca. 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Super 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Moderator
W dniu 9.06.2022 o 15:45, Szept myśli napisał:

 Jakbyście interpretowali kartę 8 buław w kontekście czy dana osoba akceptuje nasze wady na ciele ?

Moja koleżanka spotyka się z facetem ale ma  blizny na ciele i martwi się czy facet ja akceptuje taką jaka jest. 

Na logike jak sie spotykają ( poki co niezobowiązująco) to raczej akceptuje inaczej by się nie spotykał.

Myślę że 8 bulaw raczej ma pozytywny wydźwięk. 

 

Jeśli koleżanka spotyka sie ze swoim facetem, to nie wtykamy nosa w nieswoje sprawy...

8 buław jest kartą prędkości, szybkości, komunikacji, wiadomości... zatem karty nie odpowiedziały na pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Arbogast napisał:

Jeśli koleżanka spotyka sie ze swoim facetem, to nie wtykamy nosa w nieswoje sprawy...

8 buław jest kartą prędkości, szybkości, komunikacji, wiadomości... zatem karty nie odpowiedziały na pytanie

Koleżanka sama poprosiła o karty więc gdzie tu wtykanie w nie swoje sprawy?? 

 

Owszem to karta komunikacji,szybkości, romansu i z kąd stwierdzenie że karty nie odpowiedziały na pytanie?

To dobra karta..

I moim zdaniem mówi tak..On cię akceptuje..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Teraz, Szept myśli napisał:

Koleżanka sama poprosiła o karty więc gdzie tu wtykanie w nie swoje sprawy?? 

 

Owszem to karta komunikacji,szybkości, romansu i z kąd stwierdzenie że karty nie odpowiedziały na pytanie?

To dobra karta..

I moim zdaniem mówi tak..On cię akceptuje..

 

My tego zweryfikować nie możemy, a regulamin forum mówi, że nie stawiamy kart na osoby trzecie.

8 buław kartą romansu? Pokazała Ci ta karta kiedyś romans? Jeśli tak to OK.

Odpowiedzą wprost o akceptację byłaby np. Cesarzowa mówiąca o pięknym ciele. Królowa buław kipiąca seksapilem. Gwiazda mówiąca generalnie o czymś co piękne. 2 pucharów mówiąca o zauroczeniu. As buław mówiący pożądaniu. As kielichów o uczuciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Arbogast napisał:

My tego zweryfikować nie możemy, a regulamin forum mówi, że nie stawiamy kart na osoby trzecie.

8 buław kartą romansu? Pokazała Ci ta karta kiedyś romans? Jeśli tak to OK.

Odpowiedzą wprost o akceptację byłaby np. Cesarzowa mówiąca o pięknym ciele. Królowa buław kipiąca seksapilem. Gwiazda mówiąca generalnie o czymś co piękne. 2 pucharów mówiąca o zauroczeniu. As buław mówiący pożądaniu. As kielichów o uczuciu.

Trudno będzie zweryfikować fakt. 

Bo jak..

Po to jest forum żeby dzielić się razem swoimi spostrzezeniami co do kart. 

 

I owszem mi karta 8 bulaw pokazała swego czasu romans..coś co dzieje się szybko..energiczne spotkania itp

 

Więc uważasz że On jej nie akceptuje??

Wciąż spotykają się 

Gdyby było inaczej..

To namiętność w końcu 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2022 o 15:45, Szept myśli napisał:

 Jakbyście interpretowali kartę 8 buław w kontekście czy dana osoba akceptuje nasze wady na ciele ?

Moja koleżanka spotyka się z facetem ale ma  blizny na ciele i martwi się czy facet ja akceptuje taką jaka jest. 

Na logike jak sie spotykają ( poki co niezobowiązująco) to raczej akceptuje inaczej by się nie spotykał.

Myślę że 8 bulaw raczej ma pozytywny wydźwięk. 

 

Facet moze nawet ich nie dostrzegac bo ona tak mu sie podoba i tak go pociaga. Albo one nie maja  znaczenia bo jest ten ogien.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
20 minut temu, Szept myśli napisał:

Trudno będzie zweryfikować fakt. 

Bo jak..

Po to jest forum żeby dzielić się razem swoimi spostrzezeniami co do kart. 

 

I owszem mi karta 8 bulaw pokazała swego czasu romans..coś co dzieje się szybko..energiczne spotkania itp

 

Więc uważasz że On jej nie akceptuje??

Wciąż spotykają się 

Gdyby było inaczej..

To namiętność w końcu 

 

Uważam, ze karta 8 buław w ogóle nie mówi o tym czy on ją akceptuje, czy nie. Dlatego uważam, że karty "odpowiedziały bokiem".

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blackraven napisał:

Facet moze nawet ich nie dostrzegac bo ona tak mu sie podoba i tak go pociaga. Albo one nie maja  znaczenia bo jest ten ogien.

Też tak myślę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2022 o 15:45, Szept myśli napisał:

Jakbyście interpretowali kartę 8 buław w kontekście czy dana osoba akceptuje nasze wady na ciele ?

Moja koleżanka spotyka się z facetem ale ma  blizny na ciele i martwi się czy facet ja akceptuje taką jaka jest. 

 Póki co,  facetowi nie przeszkadzają jej blizny. Wydaje mi się jakby ją wspierał, pomagał odnaleźć  się jej  towarzystwie - komunikacja. Z uwagi na znaczenie karty - coś się dzieje nagle, jest fascynujące i to go pociąga. Jednak powinno się wziąć pod uwagę negatyw tej karty. Coś się dzieje szybko, a więc nie ma czasu na przemyślenia. Z tego powodu z czasem może ono nadejść. Jeżeli dziewczyna zakochana może nabrać nadziei na coś poważniejszego, a wtedy może pojawić się rozczarowanie. Z tego powodu polecam większy, rozbudowany rozkład.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
7 minut temu, Venilia napisał:

może nawet tego nie zauważył?

pokusiłabym się o stwierdzenie, że machnął na to ręką jak już

Widział trudno nie zauważyć. Ale pewnie mu nie przeszkadza

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...