Skocz do zawartości

Druga połowa czerwca ZWERYFIKOWANE


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Położyłam karty na drugą połowę czerwca

 

Aura
Kapłanka + 7 pucharów + paź denarów

Skupienie się na swojej duchowości na swoim wnętrzu, odsunięcie się też trochę od ludzi, bo kapłanka lubi samotności. Będę też rozmyślać snuć marzenia o jakimś Panu lub może nauce czegoś nowego zainteresowaniu się czymś nowym czego będę mogła się nauczyć.

 

Praca
królowa denarów + król pucharów + 8 pucharów

Będę świadoma swoje wartości, ale jakiś Pan spowoduje, że będę miała rozterki czy nie zakończyć obecnego etapu i wybrac czegoś nowego. Może tutaj pojawi się rozmyślanie znowu czy nie zmienić pracy, ale jakby to było pod wpływem jakiegoś mężczyzny

 

Uczucia
kochankowie + księżyc + as denarów

Dylematy, wybory, ale też snucie jakiś wizji, marzeń o stabilnym związku. Nic się tutaj nie ruszy poza marzeniami

 

Najważniejsze wydarzenie
księżyc + 9 denarów + kapłanka

I tutaj znowu marzenia, o szczęściu radości, ale też skupienie się na swoim wnętrzu, praca nad sobą

 

Rada
śmierć + paź pucharów + 7 pucharów

Zamknąć to co było do tej pory i dać się ponieść znajomości z Panem, który nagle się pojawi i raczej nie będzie szukał czegoś na poważnie a raczej będzie to przelotna znajomość

 

Widać dużo tutaj rozmyślania, snucia marzeń, ale też skupienie się na swoim wnętrzu. Może ktoś spojrzy na karty i doda coś od siebie. Będę bardzo wdzięczna
 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aura

Kapłanka + 7 pucharów + paź denarów

Skupisz się na swoim wnętrzu. Pogrążysz się w marzeniach, myślę, że możesz snuć jakieś plany zawodowe. 

Ogólnie możesz błądzić myślami w temacie pracy. 

 

Praca

królowa denarów + król pucharów + 8 pucharów

W pracy będziesz spełniona. Możliwe, że coś w pracy się skończy. Znajomość z jakimś panem, współpraca, może jakiś projekt, albo ten pan odejdzie z pracy. 

 

 

Uczucia

kochankowie + księżyc + as denarów

Tutaj powiedzialbym, że może się ktoś pojawić z romansowymi zamiarami. Pytanie tylko, czy skorzystasz z szansy. 

 

Najważniejsze wydarzenie

księżyc + 9 denarów + kapłanka

Wybacz, nic mi nie przychodzi do głowy. Takie niejasne te karty. Wydaje mi się, że nic szczególnego się nie wydarzy. Będzie ci dobrze samej i jedynie w środku będziesz miała jakieś romansowe nastroje. 

 

 

Rada

śmierć + paź pucharów + 7 pucharów

Może pora skończyć marzyć o jakimś panu, lepiej zejść na ziemię. 

 

 

Widać dużo tutaj rozmyślania, snucia marzeń, ale też skupienie się na swoim wnętrzu. Może ktoś spojrzy na karty i doda coś od siebie

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne @nastek96 chyba końcówka miesiąca będzie skupiona na moim wnętrzu oraz przygotowuje się żeby pójść po podwyżkę w pracy więc to będzie czas przygotowania się żeby zebrać argumenty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

WERYFIKACJA!!!

W dniu 15.06.2022 o 09:22, Mala_83 napisał:

Położyłam karty na drugą połowę czerwca

 

Aura
Kapłanka + 7 pucharów + paź denarów

 

To był ciężki czas. Skupiłam się na swoim wnętrzu i skupiłam się na tym w jaki sposób powalczyć o podwyżkę.

 

W dniu 15.06.2022 o 09:22, Mala_83 napisał:

 

Praca
królowa denarów + król pucharów + 8 pucharów

 

Z racji, że sama zgłosiłam się do realizacji projektu poczułam jakbym dostała wiatr w plecy i nowe siły. Zakończyła się współpraca z pewnym Panem, bo widziałam, że ona mi nic nie daje i nie uczę się niczego nowego. Teraz ma mi pomagać koleżanka, bo bardziej widzę tutaj szanse rozwoju i nauki

 

W dniu 15.06.2022 o 09:22, Mala_83 napisał:

 

Uczucia
kochankowie + księżyc + as denarów

 

Marzyłam o związku, żeby spotkać kogoś z kim uda się go stworzyć, bo coś cieżko z tym :)

 

W dniu 15.06.2022 o 09:22, Mala_83 napisał:

 

Najważniejsze wydarzenie
księżyc + 9 denarów + kapłanka

 

Dużo pracy nad sobą, skupienie się nad sobą i odsunięcie trochę od ludzi na swoje życzenie, żeby przepracować pewne rzeczy i zakończyć w głowie pewne znajomości wybaczając tym osobom. Czas dla siebie zdecydowanie 

W dniu 15.06.2022 o 09:22, Mala_83 napisał:

 

Rada
śmierć + paź pucharów + 7 pucharów

Zakończyc marzyć o pewnym Panu, bo nic to nie da. Znajomość się już nie odrodzi więc nie ma sensu żyć marzeniami

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Lunaria zmienił tytuł na Druga połowa czerwca ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...