Skocz do zawartości

okaleczanie bez bólu. proszę o pomoc


Joanna-B

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;-)

Ostatnio śniło mi się, że kłóciłam się z moim tatą nie pamiętam o co ale nagle tata wziął nóż i zaczął okaleczać mi całą twarz. nie czułam bólu a zdziwienie, zszokowanie co spowodowało taką reakcję mojego ojca. Kiedy ukucnęłam w rogu i wzięłam poduszkę by się osłonić przed ciosami, tata wziął jakiś srebrny pistolet i zaczął do mnie strzelać, wcelował mi pare razy w głowe i reszta naboi poszła w mój tłów, kiedy sie skończyły <naboje> tata zmienił broń na większą i czarną i zaczęłam się znów osłaniać poduszką i nagle spostrzegłam że poduszka była cała mokra i ociekała z krwi, z każdym strzałem było jej coraz więcej. Nagle uciekałam byłam już na dworze i biegłam w stronę szkoły, bo tam było dużo ludzi choć była noc i spotkałam (chyba) mamę i dalej nie pamiętam co się działo. Najdziwniejsze było to ze podczas dźgania nożem i strzałów w moje ciało nic mnie nie bolało a jednak krew ze mnie spływała a z twarzy zwisała mi pocięta skóra (wiem dość obrzydliwe ;-P ).

Nigdy nie miałam takich drastycznych snów więc się zdziwiłam, a pozatym mam bardzo dobre stosunki z tatą więc nie wiem jak odbierać ten sen.

 

Bardzo bym prosiła o szybką interpretację ;-)

To jest mój pierwszy 'post' na forum więc starałam się opisać jak najwięcej szczegółów, być może będa one przydatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okaleczenia oznaczaja, ze otrzymasz zaszczytne stanowisko.

W Twoim snie, to czlonek rodziny Cie kaleczy, wiec zostaniesz przez ojca wynagrodzona, badz Twoje poczynania zostana przez niego docenione.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna-B, sen przedstawia jakąś Twoją wewnętrzną walkę. Ojciec jest tutaj jedynie symbolem Twoich własnych cech, które jednak na co dzień utożsamiasz z osobą taty ( zwykle ojciec we śnie jest symbolem rozsądku, opanowania, mocnego stąpania po ziemi). Bronisz się przed ciosami poduszką, która z kolei symbolizuje łagodną, miękką stronę Twojej natury. Bijesz się z myślami w jakiejś sprawie? Może nie chcesz przyjąć czegoś do świadomości, choć rozum podpowiada Ci, że powinnaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...