Skocz do zawartości

Interpretacja śmiesznych snów


Imaginacja

Rekomendowane odpowiedzi

Czy sny, które są głupie lub śmieszne można interpretować jak te normalne?

Co to oznacza dla człowieka, jeśli często śnią się mu (lub słyszy we śnie/zaraz po przebudzeniu) rzeczy absurdalne? No chyba, że świadczy to tylko o poczuciu humoru...

dla ludzi o mocnych nerwach:D

 

np.

1.raz śniło mi się, że koleżanka włożyla mi między nogi (bez majtek byłam) nogę lalki barbie (szok!!!)

2. śnił mi się mój profesor biegający w kąpielówkach po mieście

3. usłyszałam we śnie: 'dzienny przegląd motorniczych' 'teleranek przeleciał przez miasto" i "panie doktorze ten facet mnie traktorzy"

4. śnilo mi się, że ktoś mówił mi, że jak wejdę na krzesło, to poznam całą prawdę wszechświata itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ja mialam jeszcze glupszy sen . bylam na balu z dwiema znajomymi z polski (bo ja mieszkam w UK ) i wszystko pieknie i nagle odkrylysmy ze tam ludzi zamienia sie w kurczaki xD takie co w sklepach mozna kupic :):D:D:D i maczali je w wodzie i mące xD

albo ze szlam z przyjaciolka z polski i ona mowila mi ze mam przyjechac do polski na wakcje a ja mowie ze sie zastanowie a ona jak tak mala dziewczynka no przyjedz no xD bedzie leonardo dicaprio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zastanawia mnie interpretacja snów tego typu... Kiedyś śniło mi się że jestem Lordem Vaderem, albo przed maturą śniło mi się że w moje miasto uderzyła bomba atomowa, przetrwała tylko szkoła i trzeba było iść na maturę. Gdy szedłem przez gruzy do szkoły towarzyszyły mi świnki ze skrzydełkami (to przez promieniowanie)... A przed maturą ustną z angielskiego śniło mi się że nie zdałem i przez to świat został zniszczony:) Nie opowiem wszystkich snów których pamiętam ponieważ trochę ich jest... Dobrze wiedzieć że nie tylko ja mam takie sny. Rozważałem nawet czy nie zgłosić się na izbę przyjęć w szpitalu psychiatrycznym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja ostatnio miałam sen, że miałam gdzieś jechać samochodem ale się bałam i prowadziłam go tak jak rower tyle, że trzymałam za lusterka :D Jak chciałam wsiąść to okazało się, że nie mogę bo to Calibra była i taka malusieńka, że się nie zmieściłam :D

A jak już się zmieściłam to pojechałam na jakąś autostradę, ona stanęła i nie chciała ruszyć. A ja zaczęłam uciekać bo już jechała po mnie policja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...