Skocz do zawartości

trochę inny sen o zebie


dakaraa

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec to bylo tak....

Bylam u dentysty, wyrywał mi ząb, dokładnie 8, przy całym zabiegu nie czułam żadnego bólu, nawet specjalnie nie kojarze tego zabiegu. Po wyrwaniu ząb był zakrwawiony i zażyczyłam sobie, że chce tego zęba zabrać ze sobą ( przewaznie tak robie ). Ząb był normlanych rozmiarów, standardowo bardzo zakrwawiony, gdy lekarz/pilegniarka dała mi tego zęba okazało się, że ząb ma z jakies 9 cm, jest bialutki, z pieknym korzeniem, ale jakis taki.... styropianowy, czy z materialu styropianopodobnego. o co chodzi ?? dodam ze we wtorek na prawde idę wyrwać 8 :)) ale watpie zeby to mialo z tym cos wspolnego, co Wy na to ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biedrona9090, i po co takie straszenie?

 

dakaraa, skoro planujesz wyrwanie tego zęba to jak najbardziej może mieć związek z Twoim snem. Wyrywanie zęba - zaplanowane pozbycie się czegoś, strata zupełnie bezbolesna, choć może się wiązać z drobnym spadkiem sił witalnych, utratą energii (krew), gorszym samopoczuciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale generalnie powiedzcie mi, czy strata zeba, niech bedzie nawet tego styropianowego zawsze wiaze sie ze zdrowiem, czy generalnie ze stratami roznego rodzaju ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...