Skocz do zawartości

Samobójstwo,śmierć


Ania.ania

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się że popełniłam samobójstwo siedziała na strychu z podciętymi żyłam krew się lała, strasznie płakałam.nie wiem czemu ale jak mi się to śniło czułam pustkę i bardzo duży żal i bezradność

Proszę o interpretację 

  • Lubię to! 1
  • Smutny 1
  • hmmm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sen jest mocny dodatkowo podsycany emocjami - pustką i żalem. Tu wszystko współgra stan emocjonalny ze snu i ostateczność w postaci samobójstwa. Być może zachodzą jakieś mocne zmiany w Twojej psychice? A może cos dzieje się w codzienności? 

Mozesz odpowiedzieć sama sobie na te pytania bo to forum publiczne. W każdym razie kres, odcięcie sie, zakończenie poprzez drastyczne środki ale koniec czegoś. Całość dzieje sie na strychu więc możliwe, że związane z głową/ psychiką/ nadswiadomoscia.

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Mp83 napisał:

Całość dzieje sie na strychu więc możliwe, że związane z głową/ psychiką/ nadswiadomoscia.

Z tym się zgadzam. Piętra domu we śnie symbolizują poszczególne części naszego ciała. W tym przypadku rzecz dotyczy głowy. Odebranie sobie życia jest dla nas informacją o wyniszczaniu organizmu, najczęściej świadome. Dochodzi motyw krwi, czyli kogoś z rodziny - więzy krwi. W ludowej interpretacji snów sny odczytujemy odwrotnie. Twoja rozpacz i zarazem obojętność może wskazywać na mieszane uczucia. Uważam sen za ostrzeżenie przed  oceną Twojego postępowania, poglądów,  przez kogoś z rodziny. Może też  okazać się, że to ktoś z rodziny, w tym partner w stosunku do Ciebie postąpi  lub od dawna postępuje niewłaściwie, a Ty to w końcu odkryjesz, dostrzeżesz. 

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś po 9 latach dostrzegłam że mój partner wobec mnie postępuje i postępował niewłaściwie i postanowiłam to zakończyć.

Serdecznie dziękuję za odpowiedźi

  • Lubię to! 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, bardzo przykra sytuacja. Niestety tyle mamy wpływu na nasz los, że dostajemy az tak mocne informacje we snie. Mam nadzieję, że te emocje ktore przechodzisz są do udźwignięcia i radzisz sobie.

 

VildeWoman niesamowicie to zinterpretowalas, sam sie zastanawiam skad aż tak masz dogłębną wiedzę analizy tego snu. Jestem pod wrażeniem. 

Edytowane przez Mp83
Bledy ortograficzne
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2022 o 19:06, Ania.ania napisał:

Śniło mi się że popełniłam samobójstwo

Długo zastanawiałem się czy odpisać w tym wątku, bo temat naprawdę ciężki .

Może wskazywać tylko na to że konieczne są głębokie zmiany w Twoim życiu,

Dotyczące sfery finansowej, miłosnej, towarzyskiej, etc.

Mam nadzieję że uda się Tobie dokonać tych zmian z sukcesem i przestaną się Tobie śnić takie dramatyczne koszmary.

Pozdrawiam i  życzę wszystkiego najlepszego :tak:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...