Skocz do zawartości

wytłumaczy mi to ktoś????


lama94

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak śniło mi się dziisaj ,ze brałem udział w wyscigu motocyklowym ,jechałem na 2 pozycji ,ale później w motocylku doszło do defektu silnika i wyścigu nie ukończyłem.Później śniło mi się ,że piłem piwo jasne.....dodam iż zakochałem się w swojej nauczcielce czy to ma jakies powiazania???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

moze tak - nie masz szans na wygranie wyscigu o jej serce -> 2-ga pozycja, juz ktos jest na pierwszej(!), poza tym nie jestes jeszcze dobrze przygotowany do takich/tego pojedynku (silnik mial defekt, gdzies tkwi blad - moze w podejsciu do sprawy);

uwazaj - bo moze nawarzysz sobie piwa, ktore potem bedziesz musial wypic (nabroisz i bedzie trzeba sie gesto tlumaczyc)

choc piwo tez moze znaczyc, ze w koncu wyluzujesz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyścig - masz jakieś plany, aspiracje, starasz się o coś, ale druga pozycja mówi o tym, że słabo w siebie wierzysz, jedynka byłabym liczną słoneczną, podczas gdy 2 jest księzycem, biernością, rozdwojeniem. nie wierzysz we wlasne sily, a jednoczesnie walczysz o to, zeby osiagnac swoj cel. jesli samochod sie psuje - brak energii. bowiem samochod to twoje ja, twoje ego, ktore dazy do osiagniecia celu. jesgo awaria oznacza brak energii, sily zeby osiagnac cel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e, w tym w tym śnie jej nie ma, są tylko oceniane Twoje możliwości. Twoja podswiadomosc ocenia Twoje mozliwosci. i jak widac, nie stawia Cię to w najlepszej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach bym zapomniał ostatnio śnił mi się wąż był koloru jaskrawego(zielono-zółto-pomarańczowy) wpadł do domu ,ale siostra go złapała i wyrzuciła ,czy to tez może mieć powiązanie z tym ,ze się zakochałem w nauczycielce.....????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...