Skocz do zawartości

bardzo proszę i interpretację


shimmy

Rekomendowane odpowiedzi

miejsca dokładnie nie pamiętam.Odebrałam telefon od mojej mamy,że ktoś umarł.Nie wiedział o kogo chodzi.Później okazało się,że jest to mama mojego byłego chłopaka (nie jesteśmy razem,ale nadal czuje coś do niego,z jego rodzicami a zwłaszcza z mamą do tej pory mam swietny kontakt). Samego pogrzebu jako wydarzenia nie widziałam.Pamiętam tylko jeszcze,że starałam się pocieszać mojego byłego i jego ojca,w jakiś sposób pomagać im. Ktoś ma pomysł na interpretację?

Będę bardzo wdzięczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

wiadomosc o czyjejs smierci moze oznaczac, ze w zyciu tej osoby zaszly duze zmiany i nie musza byc negatywne dla tej osoby

moze warto zadzwonic do mamy bylego i zapytac, co slychac (bo np. mialas ochote z nia pogadac, wymysl jakas rozsadny powod w zaleznosci od tego, o czym zwykle rozmawiacie) - przy okazji rozwiejesz swoje watpliwosci

czasem najprostsze rozwiazanie jest najlepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie przebywa za granicą wiec rozmowa nie wchodzi w grę. ale wraca za 2 tygodnie :) co do powodu, nie muszę nic wmyślać :) znając ją zadzwoni pare dni po powrocie i sama zaprosi na kawę :) dziękuje za interpretacje,ja obawiałam się się,najgorszego.dzięki za rozwianie wątpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...