Skocz do zawartości

Zmarła babcia


Josei

Rekomendowane odpowiedzi

W sobotę miałam bardzo dziwne zdarzenie .Około 12 poczułam senność .Chciałam się położyć na chwilę ,ale zasnęłam .Obudziłam się po 14 .Kiedy spałam śniła mi się moja babcia .Byłam u mojej mamy w domu w kuchni .Pamiętam ,ze należałam sobie rosół .Nagle pomyślana ,ze zaniosę go babci .Moja babcia zmarła w 2011 r. Poszłam do jej pokoju  Siedziała na kanapie .Kiedy się zapytałam czy chce rosołu odparła ,ze nie bo ma zupę .Więc ja się zapytałam czy też mogę .Pamiętam jak sobie nalewalam  strasznie duża chochla ta zupę .W pokoju na przeciwko nas stała stara meblościanka .Kiedy jadlysmy drzwi od szafki same się otworzyły .Ja powiedziałam do babci : Zobacz ktoś tu jest .Nic nie odparła .Ja kiedy mówiłam żeby drzwiczki się zamknęły to się zamykały żeby otworzyły to się otwierały .Nagle pojawiła się z nami moja ciocia jej córka .Miała na sobie grobe cieliste rajstopy .Pod rajstopami na jednej nodze było widać sinaiaki .Kiedy jej się zapytałam co jej się stało to odparła ,ze się uderzyła .Ciocia zniknęła .Podeszłam do meblościanki i tam leżały małe zdjęcia ,wielkości znaczków .Byli chyba na nich ludzie były zamazane .Pamiętam że wiedziałam że te zdjęcia są od kuzynki mojej mamy i jej rodziny .Kiedy się rozejrzałam po pokoju to okazało się ,ze tam nie ma podłogi tylko czarna ziemia na której leży czarno- fioletowy dywan .Na nim leżał fioletowy płaszcz mojej babci .Miała taki kiedy żyła .Nagle pomyślana ,ze babcia już kiedys ożyła po śmierci ,ale nie pamiętam jak to się stało .To była moja myśl .Zobaczyłam ,że wychodzi i też chciałam ,ale w drzwiach był klucz i ten klucz sam się przekręcił .Kiedy podeszłam nie mogłam otworzyć drzwi .Przy drzwiach był metalowy komin z którego buchał ogień .Kędy krzyczałam ,że chce wyjść i ma mnie wypuścic ogień się zwiększał buchał .Drzwi się otworzyły ,ale zanim wyszłam zobaczyłam duże okno .Nie było firanki tylko dwie pary zasłon .

Część snu dotyczące moeje cioci się wyjaśniła .Zadzwoniłam do mamy i jej powiedziałam .Okazało się ,ze jej siostra ma problemy z nogami .Możliwe ,ze będzie miała operację .Wizytę u lekarza umawiała jej kuzynka mojej mamy ta sama ,do której we śnie należały zdjęcia .Myślę jednak ,ze nie tylko o to chodziło w tym śnie .Myślę ,ze albo babcia mnie przed czymś ostrzega albo coś jej się nie podoba ....

Bardzo proszę o pomoc .Jestem trochę przerażona tym snem ! 

 

 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...