Skocz do zawartości

Krzyż celtycki na relacje


Josei

Rekomendowane odpowiedzi

Krzyż postawiony na mężczyznę o którego ostatnio się pytałam .Pierwszy raz go stawiałam i mam bardzo małe doświadczenie .Bardzo proszę o prostowanie i rady .

1.Rys osoby 

2 Kielichów -uczuciowy ,współczujący ,wrażliwy ,dobry ,romantyk ,opiekuńczy ,marzyciel 

Wszystko się zgadza poznałam go od strony romantyka i wiele razy widziałam jaki  potrafi być wobec ludzi którzy potrzebują pomocy 

2.Moj stosunek do niego 

Rycerz denarów - rycerz denarów raczej jest zdystansowany pragnie prawdziwej miłości ,szuka osoby która przejawia te same zainteresowania ,chce mieć kompana do rozmów ,lubi trwałe związku .

Czyli był dla mnie kandydatem na trwały związek ,osoba z którą mnie wiele łączy i z którą dobrze się czuje i dobrze mi się rozmawia 

3 .Jego świadoma postawą wobec mnie 

8 denarów - nie myśli ,nie czuje ,odcial mnie .Zajął się innymi sprawami 

4.Jego nieświadoma postawą wobec mnie 

Paz mieczy - może annalizowac sytuację ,zbierać informacje a nawet obserwować .W głębi chyba nie jest zdecydowany co ma myśleć .Może traktować mnie jak wroga ,może chcec się mscic alb może mu przyjść do   głowy że chciałby ze mną wyjaśnić parę rzeczy 

5.Przeszlosc relacji 

Królowa denarów - zaangażowanie w relacje ,relacja partnerska ciepła i pełna opiekuńczości 

6 .Najbliższą przyszłość 

tu mam mały problem 

Siła - przejęcie inicjatywy przeze mnie ,przezwyciezenie przeciwności 

7.Jego intencje wobec partnerstwa 

I tu mam duży problem 

9 denarów - dla mnie to karta samowystarczalności może świadczyć o tym ,ze on myśli ,że już tyle ma i nie potrzebuje nikogo .Taki singiel z wyboru ,któremu jest z tym dobrze 

Albo druga wersja ,że ma dużo do zaoferowania i chciałby to komuś dać 

Możliwe ,że jeżeli on wyszedł w 2 pucharów to raczej to drugie 

8 .Wpływ innych osób 

9 mieczy - możliwe ,ze za dużo bierze na siebie to wywołuje stany depresyjne ,leki ,czarne myśli ,dobija się czymś ,zamartwianie się bez powodu .

9.Leki tej osoby co do relacji 

Pustelnik - Może nie jest gotowy na otwarcie z powodu przeszłości ,jest ostrożny .Boi się niezrozumienia i odrzucenia .

10 .Dalszą przyszłość 

3 Kijów to dla mnie karta podróży i pójścia do przodu ,zmian 

Możliwe zamknięcie przeszłości , oddalenie obaw i złych doświadczeń .Ogólnie zapowiada ciąg dalszy 

 

 

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Josei, czy to już nie jest czwarty rozkład w krótkim okresie czasu? 

Może wyjść Ci zyczeniowka, albo po prostu już takie szczegóły, że nie zobaczysz jasno obrazu sytuacji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, nastek96 napisał:

Josei, czy to już nie jest czwarty rozkład w krótkim okresie czasu? 

Może wyjść Ci zyczeniowka, albo po prostu już takie szczegóły, że nie zobaczysz jasno obrazu sytuacji

 

Nie wszystkie były stawiane ostatnio .Uczę się i zapisuje wszystkie rozkłady ,które robię .Nie tylko na niego .Wiem ,że często może wyjść zyczeniowka .Karty mogą też wyłapać myśli i pokazywać je .Jestem tego świadoma .Jeżeli chodzi o niego to raczej miałam źle przeczucia i raczej myśli że nic już z tego nie będzie .Przed stawianiem kart oczyscilam pokój ,przygotowałam miejsce i oczyscilam wszystkie karty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...