Skocz do zawartości

Pytanie o nową pracę ( branżę)


Stella111

Rekomendowane odpowiedzi

Mam trudną sytuację w pracy ( prześladowanie ), zadałam pytanie , czy rozpoczęcie kariery w nowej ( choć pokrewnej ) branży to dobry pomysł.3 karty :

Głupiec - 8 kielichów - paź kielichów ;

Głupiec w tym rozkładzie to mój zamiar wejścia na nową ścieżkę, będę poniekąd zaczynać od przysłowiowego zera. 8 kielichów to moim zdaniem rada, aby ten cały bagaż zostawić za sobą, nie oglądać się ,  chociaż to boli, bo praca, która chce rzucić jest praca specjalistyczna ,wymagała odpowiedniego wykształcenia ale też mnóstwa czasu i nauki , w tym w formie licznych szkoleń i kongresów. No i teraz ten paź kielichów , paź jak to paź ,symbolizuje poniekąd początek czegoś, moim zdaniem zapowiada możliwość dobrego rozwoju i odnalezienia się w nowym zawodzie. Co myślicie kochani ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy rozpoczęcie kariery w nowej ( choć pokrewnej ) branży to dobry pomysł: Głupiec - 8 kielichów - paź kielichów

Głupiec na nową drogą jest super, to czysta karta;

z drugiej strony pytasz czy to dobry pomysł, a tu Głupiec na początek :mysli:

8 kielichów to powroty, czasami sentymentalne

w mojej talii Paź Kielichów nie pokazuje mi za dużo optymizmu 

 

a nie da się w tej samej branży, ale w innym miejscu?

 

a co powiesz na taki rozkład?

w jakim miejscu jestem teraz:

co powinnam zrobić:

wynik (najbliższa przyszłość):

 

ewentualnie rozłożyłabym karty na najbliższą przyszłość, gdy wybiorę drogę zawodową 1 i gdy wybiorę drogę zawodową 2. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że może być ciężko. Głupiec to osoba początkująca.

8 kielichów to może być twoja rezygnacja z tej pracy. Paź kielichów to zwykle miła wiadomość, ale.przy takich kartach może pokazywać, że możesz być zbyt wrażliwą osobą na taką pracę. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2022 o 17:51, Stella111 napisał:

Mam trudną sytuację w pracy ( prześladowanie ), zadałam pytanie , czy rozpoczęcie kariery w nowej ( choć pokrewnej ) branży to dobry pomysł.3 karty :

Głupiec - 8 kielichów - paź kielichów ;

Głupiec w tym rozkładzie to mój zamiar wejścia na nową ścieżkę, będę poniekąd zaczynać od przysłowiowego zera. 8 kielichów to moim zdaniem rada, aby ten cały bagaż zostawić za sobą, nie oglądać się ,  chociaż to boli, bo praca, która chce rzucić jest praca specjalistyczna ,wymagała odpowiedniego wykształcenia ale też mnóstwa czasu i nauki , w tym w formie licznych szkoleń i kongresów. No i teraz ten paź kielichów , paź jak to paź ,symbolizuje poniekąd początek czegoś, moim zdaniem zapowiada możliwość dobrego rozwoju i odnalezienia się w nowym zawodzie. Co myślicie kochani ?

 

 

 
Niby karty nie są zle, ale czuje jakieś „ale”tak jakby to nie do końca miała być dobra decyzja. Zrobisz to a później będziesz ciagle się nad tym zastanawiać czy to dobra decyzja, stad te 8 kielichów. Paź kielichów mi się zawsze ukazuje jako taki trochę wrażliwy lekkoduch, osoba która podejmuje decyzje pod wpływem chwili. Może tak jak napisała Venilia nie da się zmienić pracy na coś w tej samej branży? 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna praca doprowadziła mnie do depresji plus mobbing. Fakt, bardzo ja lubiłam i mnóstwo czasu ( w tym nauki, szkoleń itd.) w nią zainwestowałam , ale nie wyszlo mi to na dobre. Czy będę żałować, pewnie tak, teoretycznie mogę kontynuować, ale to by się z przeprowadzką wiązało a na to nie mogę sobie za bardzo pozwolić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Stella111 napisał:

Obecna praca doprowadziła mnie do depresji plus mobbing. Fakt, bardzo ja lubiłam i mnóstwo czasu ( w tym nauki, szkoleń itd.) w nią zainwestowałam , ale nie wyszlo mi to na dobre. Czy będę żałować, pewnie tak, teoretycznie mogę kontynuować, ale to by się z przeprowadzką wiązało a na to nie mogę sobie za bardzo pozwolić. 

  
Wiem, że to poważna decyzja i najlepiej by było żeby ktoś lub coś powiedział Ci zrób tak i tak będzie najlepiej, jednak karty nie są wyrocznią, one nie pokazują ze tak będzie i masz zrobić tak i tak. One pokazują opcje.Ty ostatecznie i tak podejmujesz decyzje. Najważniejsze to żyć w zgodzie ze sobą i z tym jak Ty się czujesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...