Skocz do zawartości

Październik Anastazji ZWERYFIKOWANY


Anastazja979

Rekomendowane odpowiedzi

aura: 5 kielichów, 6 kielichów, As monet (XX Sąd ostateczny)

Na początku miesiąca będę przygnębiona i mogę rozpamiętywać przeszłość, ale zła passa się skończy.


praca: IV Umiarkowanie, królowa monet, 2 kielichy (0 Głupiec)

W pracy dobrze. Będę współpracować z jakąś kobietą.


finanse: XIX Słońce, 10 kielichów, 9 kielichów (IV Umiarkowanie)

Dużo pieniędzy pójdzie na rozrywkę.


uczucia: Król monet, XVI Wieża, 9 mieczy (0 Głupiec)

Jestem świeżo po rozstaniu i nie spotykam się z nikim. Skupię się na pracy i finansach (król monet). Potem coś mnie zasmuci.


najważniejsze wydarzenie: III Cesarzowa, 9 buław, I Mag, IV Cesarz (XVII Gwiazda)

Może jakaś impreza rodzinna. 


rada: królowa kielichów, VI Kochankowie, XVII Gwiazda (XIII Śmierć)

Karty radzą podjąć decyzję w jakieś sprawie. Kierować się marzeniami.

 

Będę wdzięczna za wasze interpretacje.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aura: 5 kielichów, 6 kielichów, As monet (XX Sąd ostateczny)

rozpamiętywanie

ktoś z przeszłości może się odezwać

może otrzymasz jakiś prezent albo zainwestujesz w coś

kto wie czy nie będzie jakiegoś fajnego spotkania


praca: IV Umiarkowanie, królowa monet, 2 kielichy (0 Głupiec)

powiedziałabym, że po staremu, nic nowego

ewentualnie jakaś nowa umowa czy propozycja

jak będzie jakaś niespodzianka, to z korzyścią dla Ciebie


finanse: XIX Słońce, 10 kielichów, 9 kielichów (IV Umiarkowanie)

pieniędzy nie powinno zabraknąć

też jestem za tym, że kasa może iść na dopieszczenie siebie

zastanawiam się, czy nie będziesz tutaj czegoś świętować...


uczucia: Król monet, XVI Wieża, 9 mieczy (0 Głupiec)

zastanawiam się czy jedną nogą nie jesteś w pracy a jak się skończą obowiązki i zostajesz sama to nie rozmyślasz...

na początku możesz być skupiona na pracy, codzienności ewentualnie na jakimś znajomym

ostatnie dwie karty mogły też zobrazować późne wyjście na miasto do pubu/klubu itp.

9 mieczy to karta rozmyśleń/analizowania, czasami nieprzespanych nocy

w kartach na aurę na ten miesiąc ostatnie dwie karty są pozytywne, więc możliwe, że tutaj też się coś fajnego wydarzy, co na pierwszy rzut oka nie wygląda


najważniejsze wydarzenie: III Cesarzowa, 9 buław, I Mag, IV Cesarz (XVII Gwiazda)

III Cesarzowa - skupienie się na sobie, swoim ciele, swoich przyjemnościach

IV Cesarz czasami wskazuje na pracę, I Mag jest kontaktowy, więc obstawiam wiadomość z pracy lub od jakiegoś mężczyzny

9 buław - spojrzenie na pewne rzeczy z dystans; nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło; ostrożność


rada: królowa kielichów, VI Kochankowie, XVII Gwiazda (XIII Śmierć)

bycie łagodnym 

postawić na dojrzałość emocjonalną

otwarcie na nowe

pozwolić płynąć energii

bycie uczciwym, prawdomównym

skupienie na swoich odczuciach

praca z wyższą energią

pozwolić się sobą zaopiekować albo Ty będziesz komuś pomagać; pomagając innym pomagamy sobie

Królowa Kielichów to dla mnie taka kobieta do rany przyłóż

jeszcze skojarzyło mi się z spa / kosmetyczką / jakimś ośrodkiem wypoczynkowym - może krótki wyjazd dobrze Ci zrobi?

 

 

miesiąc nie zapowiada się najgorzej i myślę, że jak go dobrze wykorzystasz, możesz nawet wzrosnąć na poziomie duchowym

 

ze względu na to, że zdecydowana większość kart jest pozytywna, to karty na uczucia mogę pokazać coś fajnego - jaką masz talię?

  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Venilia napisał:

 

aura: 5 kielichów, 6 kielichów, As monet (XX Sąd ostateczny)

rozpamiętywanie

ktoś z przeszłości może się odezwać

może otrzymasz jakiś prezent albo zainwestujesz w coś

kto wie czy nie będzie jakiegoś fajnego spotkania


praca: IV Umiarkowanie, królowa monet, 2 kielichy (0 Głupiec)

powiedziałabym, że po staremu, nic nowego

ewentualnie jakaś nowa umowa czy propozycja

jak będzie jakaś niespodzianka, to z korzyścią dla Ciebie


finanse: XIX Słońce, 10 kielichów, 9 kielichów (IV Umiarkowanie)

pieniędzy nie powinno zabraknąć

też jestem za tym, że kasa może iść na dopieszczenie siebie

zastanawiam się, czy nie będziesz tutaj czegoś świętować...


uczucia: Król monet, XVI Wieża, 9 mieczy (0 Głupiec)

zastanawiam się czy jedną nogą nie jesteś w pracy a jak się skończą obowiązki i zostajesz sama to nie rozmyślasz...

na początku możesz być skupiona na pracy, codzienności ewentualnie na jakimś znajomym

ostatnie dwie karty mogły też zobrazować późne wyjście na miasto do pubu/klubu itp.

9 mieczy to karta rozmyśleń/analizowania, czasami nieprzespanych nocy

w kartach na aurę na ten miesiąc ostatnie dwie karty są pozytywne, więc możliwe, że tutaj też się coś fajnego wydarzy, co na pierwszy rzut oka nie wygląda


najważniejsze wydarzenie: III Cesarzowa, 9 buław, I Mag, IV Cesarz (XVII Gwiazda)

III Cesarzowa - skupienie się na sobie, swoim ciele, swoich przyjemnościach

IV Cesarz czasami wskazuje na pracę, I Mag jest kontaktowy, więc obstawiam wiadomość z pracy lub od jakiegoś mężczyzny

9 buław - spojrzenie na pewne rzeczy z dystans; nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło; ostrożność


rada: królowa kielichów, VI Kochankowie, XVII Gwiazda (XIII Śmierć)

bycie łagodnym 

postawić na dojrzałość emocjonalną

otwarcie na nowe

pozwolić płynąć energii

bycie uczciwym, prawdomównym

skupienie na swoich odczuciach

praca z wyższą energią

pozwolić się sobą zaopiekować albo Ty będziesz komuś pomagać; pomagając innym pomagamy sobie

Królowa Kielichów to dla mnie taka kobieta do rany przyłóż

jeszcze skojarzyło mi się z spa / kosmetyczką / jakimś ośrodkiem wypoczynkowym - może krótki wyjazd dobrze Ci zrobi?

 

 

miesiąc nie zapowiada się najgorzej i myślę, że jak go dobrze wykorzystasz, możesz nawet wzrosnąć na poziomie duchowym

 

ze względu na to, że zdecydowana większość kart jest pozytywna, to karty na uczucia mogę pokazać coś fajnego - jaką masz talię?

Dzięki! Moja talia to the Witches Tarot

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na karcie 5 kielichów masz syrenkę i ona wygląda zdecydowanie lepiej niż postać (żałobnik?) z mojej talii

ta postać sprawia wrażenie osoby pogrążonej w zadumie

mimo że jest stworzeniem wodnym (uczuciowym), siedzi na skałach i nie dotyka wody a to może znaczyć, że możesz być ponad swoje uczucia, tzn. zgaduję, że nie pozwolisz, aby poprzednie wydarzenia związały Ci ręce

też z odpoczynkiem mi się skojarzyło, chwilą samotności dla siebie, spojrzeniem na coś z dystansu

alkohol przy takiej karcie też może wchodzić w grę

 

dalej jest 6 kielichów - powrót do dzieciństwa albo dawnych miejsc... 

 

w kartach na aurę, mimo że są to kielichy i jeden denar, widziałabym teraz trzymanie się gruntu (syrenka siedzi na skałach, dzieci bawią się na ziemi obok zbiornika wodnego, as denarów wiadomo)

 

na karcie 9 mieczy kobieta leży sobie w łóżku, ręką i nogą dotyka posadzki, widać księżyc (sierp), jedną ręką dotyka miecza:

- jest księżyc, więc też uczucia albo związek z jakimś cyklem albo powrotem (sierp - nów - sierp - pełnia itd.) 

- są miecze, są myśli

- leży w wygodnej pozycji, nie jest tak źle

- osoba jest w budynku, więc ma jakieś schronienie

- pozycja też jest ciekawa: nogi w pozycji otwartej (+ jedna leży, drugą chce wstać?), jedna ręka jakby zrezygnowana zaś druga czy chce podjąć działania?

 

tak się zastanawiam czy nie będzie czegoś w pracy, co skłoni do głębszych rozważań

ewentualnie wyjazd integracyjny?

 

w kacie XVI Wieży dwie osoby spadają:

- po lewej Król Denarów - praca, rutyna, obowiązki, poczucie bezpieczeństwa, stabilność

- po prawej 9 mieczy - wygodne miejsce dla myśli; mimo że z tej karty wieje trochę chłodem nie jest tak źle

może skusisz się na jakiś zabieg na ciało i wyrzucisz coś z siebie :)

 

9 buław tutaj fajnie wygląda - postać jest gotowa do obrony swojego terenu, nie boi się, ma energię

to też kobieta z doświadczeniem, więc może udasz się do osoby (czy też ktoś taki Ciebie odwiedzi), co ma fach w ręku

Edytowane przez Venilia
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Venilia napisał:

na karcie 5 kielichów masz syrenkę i ona wygląda zdecydowanie lepiej niż postać (żałobnik?) z mojej talii

ta postać sprawia wrażenie osoby pogrążonej w zadumie

mimo że jest stworzeniem wodnym (uczuciowym), siedzi na skałach i nie dotyka wody a to może znaczyć, że możesz być ponad swoje uczucia, tzn. zgaduję, że nie pozwolisz, aby poprzednie wydarzenia związały Ci ręce

też z odpoczynkiem mi się skojarzyło, chwilą samotności dla siebie, spojrzeniem na coś z dystansu

alkohol przy takiej karcie też może wchodzić w grę

 

dalej jest 6 kielichów - powrót do dzieciństwa albo dawnych miejsc... 

 

w kartach na aurę, mimo że są to kielichy i jeden denar, widziałabym teraz trzymanie się gruntu (syrenka siedzi na skałach, dzieci bawią się na ziemi obok zbiornika wodnego, as denarów wiadomo)

 

na karcie 9 mieczy kobieta leży sobie w łóżku, ręką i nogą dotyka posadzki, widać księżyc (sierp), jedną ręką dotyka miecza:

- jest księżyc, więc też uczucia albo związek z jakimś cyklem albo powrotem (sierp - nów - sierp - pełnia itd.) 

- są miecze, są myśli

- leży w wygodnej pozycji, nie jest tak źle

- osoba jest w budynku, więc ma jakieś schronienie

- pozycja też jest ciekawa: nogi w pozycji otwartej (+ jedna leży, drugą chce wstać?), jedna ręka jakby zrezygnowana zaś druga czy chce podjąć działania?

 

tak się zastanawiam czy nie będzie czegoś w pracy, co skłoni do głębszych rozważań

ewentualnie wyjazd integracyjny?

 

w kacie XVI Wieży dwie osoby spadają:

- po lewej Król Denarów - praca, rutyna, obowiązki, poczucie bezpieczeństwa, stabilność

- po prawej 9 mieczy - wygodne miejsce dla myśli; mimo że z tej karty wieje trochę chłodem nie jest tak źle

może skusisz się na jakiś zabieg na ciało i wyrzucisz coś z siebie :)

 

9 buław tutaj fajnie wygląda - postać jest gotowa do obrony swojego terenu, nie boi się, ma energię

to też kobieta z doświadczeniem, więc może udasz się do osoby (czy też ktoś taki Ciebie odwiedzi), co ma fach w ręku

Wyjazd integracyjny jest gdzieś tam w planach i może dojdzie do skutku. Zapisałam się na kilka zabiegów w październiku, więc to by się zgadzało. Dziękuję, że poświęciłaś mojemu rozkładowi tyle czasu.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aura: 5 kielichów, 6 kielichów, As monet (XX Sąd ostateczny)

Miesiąc dość smutny i melancholijny, możesz wspominać stare wydarzenia, albo wróci ktoś z przeszłości kto Ci się kojarzy nieprzyjemnie. Za to pojawi się szansa na dodatkowe pieniądze. 

 

praca: IV Umiarkowanie, królowa monet, 2 kielichy (0 Głupiec)

W pracy spokojnie i przyjemnie. Tak jak odczytała dobra współpraca z szefową, albo jakaś inną kobietą. 

 

 

finanse: XIX Słońce, 10 kielichów, 9 kielichów (IV Umiarkowanie)

Tutaj widać dużo pieniędzy będziesz wydawała na swoje własne potrzeby. Słońce, czyli ty w centrum. Różne wyjścia do restauracji, barów...

 

 

uczucia: Król monet, XVI Wieża, 9 mieczy (0 Głupiec)

Myślę, że ktoś się pojawi. Będzie na tyle odważny, że zburzy ten mur, który wokół siebie wybudowałaś. Że za wcześnie, że się jeszcze boisz zaufać...

 

 

najważniejsze wydarzenie: III Cesarzowa, 9 buław, I Mag, IV Cesarz (XVII Gwiazda)

Tutaj będzie jakieś starcie między Tobą, a mężczyzna, który ma gadane.

 

rada: królowa kielichów, VI Kochankowie, XVII Gwiazda (XIII Śmierć)

Podejmuj wybory w oparciu o uczucia, a wszystko będzie dobrze. Jesteś teraz chroniona. 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2022 o 16:05, Anastazja979 napisał:

aura: 5 kielichów, 6 kielichów, As monet (XX Sąd ostateczny)

Bardzo nostalgiczna energia, która może być powodem pewnego smutku, za ludźmi, miejscami lub sytuacjami z przeszłości. Możliwe, że przyczyną tego stanu będzie jakaś wiadomość lub niewykorzystana szansa z przeszłości.

W dniu 17.09.2022 o 16:05, Anastazja979 napisał:


praca: IV Umiarkowanie, królowa monet, 2 kielichy (0 Głupiec)

Bardzo dobra energia w pracy. Spokojnie, harmonijnie, z ugruntowaną pozycją. Współpraca z innymi osobami lub osobą powinna przebiegać wzorowo.

W dniu 17.09.2022 o 16:05, Anastazja979 napisał:


finanse: XIX Słońce, 10 kielichów, 9 kielichów (IV Umiarkowanie)

Dużo pieniędzy pójdzie na rozrywkę.

Bardzo dobra sytuacja finansowa. Pieniądze możesz wydać na rodzinkę, dziecko lub najzwyczajniej na własne przyjemności. Możliwe, że wypadnie jakaś uroczystość rodzinna.

W dniu 17.09.2022 o 16:05, Anastazja979 napisał:


uczucia: Król monet, XVI Wieża, 9 mieczy (0 Głupiec)

Jestem świeżo po rozstaniu i nie spotykam się z nikim. Skupię się na pracy i finansach (król monet). Potem coś mnie zasmuci.

Jeśli jesteś po rozstaniu, to karty idealnie to pokazały, że jeszcze umysł się nie uspokoił, rozpamiętujesz jakąś osobę. Bardzo możliwe, że rozstanie Cię zaskoczyło, sytuacja nagle się zaskoczyła. Przed tobą nowa droga, ale najpierw musisz poczekać aż stopniowo pozostawisz przeszłość za sobą.

W dniu 17.09.2022 o 16:05, Anastazja979 napisał:


najważniejsze wydarzenie: III Cesarzowa, 9 buław, I Mag, IV Cesarz (XVII Gwiazda)

Może jakaś impreza rodzinna. 

Jak dla mnie ktoś będzie chciał się z tobą skontaktować, ta osoba może będzie chciała coś wyjaśnić lub najzwyczajniej Cię przekabacić (może ex się odezwie). Widać twoją silną pozycję i nieufność wobec drugiej osoby. Jeszcze myślę o unikaniu kontaktu z jakąś parą osób może rodzice lub jacyś znajomi.

W dniu 17.09.2022 o 16:05, Anastazja979 napisał:


rada: królowa kielichów, VI Kochankowie, XVII Gwiazda (XIII Śmierć)

Jak dla mnie wylać z siebie emocje, dokonać w sobie wewnętrznej transformacji, która pozowli Ci się uleczyć.

W dniu 17.09.2022 o 16:05, Anastazja979 napisał:

 

Będę wdzięczna za wasze interpretacje.

 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 17.09.2022 o 16:05, Anastazja979 napisał:

aura: 5 kielichów, 6 kielichów, As monet (XX Sąd ostateczny)

Na początku miesiąca będę przygnębiona i mogę rozpamiętywać przeszłość, ale zła passa się skończy.

Czułam się nie najlepiej na początku miesiąca. W drugiej połowie miesiąca poznałam dużo nowych osób.

W dniu 17.09.2022 o 16:05, Anastazja979 napisał:


praca: IV Umiarkowanie, królowa monet, 2 kielichy (0 Głupiec)

W pracy dobrze. Będę współpracować z jakąś kobietą.

Na początku miesiąca miałam urlop. Potem trochę stresu w pracy, ale nic złego się nie działo.

W dniu 17.09.2022 o 16:05, Anastazja979 napisał:


finanse: XIX Słońce, 10 kielichów, 9 kielichów (IV Umiarkowanie)

Dużo pieniędzy pójdzie na rozrywkę.

Stabilnie. Kupiłam sobie dużo rzeczy na poprawę humoru.

W dniu 17.09.2022 o 16:05, Anastazja979 napisał:


uczucia: Król monet, XVI Wieża, 9 mieczy (0 Głupiec)

Jestem świeżo po rozstaniu i nie spotykam się z nikim. Skupię się na pracy i finansach (król monet). Potem coś mnie zasmuci.

Nic się nie działo w uczuciach w tym miesiącu. Skupiłam się na sobie.

W dniu 17.09.2022 o 16:05, Anastazja979 napisał:


najważniejsze wydarzenie: III Cesarzowa, 9 buław, I Mag, IV Cesarz (XVII Gwiazda)

Może jakaś impreza rodzinna. 

Wychodzenie na spotkania ze znajomymi.

W dniu 17.09.2022 o 16:05, Anastazja979 napisał:


rada: królowa kielichów, VI Kochankowie, XVII Gwiazda (XIII Śmierć)

Karty radzą podjąć decyzję w jakieś sprawie. Kierować się marzeniami.

 

Będę wdzięczna za wasze interpretacje.

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Październik Anastazji ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...