Skocz do zawartości

Sytuacja w pracy do końca 2022 roku ZWERYFIKOWANY


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Na początek powiem, że w pracy nie mam źle ale… 

Powili zaczęła robić się grupka jednej nacji i jakoś tak dominują przestrzeń. W sumie to zaczęło się od jednego gościa który zaczął niedawno z nami pracować. Ma zapędy by być lewą i prawą ręka szefowej, wszystko chce wiedzieć i uwielbia raportować wszystko,, co dzieje się w hotelu. Teoretycznie jest od zarządzania pralnią i dystrybuowania pościeli do magazynków na piętrach plus inne drobne prace ale jest dość „kreatywny” w wynajdowaniu sobie zajęć.

Oczywiście nie jest on powodem mojego pytania ale jest jednym z ziarenek które „uwiera”. 
Mam wrażenie, że szefowe też tolerują mnie w pracy z braku innych chętnych( i też są różne dziwne sytuacje o których staram się nie pamiętać). 
W pracy trzyma mnie to, że mam blisko i zgrywa mi się ze szkołą dziecka. Plus godziny pracy przypadają na godziny szkolne. 
Lubię też to, co robię - choć nie lubię presji czasu która się czasem pojawia. 
Olbrzymim plusem jest darmowy lunch w pracy( w sumie to jest dla mnie obiad) i oczywiście wypłata :) 

Także położyłam karty z zapytaniem jak mi się będzie układać w obecnym miejscu pracy do końca roku? 
 
Wplywy z przeszłości - 2 Kielichów 

Stan na dziś - Sprawiedliwość 

W jakim kierunku zmierza sytuacja? - Mag 

Możliwe do osiągnięcia - Smierć 

 

Zmiany są mi pisane o czym mówi ostatnia karta( w listopadzie mam nów ba Jowiszu który włada 6 domem więc coś nowego w tym temacie na pewno się zadzieje). 
2 Kielichów w przeszłości - zdecydowanie byłam „chciana” na moim stanowisku pracy. 
Na dziś- Sprawiedliwość czyli konsekwencje tego, co się dzieje. Formalne kontakty. 
Mag jako rozwój sytuacji - czyżbym miała postawić na swoim? Nam wszystko by osiągnąć to, co chcę w pracy( jestem bardzo przekonująca w tej karcie plus, jak dla mnie jest to tez karta specjalisty w swojej dziedzinie). 
I efekt końcowy - Smierć - koniec pewnego cyklu, coś do czego wszystko od początku zmierzało- czyżbym jednak opuściła moje miejsce pracy? 
Rozklad dostc poważny - trzy na cztery karty to AW wiec praca zdecydowanie odbije się na całym moim życiu( w najbliższym czasie). 

 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Gringe napisał:

Wplywy z przeszłości - 2 Kielichów 

Wplyw z przeszlosci jest taki ze masz podpisana umowe. Ale ma to chyba jakies zabarwienie emocjonalne czyli musialas byc tam kiedys lubiana, miec dobre relacje, zrobic dobre wrazenie. Moze to ze to kielichy nie jest bez znaczenia.

 

6 minut temu, Gringe napisał:

Stan na dziś - Sprawiedliwość 

Kojazy mi sie z patrzeniem na rece, z rozliczaniem za prace. Robisz swoje -  dostajesz wynagrodzenie. Bez senstymentow.

 

7 minut temu, Gringe napisał:

W jakim kierunku zmierza sytuacja? - Mag 

Tak wszystko w Twoich rekach i to odnosnie nastepnego pytania rowniez ma znaczenie. W ktorym kierunku ta zmiana pojdzie rowniez zalezy od Ciebie. Czy zmiana zajdzie w obrebie danej pracy czy nie. Na mojej karcie Smierć nastepuje przeobrazenie w pieknego motyla. 

 

 

  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkład otwiera ciepła i emocjonalna karta 2 Kielichów - ona jak najbardziej może pokazywać to, o czym piszesz - to co Cię "trzyma" w obecnej pracy. Jest tu wymiana energii - coś na zasadzie - ja wam daję coś (pracę) - wy mi dajecie coś (profity) i razem jest nam ok. Jednak ciągle jesteśmy w "obszarze" pracy - i tu pojawia się karta Sprawiedliwości - karta, która nie zna sentymentów - to moment w którym zatrzymuje się rozpędzony Rydwan (wcześniejsza karta w porządku WA) i przychodzi czas oceny. Może czeka Cię jakaś rozmowa / ocena dot. Twojej pracy (to jest karta na pozycji "stan na dziś" ale z moich doświadczeń karta na takiej pozycji może pokazywać też stan w najbliższej przyszłości -takiej powiedzmy do ok. 3 tygodni). Jest to niewątpliwie czas pewnego rodzaju podsumowania, czasem ta karta może w pewien specyficzny sposób cofnąć nas do przeszłości - ale w tym znaczeniu, że jeśli są jakieś nierozwiązane tematy - to będzie to czas, kiedy można usiąść do tego przysłowiowego "stołu", porozmawiać i osiągać kompromisy. Może to prowadzić do czegoś nowego być może nowe zadania? propozycja innego stanowiska? Być może samodzielnego (Mag jako energia jedynki). Będziesz wiedziała co robić, jakie działania podjąć, bo Mag (w przeciwieństwie do Głupca) jest świadomy swojego działania. W sferze zawodowej karta interpretowana jest pozytywnie i jeśli nurtują Cię jakieś pytania - daje odpowiedź "tak". Zgadzam się, że idą zmiany - Mag często pokazuje nową drogę (świadomą) a Śmierć pokazuje, że coś powoli odchodzi, coś bezpowrotnie się kończy. Pytanie - czy kończy się coś związanego z Twoją pracą, czy ta karta mówi dosłownie o... końcu roku kalendarzowego (co ma związek z zawężeniem Twojego pytania do ściśle określonego czasu, tzn. końca roku - no ta karta "uwielbia pokazywać się" w rozkładach na koniec roku / do końca roku i dosłownie ten czas pokazuje).

Zgadzam się z Tobą, że 3 WA wskazują, że temat pracy w najbliższym czasie będzie dla Ciebie bardzo ważny / znaczący.

Powodzenia :koniczynka: niech dzieje się zgodnie z Twoim planem :)

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
30 minut temu, Blackraven napisał:

Na mojej karcie Smierć nastepuje przeobrazenie w pieknego motyla. 

To bardzo optymistyczna wersja Śmierci :) 

U mnie Smierć jest na koniu i wszyscy się przed nią kłaniają - kurka, moje ego daje o sobie znać :smieszne:

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już "dzisiaj" są jakieś postanowienia i przemyślanie a klamka wkrótce zapadnie

 

też jestem za tym, że idą zmiany i zastanawiam się czy będą one wewnątrz zakładu czy zmienisz pracę...

 

może też być tak, że będą zmiany wewnątrz zakładu, które nie przypadną do gustu i zechcesz spróbować swoich sił w innym miejscu 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wplywy z przeszłości - 2 Kielichów 

Rozpoczęcie dobrej współpracy, która trwa do dziś. 

 

Stan na dziś - Sprawiedliwość 

Po prostu wywiązywanie się z umowy. Ty pracujesz, oni Ci płacą, nic więcej Cię tam nie trzyma. 

 

W jakim kierunku zmierza sytuacja? - Mag 

Tutaj może być jakaś rozmowa z przełożonymi. Wszystko zmierza do konfrontacji, ale to jest Mag. Żadnej strasznej. Po prostu rozmowy o pracy, o tym co się dzieje, może zmienione warunki pracy. 

 

Możliwe do osiągnięcia - Śmierć 

Jeśli zostaniesz w tej pracy to Śmierć raczej mówi, że nic tu nie osiągniesz. Bo takie było pytanie, czy coś osiągniesz. 

Natomiast Mag jako nowa droga przy Śmierci oznaczającej zmianę faktycznie może oznaczać zmianę pracy na nową. Ale tutaj dla pewności warto postawić trzy karty.

 

Powodzenia, mam nadzieję, że dobrze Ci się ułoży :)

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Ekspert

Pora chyba na weryfikację :) 

W powyższym rozkładzie po raz kolejny Smierć pokazała mi - pieniądze. 
zdecydowanie nie jest to karta końca( jeśli już to problemów;) 

Do rzeczy jednak - wciąż pracuję tu gdzie wcześniej czyli w moim hotelu. Finanse mi podskoczyły - pracuję 5 dni w tygodniu. 
Z kontaktami bywało różnie - tragedii nie ma. 
Mamy trochę nowych ludzi w zespole i ogólnie jest do przodu:) 

Dziękuję wszystkim za poświęcony czas przy analizie rozkładu :_buziak:

  • Lubię to! 4
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Sytuacja w pracy do końca 2022 roku ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...