Skocz do zawartości

Mundial Piłki Nożnej w Katarze


Szept myśli

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Polska wygra? 

 

Polska- Meksyk   6 mieczy 

Polska- Argentyna  6 mieczy 

Polska- Arabia Saudyjska  Umiarkowanie 

 

6 mieczy raczej mówi o przegranej Polski 

Z Arabia albo będzie 0-0 albo 1-1 

 

Co myślicie 

Zobaczymy co bedzie we wtorek 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika ze 6 mieczy to remis a Umiarkowanie to wygrana. Nie mialam  nigdy 6 mieczy na wynik ale wrozba wyglada pomyslnie-zremisujemy z Argentyna najtrudniejszym rywalem. Szkoda ze jeszcze nie wyciagnelas karty z zapytaniem czy wyjdziemy z grupy.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Blackraven napisał:

Z tego wynika ze 6 mieczy to remis a Umiarkowanie to wygrana. Nie mialam  nigdy 6 mieczy na wynik ale wrozba wyglada pomyslnie-zremisujemy z Argentyna najtrudniejszym rywalem. Szkoda ze jeszcze nie wyciagnelas karty z zapytaniem czy wyjdziemy z grupy.

Pamiętam, że kiedyś karta 6 Pucharów pokazała mi raz zwycięstwo Polski, innym razem remis. 
A karta Sprawiedliwość raz pokazała mi remis, innym razem porażkę Polaków. 
Więc co do tych 6 Mieczy nie trzymałbym się sztywno interpretacji (a bo tak ta karta pokazała mi ostatnim razem i wszystko!). Chodzi mi o wynik meczu z Argentyną. Chociaż remisu nie wykluczam. 
Kiedyś spędziłem trochę czasu nad takim wróżeniem. To nie jest dobra droga/dobry system na prognozowanie sportowych wyników. Tyle mogę powiedzieć. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, x-latek napisał:

Pamiętam, że kiedyś karta 6 Pucharów pokazała mi raz zwycięstwo Polski, innym razem remis. 
A karta Sprawiedliwość raz pokazała mi remis, innym razem porażkę Polaków. 
Więc co do tych 6 Mieczy nie trzymałbym się sztywno interpretacji (a bo tak ta karta pokazała mi ostatnim razem i wszystko!). Chodzi mi o wynik meczu z Argentyną. Chociaż remisu nie wykluczam. 
Kiedyś spędziłem trochę czasu nad takim wróżeniem. To nie jest dobra droga/dobry system na prognozowanie sportowych wyników. Tyle mogę powiedzieć. 

Ja tez inaczej zadaje pytanie i wykladam dwie karty: jedna na wynik jednego kraju i druga na drugiego i porownuje ich sile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Blackraven napisał:

Ja tez inaczej zadaje pytanie i wykladam dwie karty: jedna na wynik jednego kraju i druga na drugiego i porownuje ich sile.

Akurat wyciągałam po jednej. Może faktycznie należało postawić na wynik jednego i drugiego kraju. 

Jednakże pytanie było czy Polska wygra. 

Czytam teraz że Umiarkowanie Może mówić o wygranej. To jest jakby odnalezienie w sobie siły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Szept myśli napisał:

Postawiłam teraz na mecz  Argentyna 

 

Argentyna 2 kielichy

Polska 5 denarów 

Wyglada bardzo pesymistycznie...

Nijak ma sie do tego umiarkowanja z poprzedniego rozkladu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Blackraven napisał:

Wyglada bardzo pesymistycznie...

Nijak ma sie do tego umiarkowanja z poprzedniego rozkladu.

 

 

Umiarkowanie było na mecz  Arabią.

Na Argentyne wczesniej było 6 mieczy  tu 5 denarów czyli wniosek nasówa się sam. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2022 o 22:28, Szept myśli napisał:

2 puchary 5 denarów 

I pięknie karty pokazały mecz 2:0

Pokusisz sie o postawienie na jutrzejszy mecz polska -francja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Szept myśli napisał:

No dobra 

Francja- Królowa Denarów 

Polska- 8 mieczy 

 

Też chyba kiepsko haha 

Z moich notatek:

8mieczy - 5 bulaw-wymeczony remis przez 1 zespol. Miecze czesto pokazywaly mi wygrana.
 
 
Mi wyszlo na dzisiejszy mecz:
Fra-2 puchary
Pol-krolowa bulaw
2:0 albo remis
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Blackraven napisał:

Z moich notatek:

8mieczy - 5 bulaw-wymeczony remis przez 1 zespol. Miecze czesto pokazywaly mi wygrana.
 
 
Mi wyszlo na dzisiejszy mecz:
Fra-2 puchary
Pol-krolowa bulaw
2:0 albo remis
 

No zobaczymy już niedługo 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych rozkładach mamy po 1 Królowej. Takie moje osobiste przemyślenie .Denarowa dba o swoje interesy więc Francja będzie chciała wygrać. 

Buławowa próbuje czarowac, stara się coś zrobić ale w połączeniu z moimi 8 mieczami Denarowa będzie blokowała jej działania 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...