Skocz do zawartości

była miłość i jej pies - prośba o interpretację


radas1512

Rekomendowane odpowiedzi

śniła mi się dziś moja była dziewczyna - miłość, z którą drogi się rozeszły około 4 miesięcy temu - nadal mamy taki byle jaki kontakt..

śniło mi się, że siedziała na krześle przed komputerem i powtarzała ciągle, że bardzo bardzo mnie kocha...a ja bawiłem się z jej małym psem..

Jak można to zinterpretować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

radas1512

Najprawdopodobniej podświadomie chciałbyś ponownego związku z Twoją byłą - na to się składa kilka symboli: komputer zamiast spotkania, zabawa z jej psem.. a zwłascza wyznanie miłosne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radas1512

Najprawdopodobniej podświadomie chciałbyś ponownego związku z Twoją byłą - na to się składa kilka symboli: komputer zamiast spotkania, zabawa z jej psem.. a zwłascza wyznanie miłosne

 

interpretować to jako moją chęć ponowienia związku czy jej chęć do ponownego zejścia się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radas1512, Twój sen nie przedstawia czyichś chęci, gdyż powstaje od początku do końca w Twojej jaźni i może co najwyżej ukazywać Twoje własne subiektywne odczucia.

Edytowane przez Sephira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radas1512, Twój sen nie przedstawia czyichś chęci, gdyż powstaje od początku do końca w Twojej jaźni i może co najwyżej ukazywać Twoje własne subiektywne odczucia.

 

Zasugerowałem się znaczeniem snu "bawić się z psem" co podobno oznacza "pogodzenie się z partnerką"

 

i czasami też starsi ludzie mówią tak : uważaj na siebie, bo źle mi się śniło np. zęby , a później się coś sprawdzało na kimś z rodziny, więc niekoniecznie dotyczyło to samego śniącego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o uczucia, raczej z własnego snu nie wywnioskujesz co ktoś inny czuje, chyba, że masz z tą osobą kontakt i łączy was silna więź emocjonalna, wówczas możesz coś przeczuwać.

Jeśli chodzi o sny o, jak to nazwałeś zębach, np. wypadających, może on oznaczać stratę dla samego śniącego, a czy strata kogoś z bliskich nie jest sama w sobie stratą dla nas?

Oczywiście nie mam możliwości wykluczenia, że była partnerka może chcieć odnowienia tego związku, ale nie z Twego snu to wynika. Z niego wynika, iż Ty tego chcesz.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...